UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''

+6
ÜLKÜSERAP02
Avşar Beyi
SANCAK
KIZIL ELMA
DeliMavi69
BOZKURT_25
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
BOZKURT_25
Yetkili Bozkurt
Yetkili Bozkurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 583
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 06/08/88
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : BURSA
İş-Meslek İş-Meslek : OTOMOTİV
İsim İsim : BEKİR ONBAŞI
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/09

''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Empty
MesajKonu: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimePerş. 6 Ağus. 2009 - 16:50

''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Bahceliye-12-yil-yeter-286646 MHP Genel Başkan adayı Ahmet Reyiz Yılmaz’dan Devlet Bahçeli’ye yine ağır sözler..

İşte Yılmaz'ın açıklamalarından en çarpıcı bölümler:

‘DEĞİŞİMİN ÖNÜNDE DURMAYIN’

Ciddiyetiniz, samimiyetiniz ve güvenilirliğiniz bitmiştir. Delege zorlamasıyla lider olunmaz. Müslüman Türk Milliyetçilerinin Büyük Değişim arzusunun önünde durmayın.. Milliyetçiler iktidar istiyor. Milliyetçiler değişim istiyor. Bu arzu o kadar büyük ki, önüne çıkacak bütün engelleri ezip geçecektir. Milliyetçilere daha fazla irtifa kaybettirmeyin..”

DELEGE GENEL BAŞKANLIĞI’

“Delege Genel Başkanlığı’nın peşinde koşmayın. Milliyetçilerin içine sinmeyen bu delege oyunlarından vazgeçin. Yorulmadınız mı?

Milliyetçi muhafazakâr oyları toparlayamadınız aksine bölüp küçülttünüz. Gerçek oy oranımız bu olmadığını siz de biliyorsunuz.. Siyaset üretemiyorsunuz ve Türk Milliyetçilerinin gerçek gücünü gölgeliyorsunuz..”

12 YIL YETER ARTIK

Uygun bir yaklaşımla Türk Milliyetçilerinin önünden çekilin. Her geçen gün DTP ve bölücüler ve bu güçlere boyun eğen iktidarlar lehine milletimiz irtifa kaybetmektedir. Önceki taviz veren tutumunuz meseleyi büyütmüştür. Geriye çözümü zor ve sancılı bir süreç bırakıyorsunuz..”

DAĞA ÇIKARIZ BİR ÖRT BAS

“Partiyi toplumsal sürecin dışında tutarak şeyh mürit kadrosu oluşturdunuz. Bölünme noktasında geldiğimiz bu süreçte kendi sorumluluğunuzu ses tonunuzu yükselterek, dağa çıkarız diyerek ört bas edemezsiniz.

12 yıllık genel başkanlığınız süresince Doğuyla ilgili hangi tedbiri aldınız. MHP sizin döneminiz de doğudan siyasi sürgüne tabii tutulurken bu durumu önlemek için neden tedbir almadınız? Hangi sosyal projeleri geliştirdiniz? Doğuda MHP’yi güçlendirmek adına ne yaptınız?

Doğudaki teşkilatlara neden maddi, manevi ve eğitsel destek sağlanmadı? DTP’nin ırkçı yaklaşımını nasıl kabullendiniz? MHP’ye sınır çekilmesine neden göz yumdunuz?

Türkiye de son 10 yılda Türk milliyetçiliği aleyhine bu kadar olumsuz gelişmeler olurken MHP’nin en güçlü olması gereken bir süreçte neden milyonlarca partiliyi partiden uzaklaştırdınız? Cevap bekleyen bunca soru için Kongrede dersinize iyi çalışın..”

DEĞİŞİM KAÇINILMAZ

“Değişime daha fazla engel olmayın. Değişimin önüne engel çıkardığınız her gün AKP, DTP ve destekçileri olan dış odakların mesafe almasına katkı sağlamış olacaksınız.

