UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

BASIN AÇIKLAMASI Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BASIN AÇIKLAMASI

YazarMesaj
selahattindogan
BalaKurt
BalaKurt
selahattindogan

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 20
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 02/03/64
Yaş Yaş : 60
Nerden Nerden : bozüyük
İş-Meslek İş-Meslek : emekli
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/05/09

BASIN AÇIKLAMASI Empty
MesajKonu: BASIN AÇIKLAMASI   BASIN AÇIKLAMASI Icon_minitimeCuma 17 Tem. 2009 - 23:54

M.H.P Bilecik İl Başkanlığı Kongresi İle İlgili Yaptığı Basın Açıklaması
BASIN AÇIKLAMASI Sdogan3
Basınımızın Mümtaz Temsilcileri;

19 temmuz 2009 tarihinde yapılacak olan Bilecik M.H.P il kongresinde,İl Başkanlığına adayım.

Değerli Basın Mensupları;

İl yönetimimiz tüm ilçelerden ve merkez ilçede oturan partimizi de temsil noktasında önemli görevler yapmış çok kıymetli arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Bilecik’i bir bütün olarak görme vizyonumuz,bu yapılanmanın ne kadar doğru bir oluşum olduğunun ispatıdır.

Saygıdeğer Basın Mensupları;

Yönetim olarak vizyonumuz, amaçlarımız, hedeflerimiz ve ortak değerlerimiz şunlardır. Vizyonumuz; Önce insan anlayışını temel alan, “İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın” diyen ilkeler ışığında,demokratik,laik ve sosyal bir hukuk devleti anlayışına inanmış,ATATÜRK yolunda,çağdaş bir ülke için yürüyen M.H.P’ yi Bilecik halkımızla kucaklaşmasını sağlamaktır.

Amacımız;
M.H.P’yi Bilecik’te birinci parti yapmaktır. Sn.Dr.Devlet BAHÇELİ’NİN liderliğinde Milliyetçi Hareket Partisinin tek başına iktidara gelmesi için çalışmaktır.Genel Merkezimizle ve tüm teşkilatlarımızla,bağlılık ve bağlayıcılık noktasında,söylem ve eylem birliği içinde hareket etmektir.

Hedeflerimiz;
Partimizin üye sayısını 5.000 üyeye çıkarmaktır.Bunun için tüm ilçe,belde ve köylerimizde çalışmalar yapacağız.İlk yapılacak genel seçimlerde Bilecik genelinde 50.000 oy alınması için bütün gücümüzle çalışacağız.

Ortak Değerlerimiz;
İnsanı temel alan, Türk milletinin erdem kabul edilen değerlerini paylaşarak,yaşatarak, sevgi ,kardeşlik ve hoşgörü içinde milletimize hizmet etmektir.

Değerli Basın Mensupları;

Bütün Bilecikli hemşerilerimizi, M.H.P çatısı altında toplanmaya davet ediyorum. Ülkemiz bir alacakaranlık kuşağından geçmektedir. Aydınlığa çıkmak,muasır medeniyet zirvesini yakalamak için el birliği,dayanışma ruhu içinde ülkemize hizmet emek için herkesi M.H.P de siyaset yapmaya çağırıyorum.

Kıymetli Basın Mensupları;

19 Temmuz 2009 yapılacak kongremizin Bilecik’imize, ve Ülkemize hayırlar getirmesini Yüce Allah'tan diliyoruz. Bütün gönüldaşlarımızı, partililerimizi sizin aracılığınız ile kongremize davet ediyorum. Sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyor teşekkürlerimi arz ediyorum.

Saygılarımla;

Selahattin DOĞAN
M.H.P Bilecik İl Başkan Adayı

BASIN AÇIKLAMASI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ülkü Ocaklarından Basın Açıklaması
» ÇUBUK ÜLKÜ OCAKLARINDAN BASIN AÇIKLAMASI
» Akdeniz Üniversitesi Ülkücülerinden Basın Açıklaması
» Aydın Ülkü Ocakları'ndan Basın Açıklaması
» Antalya’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 88. Yıldönümü Sebebiyle Yapılan Basın Açıklaması