UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

DOĞU TÜRKİSTAN TÜRKİYENİN NAMUSUDUR Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DOĞU TÜRKİSTAN TÜRKİYENİN NAMUSUDUR

2 posters
YazarMesaj
paşatambay
Onursal Üye
Onursal Üye

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 70
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/10/60
Yaş Yaş : 63
Nerden Nerden : kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : reklam
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 31/05/09

DOĞU TÜRKİSTAN TÜRKİYENİN NAMUSUDUR Empty
MesajKonu: DOĞU TÜRKİSTAN TÜRKİYENİN NAMUSUDUR   DOĞU TÜRKİSTAN TÜRKİYENİN NAMUSUDUR Icon_minitimePerş. 9 Tem. 2009 - 7:08

Dünya sa??r, Amerika kör, Avrupa duyars?z…

Orta Asya’n?n emaneti, çekik gözlüm, ?imdi mazlum.

Hayk?racak kimseler yok, sokaklar e?lence mekanlar?na kilitlenmi? ve Türkiye’ye uzaktan gelen kan kokusu midemizi buland?rm?yorrrr.

Utanm?yoruz, arlanm?yoruz ve hayas?zca duymadan, isyan etmeden seyrediyoruz.

Do?u Türkistan’da ak?t?lan kan ayaklar?n?z? kirletmiyor mu?

Bu kan içinizi eritmiyor mu?

Allah a?k?na... Muhammed a?k?na...Aynaya bak?n tek tek, yok edilen sana, bana benziyor...

Gökbayrak'?n mavi rengini al kanlar? ile sulayanlar bizim bayra??m?za benzetiyorlar maviyi...Bir el verin onlara, bir dua.

Ama nafile onlar bizim bayra?a benzetseler bile kanlar? ile ne önemi var ki?

O Gökbayrak’?n kendi ?rk?ndan gelen insanlar?n ya?ad??? Türkiye topraklar?nda ta??nmas? bile yasak.

Çin politikalar?n? bize bile yutturmu?, bizi bile ikna edip karde?lerimizi terörist s?n?f?na koydurmu?.

?nad?na yar?n Albayrak’?n yan?na birde Gökbayrak alaca??m arabama, evime koyaca??m. Soranlara bu benim anavatan?m, yadigar?m diye tan?taca??m, birde utanmadan biz onlara sahip ç?kamad?k diyece?im.

Bu bayra?? biz yasak etti diye…Sonra'da ald???m her üründe Çin'i protesto edece?im. Çin mallar?n? asla almayaca??m.

Çin kinini, nefretini kolluk kuvvetleri arac?l??? ile kusuyor, bu yetmezmi? gibi birde vatanda?lar?n? ellerinde demir sopalarla sokaklara döküp öyle öldürtüyor karde?lerimizi.

?çim kan a?l?yor.

A?lasa ne fayda.

Kim duyacak, kim gidip Çin Büyükelçisine durdurun bu vah?eti yoksa…

Zor be çekik gözlüm zor.

Sen bize Orta Asya’n?n emanetisin ya biz ne kadar sahibiz sana?...

Yar?m as?ra yak?n zamand?r kustu?un kan? görmedik. Bazen Filistin’i, Afganistan’? duyduk, ses verdik omuz verdik onlara da seni hiçe sayd?k.

Sahip ç?kmad?k k?sacas? sana, seni öldürenleri lanetlemedik gür bir sesle. Filistin davam?z dedik, Müslümanlar ölmesin dedik de...

Senin Müslüman oldu?unu unuttuk hep. Unuttuk da ne oldu?

Hat?rlad?klar?m?zda da ba??na dert açmad?k m??

Resmi politikalar?m?z Çin’in elini güçlendiren türden olmad? m?? Biz bile seni Çin’in terörist görmesine yard?mc? olmad?k m??

Bugün bini a?t? ölü say?s?... Sende bilmiyorsun bende hat?rlam?yorum ama 32 y?ld?r kaç ?ehit verdin? Kaç ana yüre?ine ta? bast? da cesedini a?lamadan götürüp gömdü.

