UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

Mayınlı arazilerde geri adım Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mayınlı arazilerde geri adım

2 posters
YazarMesaj
KOZENİR
Mayınlı arazilerde geri adım Yoneticiun8
KOZENİR

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 506
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 19/03/66
Yaş Yaş : 58
Nerden Nerden : TÜRK İZMİR
İş-Meslek İş-Meslek : SİTE KURMAK
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/02/09

Mayınlı arazilerde geri adım Empty
MesajKonu: Mayınlı arazilerde geri adım   Mayınlı arazilerde geri adım Icon_minitimePerş. 28 Mayıs 2009 - 14:00

Mayınlı arazileri yabancılara temizletmek ve karşılığında Türkiye topraklarını kiralamayı kapsayan tasarıda geri adım atıldı.
Tasarı komisyona geri çekildi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mayınlı arazilerde geri adım   Mayınlı arazilerde geri adım Icon_minitimePerş. 28 Mayıs 2009 - 14:59

İşte buuuuuuuuuu
GAZİ
BalaKurt
BalaKurt
GAZİ

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 84
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 21/03/81
Yaş Yaş : 43
Nerden Nerden : KAYSERİ
İş-Meslek İş-Meslek : TÜRKÇÜ
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/05/09

MesajKonu: Geri: Mayınlı arazilerde geri adım   Mayınlı arazilerde geri adım Icon_minitimePerş. 28 Mayıs 2009 - 16:53

Nihayet Davos fatihi geri adım attı haa
Şimdi bekleyelim sırada hangi ihanet var, çünkü bunlar başka türlü huzur bulmuyor.
Acaba nereyi nasıl satacaklar ne yapacaklar
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mayınlı arazilerde geri adım   Mayınlı arazilerde geri adım Icon_minitimePerş. 28 Mayıs 2009 - 17:08

İsabet olmuş valla

Türklüğümden değil ama bunlara meydan verip Türklüğünü unutanlardan,çıkarları için bunları görmezden gelenlerden,susturamayıp susanlardan ve bu tarz kişilerden çok ama çok sıkıldım

Bakın bunlar nabız ölçüyolar resmen.Bakıyolar tepki büyük vazgeçiyolar.Ama millet alkış tuttuğu zaman veya sesini çıkarmadığı zaman yapcaklarını yapıyolar

Örnek;Mesela bu şerefsizler gitti kürt kanalı açtı.Pkk nın sesi oldu Kürtlerin değil.Çünkü taviz de taviz getirir yalan mı.Peki bizim milletimiz naptı hiç doğru düzgün tepki göstermedi sustu.Kini varsa bile içine akıttı dışa vurmadı.Bu durumda nolsu.Baktılar ses seda yok alçak eylemlerimizi gerçekleştirelim deidler gerçek oldu!Peki bunun üstüne pkk nın piçleri ne dedi yakında amacımıza ulaşırız!!!

İşte bu örnekte de olduğu gibi şu başımızdakiler Türk Milliyetçiliği özelliğine sahip değil.Hele Türkçü hiç değil.Turancı mı*Güldürmeyin beni acı acı

Bunlar gözle görülür akılla anlaşılır şekilde Türk düşmanları

İtirazı olan vardır elbet bu sitede olmasa bile.Ama itiraz edebilcekleri çağırında buraya ispatlayım

Bu adamlar (yani sözde adam) asla ve asla menfaatimiz için başımızda değiller.Kesinlikle amakesinlikle menfaatleri için başımızdalar.

Kimse kusura bakmasın ama bunalrı başa getirenlere de tepkliyim.Çok merak ediyorum gözlerimi kör vicdanları mı

Ey milletim artık gözünü aç.Gördüğünü görmezden gelme.Atalarının kemiklerini sızlatma ve damarındakinin Türk kanı olduğunu unutma

Benim atalarım bir karış toprak vermemek için şehit oldu.Katledildi hatta acımasızca.Şimdi bu çakallar hepsini unutup yüzünü bu şerefsizlere dönüyo sırıtınıda bize

Sonra da seçim zamanı derlerki bizde en az ülkücüler kadar milliyetçiyiz

Ulan milliyetçilik kiiiiim siz kimsiniz!!!

Deli gönül diyoki zaten Ankaradasın meclis sana yakın.Herşeyden vazgeç git bu çakalları topluca temizleyip kan çıkar.Birini çek vur birini sakat bırak ülkücülerin gücünü ve İslam'ın gücünü Türklüğün gücünü aleme ibret yap git paşa paşa yat.Ondan sonra da başa gelen kimse gözü korksun adam olsun

Ama bu milletin o kadar kör olmuşku adımı haine çıkarırlar bir kez olsun düşünmeden!

