UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı... Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı...

5 posters
YazarMesaj
KOZENİR
Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı... Yoneticiun8
KOZENİR

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 506
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 19/03/66
Yaş Yaş : 58
Nerden Nerden : TÜRK İZMİR
İş-Meslek İş-Meslek : SİTE KURMAK
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/02/09

Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı... Empty
MesajKonu: Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı...   Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı... Icon_minitimePerş. 21 Mayıs 2009 - 19:10

MHP'NİN KANAAT ÖNDERİ KİM?
Diyeceksiniz ki bu da soru mu? Belki değil ama...

Bir televizyon programı yapsanız MHP'nin akil adamı/kanaat önderi olarak kimi davet edersiniz?

Hadi bulun bakalım?

MHP'yi kurumsal olarak temsil eden Mehmet Şandır ve Oktay Vural dışında isim olarak aklınıza kim geliyor?

Hiç zorlamayın bulamazsınız. En fazla bir iki isim sayabilirsiniz. Örneğin Osman Durmuş gibi...

Peki MHP'li deyip TV programına çağıracağınız niye hiç akil adam yok? Bir ara Ümit Özdağ vardı...

Hemen üzeri çizildi. Mehmet Gül vardı, vefat etti...

Çok eskilerde Zekeriya Beyaz vardı.

O artık DSP'li...

Taha Akyol, Namık Kemal Zeybek gibi "eski tüfekler"in MHP ile artık hiç ilgileri yok.

Yeniçağ Gazetesi yazarlarıyla ipler çoktan koptu...

Ortadoğu Gazetesi tek taraflı "platonik aşk" yaşıyor...

Oğul Tuğrul Türkeş, damat Hamit Homriş medyada görünmemeleri şartıyla MHP milletvekili yapıldı.

Susturuldu. Bir isim vardı; rahmetli Gündüz Aktan! O da soldan transfer edilmişti...

Başka... Başka yok. Peki niye yok? MHP'nin partili-milletvekili olmayan bir kanaat önderi yok mu?

MHP akil adamlarının hepsini küstürdü mü? Ya da...

Devlet Bahçeli kendilerini temsilen kimsenin medyada gözükmesini istemiyor mu? Zor bir soru...

Biz odatv.com olarak sorunun yanıtını bulamadık. Yani...

Bize; TV programına çıkarmak amacıyla sorulan "MHP'nin kanaat önderi kimdir"?

Sorusuna yanıt bulamadık. Sizin var mı?

Yaşar Çalışkan

YAZI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ DEĞERLİ ÜLKÜDAŞLARIM?
paşatambay
Onursal Üye
Onursal Üye

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 70
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/10/60
Yaş Yaş : 63
Nerden Nerden : kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : reklam
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 31/05/09

MesajKonu: Geri: Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı...   Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı... Icon_minitimePerş. 11 Haz. 2009 - 10:22

21 mayısta öyle bir soru sormuşsun ki kardeşim o günden bu yana hic cevap veren olmamış..ne garip değilmi? ne büyük bir celişki değilmi? bir yirmi günde ben düşüneyim belki bir cevap bulabilirim...ama şu anda aklıma gelen bir kac sözü söylemek isterim..bence cevap verilmeyeşinin sebepleri
A-soru cok zor ,kimse cevabını bulamadı
B-soruyu gereksiz gördüler kimse cevap verme zahmetine katlanmadı
C-aslında cevabı herkes biliyorda...zülfiyar meselesi dokunmak istemediler...
D- düşünmekten,muhasebeden korktular...
benim şu anda aklıma gelenler bunlar.. başka sebepleri varise lütfen sizler tamamlayın..
evet yukarıdada dedim ya bana biraz musade ben bu sorunun cevabını verecem.
Avşar Beyi
Avşar Beyi

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 244
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 29/10/23
Yaş Yaş : 100
Nerden Nerden : Kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : Eğitimci
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/09

MesajKonu: Geri: Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı...   Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı... Icon_minitimePerş. 11 Haz. 2009 - 10:35

paşatambay demiş ki:
21 mayısta öyle bir soru sormuşsun ki kardeşim o günden bu yana hic cevap veren olmamış..ne garip değilmi? ne büyük bir celişki değilmi? bir yirmi günde ben düşüneyim belki bir cevap bulabilirim...ama şu anda aklıma gelen bir kac sözü söylemek isterim..bence cevap verilmeyeşinin sebepleri
A-soru cok zor ,kimse cevabını bulamadı
B-soruyu gereksiz gördüler kimse cevap verme zahmetine katlanmadı
C-aslında cevabı herkes biliyorda...zülfiyar meselesi dokunmak istemediler...
D- düşünmekten,muhasebeden korktular...
benim şu anda aklıma gelenler bunlar.. başka sebepleri varise lütfen sizler tamamlayın..
evet yukarıdada dedim ya bana biraz musade ben bu sorunun cevabını verecem.