Ben bilmem bunu belki sende unutmu?sundur. Çünkü ac?lar taze eskisini hat?rlayacak kadar zaman tan?m?yorlar size.

Öldürün öldürün sesleri ile sokaklar?n?z cesetlerle dolduruyorlar yine. Yeniden...

Bu kez sokaklarda cans?z bedenlerinize sahipleriniz bile ula?am?yor.

Onlara ölü demeyin, ben diyorsamda bakmay?n cahilli?imdendir.

Onlar Do?u Türkistan’?n kurtulu?u, ba??ms?zl?k yolundaki dik duru?u. Onlar ki Gökbayrak’a renk vermek için bedenlerini teslim eden namus bekçileri.

Bilmezler ki o sokaklarda yatan her beden bir damla kan verdi Gökbayrak’a.

Ah Do?u Türkistan…

Orta Asya’n?n bize emaneti.

Çekik gözlüm...

Urumçi sokaklar?nda ruhsuz bedenin yat?yor ya, ben de hayas?zca seyretmeye devam ediyorum.

Soyumu soysuzla?t?rmak için zorla fuhu?a te?vik edilen k?zlar?m?za sahip ç?km?yorum.

Ah ben bu emaneti nas?l koruyamad?m da demiyorum art?k.

Do?u Türkistan bile diyemiyorum cesaret edip.

Gökbayrak’?n yasak olmas? beni korkutuyor.

Ve ben zorla kürtaja götürülen emanetin karn?ndan de?ilerek al?nan ve öldürülen o çocuklar? bilmiyorum art?k.

Bilmiyorum çünkü ben senin Müslüman ve Türk karde?im oldu?unu unuttum.

Öldürülen ve soysuzla?t?r?lan bendim o kürtajda.

Unuttum ya benden soracaklar seni, yar?n bilmiyorum da derim ben. Çin’in Sincan denilen bölgesi diye umars?zca konu?urum.

Vars?n biz böyle diyelim, vars?n biz senin esaretini seyredelim.

Çekik gözlüm, Orta Asya’n?n bize son emaneti…

Bu kez ok yaydan ç?kt?. Tüm sa??r dünyaya inat, vefas?z bize kendini ispat edercesine sokaklardaki kad?nlar mücadelesini veriyor.

Namusunu koruyor. Ve dökülen kanlar?n?z bu kez ba??ms?zl?k diyor.

Sen namusunu korudun korumas?na ya, biz sana ne kadar sahip ç?kt?k?

Gökbayrak'?n? bile serbest edemeyecek kadar bizde emanet kald?n!

Ayhan K?skaç

ayhan.kiskac@hotmail.com

Etiketler: do?u türkistan
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 882
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/04/89
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : Adıyaman/Besni
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/02/09

DOĞU TÜRKİSTAN TÜRKİYENİN NAMUSUDUR Empty
MesajKonu: Geri: DOĞU TÜRKİSTAN TÜRKİYENİN NAMUSUDUR   DOĞU TÜRKİSTAN TÜRKİYENİN NAMUSUDUR Icon_minitimePerş. 9 Tem. 2009 - 7:18

Paylaşım için teşekürler... Allah razı olsun...

kimseler kusura bakmasın ama ben utanıyorum Türklüğümden...

orda can veren kan veren bizim can kardeşlerimiz gözlerimiz kapalı kulaklarımız sagır elimiz kolumuz baglı...yüregimizde ki acı büyük ama elimizden bişey gelmemesi veya gelmedigini zannnetmemiz kahrediyo beni...

ama bugün onlar acı çekiyo eminim ki yarın o acıların binlerce katını biz çekecegiz o zamanda onlar duymasın neden duymuyosun diyen dilerimiz lal olacak işte o zaman...
o zaman yanan kahrolan biz olalım hak ediyoruz bizz...

DOĞU TÜRKİSTAN TÜRKİYENİN NAMUSUDUR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DOĞU TÜRKİSTAN
» ********DOĞU TÜRKİSTAN******
» Doğu Türkistan Şiirleri...
» DOĞU TÜRKİSTAN’LILARLA MEVLÜT’TE BULUŞMA
» DOĞU TÜRKİSTAN'DAN MEKTUP VAR !...