UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne düşünürdü

4 posters
YazarMesaj
ALPASLAN TÜRKEŞ'İN ASKERİ
BalaKurt
BalaKurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 63
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 10/11/92
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : memleket:KIRŞEHİR ikamet:ESKİŞEHİR
İş-Meslek İş-Meslek : öğrenci
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/05/09

Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Empty
MesajKonu: Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne düşünürdü   Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Icon_minitimeÇarş. 20 Mayıs 2009 - 12:34

Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca Efendinin

kişiliği olsun fikirleri olsun hakkında ne düşünürdü?.
Misafir
Misafir

Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Empty
MesajKonu: Geri: Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne düşünürdü   Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Icon_minitimeÇarş. 20 Mayıs 2009 - 12:48

Başbuğumuz son derece dinenine bağlı ve tarikat ehli bir insan olup cemaatlere kesinlikle karşıdır.Çünkü emaatler dini siyasete alet ederler.Yani din üzerinden siyasi menfaatlerini gerçekleştirmeye çalışırlar.İnsanları en zayıf noktalarından birisi olan diniyle vururlar.Başbuğumuz hiç bir zaman bu kadar düşük ve küçük bir insan olmamıştır.Aksini idddia eden var mı burda!
BalaKurt
BalaKurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 63
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 10/11/92
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : memleket:KIRŞEHİR ikamet:ESKİŞEHİR
İş-Meslek İş-Meslek : öğrenci
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/05/09

MesajKonu: Geri: Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne düşünürdü   Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Icon_minitimeÇarş. 20 Mayıs 2009 - 12:51

AKSİNİ İDDA ETMEK KİMİN HADDİNE
AHMET GÜZEL
YavruKurt
YavruKurt
AHMET GÜZEL

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 17/11/80
Yaş Yaş : 43
Nerden Nerden : TOKAT
İş-Meslek İş-Meslek : İŞLETMECİ
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/04/09

MesajKonu: Geri: Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne düşünürdü   Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Icon_minitimeÇarş. 20 Mayıs 2009 - 13:17

S.ALEYKUM ÜLKÜDAŞLARIM...ÖCELİKLE ŞUNU BELİRTEYIM Kİ ..RAHMETLİ BAŞBUĞUMUZ KİŞİLERE DEĞİL GENEL FİKİRLER ÜZERİNDEN YOLA CIKAR..GÖRÜŞ BİLDİRİRDİ...F. GÜLEN ÖZELLİKLED BAŞBUĞUMUZ VEFAT ETTIKTEN SONRA DIŞ KAYNAKLI FİKİR AÇILIMLARI YAPTI DİNLER ARASI DİALOG GİBİ MESELA...ONDAN DOLAYI BU DURUMU BAZILARI FARKLI ŞEKİLDE YORUMLAYABİLİR SAKINCALI BİR KONU ASLINDA... ŞİMDİLİK BENDEN BU KADAR...SONRA DEVAM EDERİZ...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne düşünürdü   Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Icon_minitimeÇarş. 20 Mayıs 2009 - 13:24

Serkan abi ben zaten kişiye yönelik bi yorum yapmadım farkındaysan!Direk Başbuğumuzun cemaatlere bakış açısıyla ilgili bi yorum yaptım ve doğruyu da dediğimi düşünüyorum.Eğer yanlışım olursa affola özür dilemesini de bilirim yeri geldiğinde ama yanlış bişey demedim
AHMET GÜZEL
YavruKurt
YavruKurt
AHMET GÜZEL

Erkek

MesajKonu: Geri: Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne düşünürdü   Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Icon_minitimeÇarş. 20 Mayıs 2009 - 14:36

BEN SANA BİRŞEY DEMEDIM Kİ ÖZLEM...BEN KONUYLA ALAKALI YORUM YAPTUM..SENIN YORUMUNA BİRŞEY DEMEDIM ...YANLIŞ ANLAŞILMA OLDU SANIRIM.....BEN KONUNUN İÇERİĞİ YANLIŞ ANLAŞILIR BAŞKA ARKADAŞLAR TARAFINDAN DIYE YAZDIM...OLAY BU...SÖYLEDİKLERINI DE KATILIYORUM AYRICA...EVET BAŞBUĞUMUZ TARİKAT EHLİ BİRİDİR...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne düşünürdü   Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Icon_minitimeÇarş. 20 Mayıs 2009 - 15:11

