UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor

2 posters
YazarMesaj
Avşar Beyi
Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor Yoneticiun8
Avşar Beyi

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 244
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 29/10/23
Yaş Yaş : 100
Nerden Nerden : Kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : Eğitimci
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/09

Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor Empty
MesajKonu: Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor   Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor Icon_minitimeSalı 9 Haz. 2009 - 20:53

MHP'li Bal: Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Faruk Bal, "Sorgun'a bağlı Gülşehir beldesinde 29 Mart tarihinde seçimi MHP adayının kazanması üzerine AKP yandaşları oy pusulalarını yakmış ve seçimler bu nedenle ertelenmişti. Gülşehir'de seçimleri 3'üncü defa MHP adayının kazanması halinde oyların tekrar yakılıp yakılmayacağını birlikte göreceğiz" dedi.

Bal, yaptığı yazılı açıklamada, "Sorgun'a bağlı Gülşehir beldesinde 29 Mart tarihinde seçimi MHP adayının kazanması üzerine AKP yandaşları oy pusulalarını yakmış ve seçimler bu nedenle ertelenmişdi. Bu defa aynı beldede tekrar MHP adayının seçimi kazanması üzerine AKP yandaşları kargaşa yarattı ve tekrar 2 sandığa ait oyları ve tutanakları yaktı. Bunun üzerine İlçe Seçim Kurulu Gülşehir'de seçimlerin tekrarlanmasına karar verdi" dedi.

Aynı beldede oy pusulalarının 2 defa yakılması nedeniyle seçimlerin 3'üncü defa tekrarlanmasının 63 yıllık çok partili seçim tarihine bir ilk olarak geçtiğini belirten Bal, şunları kaydetti: "Gülşehir'de seçimleri 3'üncü defa MHP adayının kazanması halinde oyların tekrar yakılıp yakılmayacağını birlikte göreceğiz.

7 Haziran seçimleri, sonuçlarından ziyade AKP iktidarının devlet gücünü, yetkisini ve kamu kaynaklarını partisi lehine kullanması ve Seçim güvenliğini sağlayamaması açısından ibret alınacak bir Seçim olmuştur."
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor   Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009 - 7:29

BAŞLARIM BÖYLE İŞİNE YA

HERALDE ORDAKİLERDE PEYGAMBER SABRI VARMIŞ

BENİM KULLANDIĞIM OY YAKILCAK BENDE SAKİN OLCAM

HEEE TABİ TABİ GÖRÜRSEM ÖZLEM HANIMA SÖYLERİM DELLENMEZ Razz

BİR NUMARALI ÇAKAL BUNLAR YA HIRSIZ İŞTE.Bİ DE İSLAMCIYIZ DERLER

YALANCI VE MENFAATÇİ AMPULCÜLER.VATAN SATAN HAİNLER NOLCAK İŞTE BEKLENİR
kursad_56
BalaKurt
BalaKurt
kursad_56

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 96
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/03/56
Yaş Yaş : 68
Nerden Nerden : Bursa
İş-Meslek İş-Meslek : Turan'ı Görebilmek...
İsim İsim : Yörük Beyi
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/05/09

MesajKonu: Geri: Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor   Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009 - 21:18

TURANCI_DELİTAY demiş ki:
BAŞLARIM BÖYLE İŞİNE YA

HEEE TABİ TABİ GÖRÜRSEM ÖZLEM HANIMA SÖYLERİM DELLENMEZ :P

Delitay Kızımız, "Bir numaralı Çakal bunlar ya hırsız işte, Bi de İslamcıyız derler"... Mesajının içinde bu satırlar var. Bunların nasıl İslamcı olduklarını görebilmek için Zaman (Özellikle Yazı İşleri Müdürü Ahmet Çelik) ve Yeni Şafak Gazetelerinin köşe yazarları ile Vakit Gazetesinin Manşet Haberleri çok iyi etüt edilmeli. NEMRUT olduklarının belgelerini ortaya döküyorlar...
http://www.m-akalankoyu.tr.gg
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor   Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor Icon_minitimePerş. 11 Haz. 2009 - 7:37

