UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

İnsan Avcısı Sarı Bir Buçuk Milyar Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İnsan Avcısı Sarı Bir Buçuk Milyar

YazarMesaj
KÜRŞAD TÜRK
BozKurt
BozKurt
KÜRŞAD TÜRK

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 566
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 15/07/80
Yaş Yaş : 43
Nerden Nerden : TURAN CUMHURİYETİ
İş-Meslek İş-Meslek : ANTİKOMÜNİST,ANTİSİYONİST
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/06/09

İnsan Avcısı Sarı Bir Buçuk Milyar Empty
MesajKonu: İnsan Avcısı Sarı Bir Buçuk Milyar   İnsan Avcısı Sarı Bir Buçuk Milyar Icon_minitimePtsi 6 Tem. 2009 - 19:32

Av Malzemesi 30 Milyon. Durum vahim!

İmdat! Değerli Dünya Halkı
Çin D.T. soykırımında gaza bastı!

İnsan Avcısı Sarı Bir Buçuk Milyar 050709h7

Kızıl Çin Hükümeti (60 senedir hiç değişmeyen tek partili müstebit rejim) Bir buçuk milyar Çinli’yi Uygur halkını “Yem” “Gıda” olarak yemeye kışkırttı. Zaten niyeti soykırım olan Çin, her bahane, her yöntem ile soykırım uyguluyor.

26 Haziran gece saat 2’de 5 binden fazla sopalı-bıçaklı Çinli 800 Uygur’u katletti…. “Yem”, “Gıda”… “olca”, “Av malzemesi” diye öldürdüler, yediler…

1949’da 3 seneliğine “Komünistlik” anlaşma ile gelen Çinliler, 60 senedir gitmek bir yana, Doğu türkistan’ın (Uyguristan’ın) bol zenginliğinin tadını aldı. Bir tane bile Uygur’u hayatta koymamak için plan-proje üretti, hazırladı.

Bunun için Türki devletleri Shanghay anlaşmasına bağladı. Bütün Dünya Müslümanlarını çeşitli yöntemler ile kandırıp kendine bağladı.

Avrupa’ya: “Bak! Türklerin birleşmesini önleyip size hizmet ediyorum” havasını verdi

Amerika’ya: “Müslüman Uygurlar sana da zarar bana da zarar… biz ikimiz terör mağduruyuz…”aldanıcılık, yalancılık oyununu oynadı.

Neticede Uygurları sahipsiz, yetim haline düşürmek oldu.

1) Bizim işimiz Din işi, kardeşlik işi değil, insanlık dramı…

Onun için yeryüzündeki bütün insaniyetten yardım istiyorum. Kan içici Çin’i, Çin işkencesini, hilekarlığını yok etmek için ve kızıl ejderhanın pençesinde can çekişmekte olan Uygur halkını kurtarmak için bütün Dünya insanlarının seferber olmasını istiyoruz.

Hıristiyan, Katalog, Buddis, Müslüman, bütün Din adamlarından yardım istiyoruz.

2) Sayın Obama’dan Sayın bütün dünya devlet büyüklerinden yardım istiyoruz.

3) “Çin Filistin’i tutuyor” diye Müslüman dünyası Uygurlar için “çıt” ses çıkartmıyor.

Öyleyse biz soykırım acısı çekmiş sayın İsrail halkından (Yahudi kardeşlerimizden) ve hükümetinden, ordusundan acilen yardım talep ediyoruz.

4) NATO’dan acilen yardım istiyoruz.b

1949’da müstakil devletimiz var idi. Stalin ile Mao ve onun komünistik oyunları bizi bu hale koydu. Dünyada komünizm yok olmuşsa, Uygur’un boynundaki kölelik zinciri neden kırılmıyor. Neden müstakil “Uyguristan” olamıyoruz.

Çin 200 milyon Çinliyi toprağımıza yerleştirmek istiyor. Çinliye kız verme adetimiz yoktu, 14-25 yaş arası Uygur kızlarını mecburen Çin bölgesine seks kölesi olarak götürüyor.

Oğlanlara kedi-köpeklere vurulan kısırlaştırma iğnelerini vuruldu, aileler, zulüm… işkence, haksızlık söylemekle bitmez.

Dünya dünya olup, Çin’in bugünlerde Uygur’a uyguladığı gibi zulmü görmemiştir.

5) Bütün dünyanın değerli insanları! Bu zulüm bugün bize yarın size! Çin Mancu gibi çok milletleri yedi, eritti, yok etti.

Hepinizin acilen güç birliğinde Çin’e karşı koymanızı arzu ediyoruz.

Çin’in Birleşik Milletler Konsey Üyeliği kaldırılsın. (Zaten Tianmin’de kendi öğrencisi demokrasi istediği için 4 bini kıyma yaptı…)

Hucintao, Vinciabao sanık sandalyesinde otursun! Uygur, Tibet, Moğol’dan dökülen kanlar hesabını versin.

Çin hükümeti soykırım suçlusu ilan edilsin!

7) İnsanlık hakkı hürmeti için, lütfen bütün dünyanın adil insanları; Kızıl Ejderhanın pençesinde can çekişmekte olan Uygurlara yardım edin! Çok zor durumdayız.

Allah’tan başka sizden başka kimsemiz yok!

6 Haziran 2009

Zeynure İsa

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BAŞKAL SARI ÇİCEK SARATIYOR DAĞLARİ BOZKURT_25 SUNAR
» Hiç Böyle Güzel Bir İnsan Gördünüz mü ???
» BEYNİMİ KUSUYOR İNSAN SANDIĞIM KUTSALLAR
» Mutlaka Okuyunuz... ( Gerisine Aşk Demeye Utanıyor İnsan)