UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

İstifa Ediyorum...!! Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İstifa Ediyorum...!!

2 posters
YazarMesaj
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 882
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/04/89
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : Adıyaman/Besni
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/02/09

İstifa Ediyorum...!! Empty
MesajKonu: İstifa Ediyorum...!!   İstifa Ediyorum...!! Icon_minitimeC.tesi 27 Haz. 2009 - 6:25

İstifa ediyorum

Bu belge ile resmi olarak yetişkinlikten istifa ettiğimi bildiririm. Tekrar 8 yaşın tüm sorumluluklarını kabul etmeye hazırım.

Yağmur sonrası çamurlu sularda tahta parçası yüzdürmek, kayalarda yürümek istiyorum.

Çikolatanın paradan daha iyi olduğunu çünkü daha tatlı ve yenilebilir olduğunu düşünmek istiyorum.

Sıcak bir yaz gününde bir meşe ağacının gölgesinde oturup arkadaşlarımla limonata satmak istiyorum.

Bütünbildiğin, renkler, çarpım tablosu ve ninniler ama bu kadar az bilmekseni rahatsız etmiyor çünkü ne bilmediğini bilmiyorsun ve umurunda dadeğil. Bildiğin tek şey mutlu olmak, çünkü seni üzecek veya kızdıracakşeylerden tamamen bihabersin.

Dünyanın adil olduğunu, herkesin iyi ve dürüst olduğunu düşünmek istiyorum.

Her şeyin mümkün olduğuna inanmak istiyorum.

Yaşamın karmaşıklığını unutup, yeniden küçük şeylerden fazlasıyla heyecanlanmak, zevk almak istiyorum.

Tıpkı şimdi birilerininin söylediği, sevgi sözünün bana mutluluk vediği gibi.

Günümün,bilgisayar arızaları, kâğıt yığınları, üzücü haberler, bankada paraolmadan ay sonunu getirme kaygıları, doktor faturaları, dedikodu,hastalık ve sevdiklerin kaybedilmesinden ibaret olmasını istemiyorum.

Aşkın varlığını (daha doğrusu yalan olduğunu) bilmek dahi istemiyorum.

Gülümseme,kucaklaşma, tatlı bir söz, doğruluk, adalet, barış, rüyalar, hayallerve kardan adam yapmanın gücüne inanmak istiyorum.

İşte,çek defterim ve arabamın anahtarları, kredi kartlarımın ekstremleri,gelir belgelerim. Resmi olarak yetişkinlikten istifa ediyorum.

Eğer bu konuda benimle daha fazla konuşmak istiyorsanız, önce beni yakalaman lazım, çünküüüü; Ebeee, elim sendeeeee! Smile

NOT: Alıntıdır.

ESEN
Gök Kurt
Gök Kurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 136
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 14/12/57
Yaş Yaş : 66
Nerden Nerden : AYDIN
İş-Meslek İş-Meslek : Köşe Yazarı
İsim İsim : ESEN
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/05/09

MesajKonu: Geri: İstifa Ediyorum...!!   İstifa Ediyorum...!! Icon_minitimeC.tesi 27 Haz. 2009 - 8:50

Serap hanım,gerçekten hepimizi çocukluk yıllarımızı hasret,minnet,mihnetle anarız.Çocukluk yıllarımız saf,temiz,berrak,katıksız yıllarımızdır.
Ne zamanki küçücük aklımızla iki ayak üzeride durmayı becerdiğimiz gün,yavaş yavaş berraklığın yerini bulanıklık alıyor.Sizde yukardaki yazınızda güzel açıklamışsınız.Yüreğinize sağlık.
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 882
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/04/89
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : Adıyaman/Besni
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/02/09

MesajKonu: Geri: İstifa Ediyorum...!!   İstifa Ediyorum...!! Icon_minitimeC.tesi 27 Haz. 2009 - 12:25

ESEN demiş ki:
Serap hanım,gerçekten hepimizi çocukluk yıllarımızı hasret,minnet,mihnetle anarız.Çocukluk yıllarımız saf,temiz,berrak,katıksız yıllarımızdır.
Ne zamanki küçücük aklımızla iki ayak üzeride durmayı becerdiğimiz gün,yavaş yavaş berraklığın yerini bulanıklık alıyor.Sizde yukardaki yazınızda güzel açıklamışsınız.Yüreğinize sağlık.

gerçektennn keşkeeee hiç büyümeseydikk hayatın kuralları işte mecburiyet Smile
kendi adıma söyliyim ki büyüdükçe özgüvenimi kaybettim.....
safduygularmız berraklığımız insanoğlunun kötülükleriyle siliniverdi iki arada kaldık herzaman Crying or Very sad
tek korkum gelecek nesil çocukluklarının saflık ve berraklıkla geçmeme endişesi....

İstifa Ediyorum...!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ....bir kaç hikaye....okumanızı kesinlikle tavsiye ediyorum....
» AKP’den istifa eden 23 kişi MHP'ye geçti
» 'Onur Öymen istifa etmezse, CHP gereğini yapmalı'
» ******MHP li 58 milletvekili Çin Halk Dostluk Grubu ndan istifa etti*****
» Trabzon Milletvekili Aykan da Çin Halk Cumhuriyeti Parlamentolararası Dostluk Grubu Üyeliğinden İstifa Etti