Değişimin önünü kesmeniz demek bu hareketin hiçbir zaman tek başına iktidara gelemeyeceği anlamına gelmektedir. MHP iktidar sürecinin önünü tıkayan bu duruma son verin. Değişimin önün de durmayın. Bu politik yaklaşımlarınızla gelinen nokta ortadadır. MHP ‘ ye oy verenlerden daha fazlası yanlış ve itici politikalarınız nedeniyle ya oy vermiyorlar ya da farklı partilere yöneliyorlar.

Politikalarınız hareketi birleştiren ve büyüten değil bölen ve dağıtan bir netice doğurmuştur. Adaylık sürecinizin devamı, muhalefet ve kayıp yılların da devamı anlamına gelecektir..”

alıntıdır? http://www.haber3.com/bahceliye-12-yil-yeter-495027h.htm
DeliMavi69
BalaKurt
BalaKurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 70
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 12/01/57
Yaş Yaş : 67
Nerden Nerden : almanya
İş-Meslek İş-Meslek : serbest
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/07/09

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimePerş. 6 Ağus. 2009 - 17:21

Milliyetci harekete genel baskan olmak isteyen bu arkadas hakkinda bilgim yok.
söylediklerine gelince yorum yapmama hakkimi kullaniyorum ..........
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1196
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 04/03/86
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : ANTALYA
İsim İsim : FATMA
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimePerş. 6 Ağus. 2009 - 20:14

12 yıl yeter artık vay beeee ...GENEL BAŞKANIMIZ demekki bu zamana kadar hiçbirşey yapmadı partimizde kendi kendiliğinden büyümeye geçti demek...

neden bu kadar hep yanlışlarını yada onlara göre hatalarını söylüyorlar

bu liderimiz hiç mi iyi birşey yapmadı yazık....

bir lideri kötüleyerek ona ona farklı farklı hakaretler ederek hiç bir yere varamaz...

benim gönlüm liderimzden yana inşALLAH şeçilir...

meyve veren ağaç taşlanır...
SANCAK
''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Yoneticiun8
SANCAK

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 921
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 23/11/85
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : Doğum:AfyonKarahisar İkamet:Antalya
İş-Meslek İş-Meslek : Muhasebeci
İsim İsim : KAMİL
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeCuma 7 Ağus. 2009 - 5:40

Liderler gelip geçicidir... Ama söz konusu olan partimizin devamıdır...

Birbirlerini eleştirmek yerine onu bunu yaptı demek yerine Fikir üretimi yaparak insanların gönlünde taht kurmaya çalışmak gerek...
https://ulkugulu.yetkin-forum.com
Avşar Beyi
Avşar Beyi

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 244
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 29/10/23
Yaş Yaş : 100
Nerden Nerden : Kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : Eğitimci

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeCuma 7 Ağus. 2009 - 12:35

Barjın altında %8 den %14 lere ve ordan akp nin tüm devlet imkanlmarını seferber etmesine ve yerel seçim olmasına rağmen %16 lara MHP nin oyunun yükseltilmesi ve ayrıca türlü tevir fitne ve fesat hareketlerine rağmen
Nedir bu gelişme değilmiymiş yoksa zatı muhterem gelir gelmez %40 lara kadar yükseltip iktidarmı yapacakmış eğerki öyle düşünüyorsa dürüst ve gerçekçi değildir. Yok öylede düşünmüyorsa iyi niyetli değildir.
Dikkatimi çeken en önemli husus sık sık kullandığı "değişim" lafıdır. Bu zatı muhteremin kafasındaki değişim nedir, bilen varmı? Yoksa budamı toearisyenliğe soyundu.

Genel Başkanımız ülkenin içinde bulunduğu bir takım hassasiyetlerden dolayı her türlü provokasyona karşı tedbir olarak tepkileri genel merkez olarak ortaya koymaya çalışmaktadır. Aksi taktirde MHP inin başı çok ağrır ve buda ülkenin pazarlanması sürecinin hızlandırır ve sonuçlandırır.