ABİ O ZAMAN YANLIŞ ANLIYCAK ARKADAŞLAR YANLIŞ ANLAMASINLAR Bİ ZAHMET!!!
AHMET GÜZEL
YavruKurt
YavruKurt
AHMET GÜZEL

Erkek

MesajKonu: Geri: Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne düşünürdü   Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Icon_minitimeÇarş. 20 Mayıs 2009 - 15:29

YA ÖZLEM..SONUCTA HERKESIN ANLAMA KAPASİTESİ AYNI DEĞİLDİR...SEN HERKES DEĞİLSİN ...HERKES SEN DEĞİL...BUNU BÖYLE DÜŞÜNMEK LAZIM...HER İNSANIN ANLAMA KAVRAMA BİLGİSİ VR BİRİKİMİ FARKLI FARKLIDIR...
KOZENİR
Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Yoneticiun8
KOZENİR

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 506
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 19/03/66
Yaş Yaş : 58
Nerden Nerden : TÜRK İZMİR
İş-Meslek İş-Meslek : SİTE KURMAK
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/02/09

MesajKonu: Geri: Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne düşünürdü   Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Icon_minitimeÇarş. 20 Mayıs 2009 - 15:38

BU KONUNUN AMACI NEDİR?
ŞİMDİ ÜLKÜCÜLER İÇİNDE BU CEMAATE SEMPATİ DUYANLARDA VAR,DÜŞMAN OLANLARDA...
ÜLKÜCÜLER ARASINDA BU CEMAATİN YURTLARINDA KIZLARI OKUYANLARDA VAR,HAYATTA GÖNDERMEM DİYENLERDE VAR...
ÜLKÜCÜLER İÇERİSİNDE BU CEMAATİN SOHBETLERİNE KATILANLARDA VAR,KATILANLARIN ÜLKÜCÜLÜĞÜNÜ TARTIŞMAYA AÇANLARDA VAR...
ŞİMDİ DESEKKİ BAŞBUĞUMUZ BU CEMAATE SAYGI DUYARDI FETULLAH GÜLENİN ÇALIŞMALARINA SAYGI DUYARDI...YOOOOOOOOOOOO O ESKİDENDİ DİYENLER HEMEN OLACAKTIR!!!
YOK BAŞBUĞUMUZ BUNLARI SEVMEZDİ DESEK...YOOOOOOOO OLUR MU BAŞBUĞUMUZ ONLARI SAYARDI DİYECEK!'
NETİCE??? Rolling Eyes

BİRDE MALUM BAZILARI FETOŞ METOŞ DİYE ORTADA GEZİYOR YA....
HİÇ BİR ÜLKÜCÜ BİR MÜSLÜMANA LAKAP TAKMAZ...
NEDEN Mİ?
EFENDİMİZİN HADİSİ VAR DA....

En son KOZENİR tarafından Çarş. 20 Mayıs 2009 - 16:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Avşar Beyi
Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Yoneticiun8
Avşar Beyi

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 244
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 29/10/23
Yaş Yaş : 100
Nerden Nerden : Kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : Eğitimci
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/09

MesajKonu: Geri: Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne düşünürdü   Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne  düşünürdü Icon_minitimeÇarş. 20 Mayıs 2009 - 16:09

Arkadaşlar kusura bakmayın ama nerden buluyorsunuz böylesi tuhaf konuları

Bu sorudaki amaç nedir?
Gerçi Fettoşa hitap şeklinden amaç belli zaten.

Fettoşa sempati duyan Ülkücü olamaz eğer azıcık aklı var ise yoksa zaten ona sözümde yoktur. Fettoşa saygı ve sempati duyupta ülkücüyüm diyen herkimse ya zır cahildir, yada ajan.

Öylelerinede Ülkücü hareketin içerisinde asla yer yoktur.

Ve bu art niyetle açılmış konu, tarafımdan kapatılmıştır
.

Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Fetullah Gülen Hoca hakkında ne düşünürdü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ VE KIRMIZI KİTAP İÇİN NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
» BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ(RESİMLERİ)
» BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ ÖZLÜ SÖZLER
» BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ ve MİLLİYETÇİ HAREKET
» BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ'DEN TÜRK ÜLKÜSÜ ÜZERİNE SÖZLER