Paşa abim tesbitlerin gerçekten çok yerinde ve doğru, herkesin yazmama nedenleri bu tesbitlerden biridir muhtemelen.

Ancak ben sorunun yanlış ve birazda haksız olduğunu düşünüyorum.
MHP de kanaat önderleri kimlerdir biliyormusunuz? sorusu ve takiben yapılan açıklamalarda sanki pekde yokmuş havası verilmek istenmiş.
Oysa soru MHP de basın, yayın önüne çıkıp görüş bildirenler kimdir? sorusu sorulmuş olsa doğruydu, bunlardan kimleri tanıyorsunuz denseydi doğruydu.
Ancak MHP birçok ilim adamı, fikir adamı ile ARGE si ile araştıran, üreten bir partidir. Lakin bunlar basın yayın önüne çıkmamakta veya çıkarılmamakta.
paşatambay
Onursal Üye
Onursal Üye

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 70
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/10/60
Yaş Yaş : 63
Nerden Nerden : kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : reklam
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 31/05/09

MesajKonu: Geri: Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı...   Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı... Icon_minitimePerş. 11 Haz. 2009 - 11:13

sayın hocam , cok haklısınız celişkiden kastım zaten buydu.....bunca araştıran, düşünen fikir üreten insanın varlığından söz ediyoruz lakin (yukarıda kardeşimizin sorduğu soruya ).evet vardır bizde kanaat önderleri vardır şunlardır şunlardır diyemiyoruz..... o zaman yukarıdaki soruyu arkadaşların izniyle biraz genişletelim

Ülkücü,Milliyetci camiada kanaat önderleri varmıdır (grup başkan vekilleri ve parti sözcüleri haric ) varsa basın ve toplum önüne neden cıkmazlar / cıkarılmazlar ?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı...   Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı... Icon_minitimePerş. 11 Haz. 2009 - 11:13

KADİR ABİ YANLIŞ ANLAMA AMA BEN BU KONUYU BİRAZ SAÇMA BULDUM

NİYE DERSEN BU DAVAYA İNANCAK KİŞİ DAVANIN ÖZÜ OLAN TÜRK-İSLAM'A KANAAT GETİRMELİ

VE YALNIZCA BUNLARA İNANMALI

A KİŞİSİ İYİ BENDE ÖYLE OLUYUM DEMEMELİ

İNANAN DAVAYA İNANMALI VE BU DAVANIN GERÇEKLERİNE KİŞİLERE DEĞİL
mevlüt çelik
Gök Kurt
Gök Kurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 142
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 08/12/59
Yaş Yaş : 64
Nerden Nerden : çakmalardan(anlayana)
İş-Meslek İş-Meslek : telekominasyon
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/05/09

MesajKonu: Geri: Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı...   Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı... Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009 - 11:50

BİR TÜRK ŞAYET DÜNYAYA BEDELSE ÜLKÜCÜ OLABİLMİŞ HER BİREYDE KENDİ ÇAPINDA KANAAT ÖNDERİDİR.

BİZE SADECE AĞZI LAF YAPAN DEĞİL,AĞZIYLA BİRLİKTE YÜREĞİYLE KONUŞABİLEN ÖNDERLER LAZIM.

YOKMU?

DOLU.

AMA NEREDELER?

YEYA NEDEN, NİÇİN NEREDELER?

ONUN DA CEVABINI AKLI SELİM HERKES BİLİYOR AMA SÖYLİYECEKLERİ SÖZ, GETİRECEKLERİ ELEŞTİRİ FİTNE OLARAK ALGILANMASIN DİYE SUSUYORLAR.

NEREYE KADAR SUSULACAK?

