UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

MUSTAFA PEHLİVANOĞLU'NUN ÖLMEDEN EVVEL ANNESİNE BABASINA YAZDIĞI MEKTUP Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MUSTAFA PEHLİVANOĞLU'NUN ÖLMEDEN EVVEL ANNESİNE BABASINA YAZDIĞI MEKTUP

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MUSTAFA PEHLİVANOĞLU'NUN ÖLMEDEN EVVEL ANNESİNE BABASINA YAZDIĞI MEKTUP Empty
MesajKonu: MUSTAFA PEHLİVANOĞLU'NUN ÖLMEDEN EVVEL ANNESİNE BABASINA YAZDIĞI MEKTUP   MUSTAFA PEHLİVANOĞLU'NUN ÖLMEDEN EVVEL ANNESİNE BABASINA YAZDIĞI MEKTUP Icon_minitimeSalı 10 Şub. 2009 - 12:06

MUSTAFA PEHLIVANOGLU'NUN IDAMINDAN ÖNCE ANASINA VE BABASINA YAZDIGI MEKTUP

Sevgili annecigim ve babacigim, sizler beni bu yasa kadar büyüttünüz ve yetistirdiniz. Benim sizlere karsi islemis oldugum hatalari ve suçlarimi affedin. Hakkinizi helal edin. Ben sizlerin bir evladiniz olarak, bugüne kadar Cenab-i Hakkin ve Onun Resulünün, Yüce Peygamberimizin yolundan ayrilmadim. Alin yazimiz böyle yazilmis. Kader ne ise onu çekecegiz. Ben de kardesim Haydar gibi bir an önce Allah'in huzuruna çikacagim. Eger benim günahim varsa Cenab-i Allah'in huzurunda çekmeye hazirim. Yok, bir yanlislik sonucu ölümüme karar verenler, idam edenler Allah'tan bulsunlar. Sunu hiç bir zaman unutmasinlar ki, Mustafa'lar ölür, Allah davasi ölmez, milliyetçilik yasar. Kellemi verdigim bu yolun zaferi yakindir. Zafer her zaman Allah'a inananlarindir.

Bunun için hiç üzülmeyin. Cenazemin arkasindan aglamayin, günahtir. Sizden ricam aglamayin. Anne, sizlerle helallesmek isterdim, fakat olmadi. Hakkim varsa, hepinize helal olsun, siz de helal edin.

Son olarak, abime, yengeme, yiyenime, bacima selam eder, haklarini helal etmelerini dilerim. Nisanlima da selam eder, Cenab-i Allah'in mutlu bir yuva kurmasi için ona yardimci olmasini dilerim.

Oglunuz Mustafa

7 Ekim 1980

MUSTAFA PEHLİVANOĞLU'NUN ÖLMEDEN EVVEL ANNESİNE BABASINA YAZDIĞI MEKTUP
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BİR ASENANIN BABASINA YAZDIGI ŞİİR
» EVVEL AHIR DÜNYA BİZİM OLACAK
» ERHAN CENGİZ DEN MEKTUP VAR
» Şehitten Mektup Var...!!!
» Anneme Mektup