UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

Osmaniye Ülkü Ocakları'ndan Ortaöğretim Teşkilatlarına Yemek ve Hediyeler Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Osmaniye Ülkü Ocakları'ndan Ortaöğretim Teşkilatlarına Yemek ve Hediyeler

YazarMesaj
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1196
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 04/03/86
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : ANTALYA
İsim İsim : FATMA
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

Osmaniye Ülkü Ocakları'ndan Ortaöğretim Teşkilatlarına Yemek ve Hediyeler Empty
MesajKonu: Osmaniye Ülkü Ocakları'ndan Ortaöğretim Teşkilatlarına Yemek ve Hediyeler   Osmaniye Ülkü Ocakları'ndan Ortaöğretim Teşkilatlarına Yemek ve Hediyeler Icon_minitimePaz 5 Tem. 2009 - 9:56

2008-2009 Eğitim öğretim yılının sona ermesi münasebetiyle Osmaniye Ülkü Ocakları tarafından verilen teşekkür yemeğine ortaöğretim masası başkanı, lise okul başkanları ve eğitim seminerine katılan öğretmenlerimiz tam kadro halinde katıldılar.

Sohbet ortamında geçen yemeğin sonunda söz alan Osmaniye Ülkü Ocakları İl Başkanı Ertuğrul CEVAHİR; bir yıl boyunca fedakarca görevlerini yapan okul başkanları, okul teşkilatları ve öğretmenlere ayrı ayrı teşekkür ederek, 2009-2010 eğitim öğretim sezonunda da aynı disiplin ve özveriyle çalışılmasını istedi

Mücadelenin Türk Gençliğinin hak ettiği yere varana kadar süreceğini belirterek teşekkür eden Cevahir’in konuşmasının ardından, başarı belgesi getiren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Osmaniye Ülkü Ocakları'ndan Ortaöğretim Teşkilatlarına Yemek ve Hediyeler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FATİH ÜLKÜ OCAKLARI YEMEK VERDİ
» MHP TOKAT KADINLAR KOLU ÜLKÜ OCAGI GENCLERINE YEMEK VERDİ
» Ülkü Ocaklarından Basın Açıklaması
» Tokat Ülkü Ocaklarından Üniversitelilere ALİ KINIK konseri!!!
» Ülkü Ocaklarından Doğu Türkistan Açıklaması