VEYA NE ZAMAN SESSİZ DÜŞÜNCELER,SESLİ HALDE DİLE GETİRİLECEK İŞTE O BİR SORU İŞARETİ.
kursad_56
BalaKurt
BalaKurt
kursad_56

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 96
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/03/56
Yaş Yaş : 68
Nerden Nerden : Bursa
İş-Meslek İş-Meslek : Turan'ı Görebilmek...
İsim İsim : Yörük Beyi
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/05/09

MesajKonu: Geri: Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı...   Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı... Icon_minitimeC.tesi 4 Tem. 2009 - 7:30

KOZENİR demiş ki:
MHP'NİN KANAAT ÖNDERİ KİM?
Diyeceksiniz ki bu da soru mu? Belki değil ama...

Bir televizyon programı yapsanız MHP'nin akil adamı/kanaat önderi olarak kimi davet edersiniz?

Hadi bulun bakalım?

MHP'yi kurumsal olarak temsil eden Mehmet Şandır ve Oktay Vural dışında isim olarak aklınıza kim geliyor?

Hiç zorlamayın bulamazsınız. En fazla bir iki isim sayabilirsiniz. Örneğin Osman Durmuş gibi...

Peki MHP'li deyip TV programına çağıracağınız niye hiç akil adam yok? Bir ara Ümit Özdağ vardı...

Hemen üzeri çizildi. Mehmet Gül vardı, vefat etti...

Çok eskilerde Zekeriya Beyaz vardı.

O artık DSP'li...

Taha Akyol, Namık Kemal Zeybek gibi "eski tüfekler"in MHP ile artık hiç ilgileri yok.

Yeniçağ Gazetesi yazarlarıyla ipler çoktan koptu...

Ortadoğu Gazetesi tek taraflı "platonik aşk" yaşıyor...

Oğul Tuğrul Türkeş, damat Hamit Homriş medyada görünmemeleri şartıyla MHP milletvekili yapıldı.

Susturuldu. Bir isim vardı; rahmetli Gündüz Aktan! O da soldan transfer edilmişti...

Başka... Başka yok. Peki niye yok? MHP'nin partili-milletvekili olmayan bir kanaat önderi yok mu?

MHP akil adamlarının hepsini küstürdü mü? Ya da...

Devlet Bahçeli kendilerini temsilen kimsenin medyada gözükmesini istemiyor mu? Zor bir soru...

Biz odatv.com olarak sorunun yanıtını bulamadık. Yani...

Bize; TV programına çıkarmak amacıyla sorulan "MHP'nin kanaat önderi kimdir"?

Sorusuna yanıt bulamadık. Sizin var mı?

Yaşar Çalışkan

YAZI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ DEĞERLİ ÜLKÜDAŞLARIM?

Hocam, Bu yazıyı siz mi yüklediniz, İnanamıyorum.
MHP'de Hatiplerin gereğinden fazla olduğunu hepimiz biliyoruz ama Yönetim şekli engeldir.
Yazının içinde Hamit Homriş ve Tuğrul Türkeş'in basın yasaklılığından bahsedilmiş, İyi niyetle yazıldığını düşünmüyorum. Zira Tuğrul Bey'in Ank.Hac. Üni. sinde öğrenciyken 14 ay süre ile bir arada kalmışlığım var ve yakınen tanıyorum. Bende bıraktığı intiba sanki Başbuğ' un oğlu değil !...

Hamza Hamit Homriş'te Bursa Milletvekili defalarca İlçemizi ziyaret etti, Hatip'lik o kadar uzak ki, Artısı Damat olması herhalde...

Bilgi donanımı bakımından bir Deniz BÖLÜKBAŞI Hangi Partide var ?...
http://www.m-akalankoyu.tr.gg
KOZENİR
KOZENİR

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 506
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 19/03/66
Yaş Yaş : 58
Nerden Nerden : TÜRK İZMİR
İş-Meslek İş-Meslek : SİTE KURMAK
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/02/09

MesajKonu: Geri: Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı...   Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı... Icon_minitimeC.tesi 4 Tem. 2009 - 14:36

YAZIYI EVET BİZ YÜKLEDİK HOCAM...
AMA ELBETTE KELİME KELİMESİNE KATILDIĞIMIZI SÖYLEYEMEM..
MAKSADIMIZ BEYİN FIRTINASIDIR....
VESSELAM.

Bir Muhalif bakışından Muhalif bir yazı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BİR YAZI
» okuyunuz okutunuz arşivlik bir yazı
» .....Pkk’lıların saklandığı mağrada yazan yazı.....
» vefalıyım diyenlere gelsin bu yazı ne kadar vefalısınız bakın bakalım????