kursad_56 demiş ki:
TURANCI_DELİTAY demiş ki:
BAŞLARIM BÖYLE İŞİNE YA

HEEE TABİ TABİ GÖRÜRSEM ÖZLEM HANIMA SÖYLERİM DELLENMEZ Razz

Delitay Kızımız, "Bir numaralı Çakal bunlar ya hırsız işte, Bi de İslamcıyız derler"... Mesajının içinde bu satırlar var. Bunların nasıl İslamcı olduklarını görebilmek için Zaman (Özellikle Yazı İşleri Müdürü Ahmet Çelik) ve Yeni Şafak Gazetelerinin köşe yazarları ile Vakit Gazetesinin Manşet Haberleri çok iyi etüt edilmeli. NEMRUT olduklarının belgelerini ortaya döküyorlar...

VALLA ABİ BU ÜLKEDE HER TÜRLÜ Bİ DOLAP DÖNÜYO

KÖYLERİNDNE TUT METROPOLLERİNE VARANA KADAR HERYERDE

BUNLARI GÖRÜYOZ AMA ANLATAMIYOZ

DAHA DOĞRUSU ANLATIYOZ AMA YA GÖZLERİ KÖR YA VİCDANLARI
kursad_56
BalaKurt
BalaKurt
kursad_56

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 96
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/03/56
Yaş Yaş : 68
Nerden Nerden : Bursa
İş-Meslek İş-Meslek : Turan'ı Görebilmek...
İsim İsim : Yörük Beyi
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/05/09

MesajKonu: Geri: Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor   Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009 - 16:44

Delitay Kızımız, Maalesefki insanımızın 5 yıllık geleceği için toplumumuzun kendisine verdiği değer 50.00 Tl 'lik Gıda Torbası kadar.
Belediye Hes. İşl.Md. emeklisiyim, Benim adresim Bursa_Orhaneli M. Akalan Köyü, 29 Mart seçimlerinde benim köyüme kadar düştü Dolaplar. Türkiye Genelini düşündüğümüz zaman hesabın içinden çıkılması zaten mümklün olmaz. Özelleştirmelerden çarptıkları ile bu Milleti satın alıyorlar. "NAMUS" değeri olan Oy ise bu kadar ucuz...
http://www.m-akalankoyu.tr.gg
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor   Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009 - 17:44

kursad_56 demiş ki:
Delitay Kızımız, Maalesefki insanımızın 5 yıllık geleceği için toplumumuzun kendisine verdiği değer 50.00 Tl 'lik Gıda Torbası kadar.
Belediye Hes. İşl.Md. emeklisiyim, Benim adresim Bursa_Orhaneli M. Akalan Köyü, 29 Mart seçimlerinde benim köyüme kadar düştü Dolaplar. Türkiye Genelini düşündüğümüz zaman hesabın içinden çıkılması zaten mümklün olmaz. Özelleştirmelerden çarptıkları ile bu Milleti satın alıyorlar. "NAMUS" değeri olan Oy ise bu kadar ucuz...

Bu ''Oy namustur'' sözüne sonuna kadar katılıyorum

İnsanların oyu namusudur şerefidir görüşüdür savunduğuduz

Yolsuzu savunan da yolsuzdur

Ne açlık ne sefalet ne eğitimsizlik ne de başka bişey hainliğe neden gösterilemez bence

Zaten benim derdim oy moy değil abi,benim derdim birlik olmamız ve yükselip kızıl elmaya el ele ulaşmamız

Yoksa sokaktaki o....unun oyu da bir oy seninki de bir oy benimki de bir oy

Ama insnaların savundukalrı ve eylemleri çok farklı işte

Umarım biz ülkü neferleri güzel eylemlerde buluşuruz

Dilerim bölünmek yerine birlik oluruz

Biz seçim kazandıkça, AKP oylarımızı yakıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» adana seçim
» MHP'nin eski seçim afişleri
» Facebook Seçim Anketi
» vatan gazetesinin secim haberi