Zaten neyi bekliyoz onuda anlamıyom ya neyse

Ne vatanımızı ne de mileltimizi böldürmeyelim

Uykusu çok ağır bu milletin ya (alınan alınsın kızan kızsın ya.açık ara farkla getirip tek başına iktidar yapmadılar mı bu hainleri).Ben milliyetçiyim,milletimi de severim ama insan sevdiğine kızar kırılır

Sevsemde kırgınım artık milletime

Umarım milletim hangi millet olduğunun ve bu adı nasıl aldığının farkına varır tekrardan

Söyleme söz bulamıyorum artık ya

GAZİ
BalaKurt
BalaKurt
GAZİ

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 84
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 21/03/81
Yaş Yaş : 43
Nerden Nerden : KAYSERİ
İş-Meslek İş-Meslek : TÜRKÇÜ
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/05/09

MesajKonu: Geri: Mayınlı arazilerde geri adım   Mayınlı arazilerde geri adım Icon_minitimePerş. 28 Mayıs 2009 - 17:16

Diline, yüreğine sağlık Bozkurt yürekli yiğit ülküdaşım
Teşekkürler....

Bunların ermeniler gibi, yunanlılar gibi, batı gibi Türk milletiyle görülecek hesapları var o hesabı görüyorlar.

Ancaaak
Türk milleti bir gün er geç uyanacak bu derin gaflet uykusundan ve bu Türk düşmanlarıyla gereken hesabı görecektir.
Gaflet aşılayan tüm uyuzlarında tedavileri yapılacaktır.
Vücutları tedaviyi kabul etmezse şayet, kireç kuyusuna atılır gider.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mayınlı arazilerde geri adım   Mayınlı arazilerde geri adım Icon_minitimePerş. 28 Mayıs 2009 - 17:26

GAZİ demiş ki:
Diline, yüreğine sağlık Bozkurt yürekli yiğit ülküdaşım
Teşekkürler....

Bunların ermeniler gibi, yunanlılar gibi, batı gibi Türk milletiyle görülecek hesapları var o hesabı görüyorlar.

Ancaaak
Türk milleti bir gün er geç uyanacak bu derin gaflet uykusundan ve bu Türk düşmanlarıyla gereken hesabı görecektir.
Gaflet aşılayan tüm uyuzlarında tedavileri yapılacaktır.
Vücutları tedaviyi kabul etmezse şayet, kireç kuyusuna atılır gider.

Milliyetçiliğinden,Türkçülüğünden,Ülkücülüğünden ve Turancılığından en ufak şüphe duymadığım sana saygı ve selamlarımla ülküdaşım

Bunların ne mal olduğunu şükürki biliyoruz ama bilmeyenelr var ya da bilip bilmezden gelenler!Benim isyanım onlara zaten

Milletime gelince o uykusundan biran önce uyansa çok ama çok iyi olcak

Daha neyi bekliyoki!Ne kaldı kaybediceğimiz.Şerefimiz şanımız onurumuz gururumuz ayaklar altına alındı yalan mı

Ayrıca artık şu ülkücüler (yani kardeşlerim) ben dahil sokağa dökülsek iyi olur.

Ya kimse yanlış anlamasın ben psikopat değilim ama artık gözlerim kan görmek istiyo

Ne kanı mı hain kanı çakal kanı.Çok severim akıtmasını.Benden aksa da hoşuma gider böylesine şerefli şanlı bi uğurdaysa

Ülkemiz üzerind eoynana adi oyunlar gün geçtikçe çoğalmakta hatta Ne mutlu Türküm diyene demek bile suç sayılır olmaktadır

Milletime öfkelenmekte jaksız mıyım neyi bekliyolar ya

Bi maaşlarına zam yapılmasa hemen eylem yaparlar ama Türklük elden gidiyo vatan elden gidiyo sesini çıkaran yok

Şimdi diycekler sen sanki çok çıkarıyon

ÇIKARIYOM TABİ.ALAYINA ÇIKARIYOM HEMDE.KAFA TUTTUKLARIMIN LİSTESİNİ BİLE YAPARIM GEREKİRSE.ÜSTELİK BEN SADECE SÖZLÜ DEĞİLYAZLIDA ÇIKARIYOM VE NE ADLİ AÇIDAN NE DE SAĞLIĞIM AÇISINDAN HİÇ KAYGIM KORKUM YOK

Bi söz var çok severim;YA DEVLET TÜRKLEŞECEK YA DA TÜRKLER DEVLETLEŞECEK

Artık bunun zamanı gelmedimi.Bu hainleri susturmanın da tabi....

Sinirimden ellerim titriyo resmen ya adamı çileden çıkarıyolar

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MAYINLI ARAZİNİN ISRAİLE VERİLMESİ ENGELLENDİ
» ADIM FA$iST SOYADIM IRKCI..
» Adım ÇANAKKALE, Soyadım GEÇİLMEZ
» GÜN DÖNDÜ YİDİĞİDİM DÖN ARTIK GERİ
» Kurnazlık, geri kalmış toplumlara özgüdür