UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

Öcalan yine avukatları aracılığıyla konuştu, Erdoğan ı resmen tehdit etti. Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öcalan yine avukatları aracılığıyla konuştu, Erdoğan ı resmen tehdit etti.

3 posters
YazarMesaj
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 882
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/04/89
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : Adıyaman/Besni
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/02/09

Öcalan yine avukatları aracılığıyla konuştu, Erdoğan ı resmen tehdit etti. Empty
MesajKonu: Öcalan yine avukatları aracılığıyla konuştu, Erdoğan ı resmen tehdit etti.   Öcalan yine avukatları aracılığıyla konuştu, Erdoğan ı resmen tehdit etti. Icon_minitimeC.tesi 20 Haz. 2009 - 6:24

İşte Öcalan ın Erdoğan ı eleştirdiği sözleri;İmralı Cezaevi nde tutuklu bulunan terörist Abdullah Öcalan avukatlarıyla yaptığı haftalık görüşmede yine Kürt sorunu hakkında açıklamalarda bulundu.
Milliyet Gazetesi yazarı Hasan Cemal in PKK nın dağ kadrosu lideri Murat Karayılan ile gerçekleştirdiği röportajın ardından, Cumhurbaşkanı Gül ve CHP lideri Deniz ****** ın Kürt sorunuyla ilgili açıklamaları ile siyaset arenasında sorunun çözümüne yönelik tartışmalar yoğunlaşmıştı.

ERDOĞAN I ERGENEKONCU YAPACAK!

Bu süreçle birlikte cezaevinden konuyla ilgili keskin açıklamalar yapmaya başlayan ve hükümete kendisinin görüşlerine başvurulmasını öneren Öcalan son olarak, çözüm yolunda adım atmaması halinde Başbakan Erdoğan ı "Ergenekon un bir numarası" ilan edeceğini söyledi.

ERDOĞAN DAN GÖRÜŞME TALEBİ

Açıklamasınıun büyük bölümünde Başbakan a seslenen Öcalan, "Türkiye yi demokratikleştirelim diyorum. Ben Başbakan kötü niyetlidir demiyorum, iyi niyetlidir. Ama onun danışmanları ona yanlış ve eksik bilgi veriyorlar. Biz kendisine doğru bilgi vermeye hazırız." diye konuştu.

"BEN TAHAMMÜL EDİYORUM"

Erdoğan ın DTP ile görüşmeyi reddetmesini de eleştiren Öcalan avukatlarına yaptığı açıklamada şunları söyledi;"Başbakan DTP ye ‘PKK ye terör örgütü demeden görüşmem diyor. Böyle şey olmaz. Başbakan sorunu çözmelidir. Herkesle müzakere etmelidir. Hegemonyacı davranmamalıdır, demokratik güçlerin gelişmesi ve kendini ifade etmelerine imkân tanımalıdır. Ben burada AKP ye yedi yıldır tahammül ettim.Eğer adım atmazsa Başbakan ı buradan Ergenekon un bir numarası olarak ilan edeceğim. ****** ve Bahçeli ye fazla söylenecek bir şey yok. Ancak kendilerine şunu söylemek istiyorum; faşizmden uzak dursunlar, sürecin önünü kapatmasınlar.
(alıntıdır.)
Turkuaz_35
BalaKurt
BalaKurt
Turkuaz_35

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 88
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 22/06/91
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : izmir / sarnıç
İş-Meslek İş-Meslek : öğrenci
İsim İsim : Enis Doğan
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/06/09

Öcalan yine avukatları aracılığıyla konuştu, Erdoğan ı resmen tehdit etti. Empty
MesajKonu: Geri: Öcalan yine avukatları aracılığıyla konuştu, Erdoğan ı resmen tehdit etti.   Öcalan yine avukatları aracılığıyla konuştu, Erdoğan ı resmen tehdit etti. Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009 - 19:32

Yaşasın Türk Irkı Kahrolsun pkk KÖPEKLERİ!!!
ESEN
Gök Kurt
Gök Kurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 136
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 14/12/57
Yaş Yaş : 66
Nerden Nerden : AYDIN
İş-Meslek İş-Meslek : Köşe Yazarı
İsim İsim : ESEN
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/05/09

MesajKonu: Geri: Öcalan yine avukatları aracılığıyla konuştu, Erdoğan ı resmen tehdit etti.   Öcalan yine avukatları aracılığıyla konuştu, Erdoğan ı resmen tehdit etti. Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009 - 21:30

Ne demişti atalarımız:

BESLE KARGAYI,OYSUN GÖZÜNÜ.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte bebek katilinin açılımı...açılımda LİDERİMİZİDE tehdit ediyor....
» Bahçeli:Kılavuz Öcalan, taşeron Erdoğan, patent PKK
» DTP'li Vekillere Haritali tehdit
» Yine ŞEHİT haberi.....
» ETA, PKK ve: terör ile mücadelede AB testi