UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

Kayseri Ülkü Ocakları'ndan Yaz Kursu Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kayseri Ülkü Ocakları'ndan Yaz Kursu

YazarMesaj
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1196
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 04/03/86
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : ANTALYA
İsim İsim : FATMA
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

Kayseri Ülkü Ocakları'ndan Yaz Kursu Empty
MesajKonu: Kayseri Ülkü Ocakları'ndan Yaz Kursu   Kayseri Ülkü Ocakları'ndan Yaz Kursu Icon_minitimePtsi 22 Haz. 2009 - 9:03

Kayseri Ülkü Ocakları tarafından çocukların gelişimine yönelik açılacak yaz kurslarında belgesel film çekimi yapılacak.

Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Ülger, Yaz tatili süresince 8–12 yaş gruplarına yönelik yaz kursları düzenleneceğini söyledi.

İl başkanı Ülger yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Kayseri Ülkü Ocakları olarak, Ülkü Ocaklarının kuruluş gayesine uygun faaliyetlerimize yaz aylarında da devam ediyoruz. Yaz tatilinde lise ve üniversite öğrencilerine yönelik eğitim çalışmalarımızın dışında 8–12 yaş grubu kardeşlerimize yönelik yaz kursları düzenleyeceğiz.

Düzenleyecek olduğumuz bu programlarda, Türk gençliğinin sadece sosyal gereksinimlerinin karşılanması değil, aynı zamanda dini, milli, ahlaki bütün gereksinimlerinin giderilmesi amaçlanmıştır.

Düzenleyeceğimiz kurslar, öğrencilerimizi geride bıraktıkları eğitim-öğretim döneminin stres ve heyecan dolu atmosferinden uzaklaştırmak ve yeni başlayacakları eğitim-öğretim dönemine daha iyi başlamaları amacıyla yapılacaktır.

Yaz Kurslarımız, uzman eğitimciler tarafından Kur'an-ı Kerim ve Temel İslami Bilgiler, İngilizce, Bilgisayar, Bağlama, Yüzme, Tenis, Futbol, Kişisel Gelişim ve Türk Tarihi dallarında verilecektir. Ayrıca Türkiye’de ilk defa 8–12 yaş grubu öğrencilerine Film Atölyesi dersleri ile fotoğraf ve kamera kullanımı eğitimi verilecek bu öğrencilerimizin çekeceği fotoğraflar sergilenecek ve yine bu öğrencilerimiz tarafından çekilecek olan belgesel film bir gala ile tanıtılacaktır.

Düzenlemiş olduğumuz bu kurslar neticesinde, kurs birincileri çeşitli hediyelerle ödüllendirilecektir.

Kurs kayıtlarımız l Temmuz 2009 tarihine kadar yapılacak, derslerimiz ise 5 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında olacaktır. İmkânlarımız ölçüsünde sınırlı sayıda kursiyer kabul edeceğimiz için hemşerilerimizin çocuklarının kayıtlarını bir an önce yaptırmalarını rica ediyoruz.

Çok gurur verici bir faaliyet. Özellikle 8-12 yaş grubundaki kardeşlerimize yönelik olması çok çok isabetli. Tebrik ediyorum Kayseri Ülkü Ocaklaırnı. Umarım diğer Ocaklarda da böyle faaliyetler yürütülür.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Niğde Ülkü Ocakları'ndan Üniversite Hazırlık Kursu
» KAYSERİ ÜLKÜ OCAKLARI BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ
» Ülkü Ocaklarından Basın Açıklaması
» Ülkü Ocaklarından Doğu Türkistan Açıklaması
» Antalya Ülkü Ocaklarından Kamuoyuna Duyurulur