Ülkücü hareket derli toplu birlik ve bütünlük içerisinde olup ülkücü iradeye ve ülkücü camianın sesine kulak vermek zorundadır.
DeliMavi69
BalaKurt
BalaKurt

Erkek

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeCuma 7 Ağus. 2009 - 15:03

alkis1 Önce %18 sonra barajda bogul sonra %16 yi basari gör ............
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 882
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/04/89
Nerden Nerden : Adıyaman/Besni
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/02/09

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeCuma 7 Ağus. 2009 - 15:07

bu yazı benim hiçmi hiç hoşuma gitmedi...yarın bigünn ahmet reyiz yılmaz genel başkan olsa devlet beyle nasıl yüzyüze bakacaklar bunu düşünmeleri lazım...partide bölünmeleri yok etme yerine parçalanmara zemin hazırlamaktalar.

herşeyin hayırlısı diye diye hayırsızlıkta bogulmaktayız...
DeliMavi69
BalaKurt
BalaKurt

Erkek

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeCuma 7 Ağus. 2009 - 15:11

Bacim Ahmet yilmazi söylediklerinde hicmi gercek payi yok?
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeCuma 7 Ağus. 2009 - 15:35

DeliMavi69 demiş ki:
Bacim Ahmet yilmazi söylediklerinde hicmi gercek payi yok?

abi haklı oldugu konularda bile agır dili sayesinde bence haksız duruma düşmüştür...partimize ve liderimize o kadar çok kişi laf atarken ahmet beyin bunları söylemesini yadırgadım ben..
bu arada ben eleştirmiyomuyum eleştiriyorum ama mekaN ve zaman çok önemlidir bana göre...
DeliMavi69
BalaKurt
BalaKurt

Erkek

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeCuma 7 Ağus. 2009 - 16:21

tamam bacim men sustum.
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeCuma 7 Ağus. 2009 - 16:24

DeliMavi69 demiş ki:
tamam bacim men sustum.

aman abi susmanız için bişey söylemedim ben sadece düşüncelerimi belirttim...
DeliMavi69
BalaKurt
BalaKurt

Erkek

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeCuma 7 Ağus. 2009 - 16:31

ah güzel bacim icmden gecenleri yazsam hain bölücü oluruz . onun icin en dogrusu yazmiyam.
mene diyecegim yanlisi kim yapirsa onun yanlis yaptigi söylenmeli.söylenmeliki yanlisi yapan kendine ceki düzen versin.söylenmedigi zaman yanlisi yapan yanlis yaptigini bilmeden yanlisa devam edir.
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeCuma 7 Ağus. 2009 - 16:34

DeliMavi69 demiş ki:
ah güzel bacim icmden gecenleri yazsam hain bölücü oluruz . onun icin en dogrusu yazmiyam.
mene diyecegim yanlisi kim yapirsa onun yanlis yaptigi söylenmeli.söylenmeliki yanlisi yapan kendine ceki düzen versin.söylenmedigi zaman yanlisi yapan yanlis yaptigini bilmeden yanlisa devam edir.

benim güzel abim iyi hoş demişsinde...söyleye söyleye dillerimizde tüy bitmedimi....?
DeliMavi69
BalaKurt
BalaKurt

Erkek

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeCuma 7 Ağus. 2009 - 16:47

ÜLKÜSERAP02 demiş ki:
DeliMavi69 demiş ki:

benim güzel abim iyi hoş demişsinde...söyleye söyleye dillerimizde tüy bitmedimi....?
demekki bacim ya biz söylemesini bilmirik yada bizi anlamak istemirler. eger anlamak istemirlerseki buda ihanettir.
Burda men tekilat baskanligi yaptim baktimki yeterince faydali olarmiram ülküdaslarima demisemki bu isi daha iyi yapacak bir ülküdasimizi baskanliga getirek biz ona yardimci olak.
illa ben orda kalmak gibi bir düsünce icerisinde olsaydim teskilatimiza zarar verirdim.
bilmiremki anlata bildimmi güzel bacim.
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeCuma 7 Ağus. 2009 - 16:51

DeliMavi69 demiş ki:
ÜLKÜSERAP02 demiş ki:
DeliMavi69 demiş ki:

demekki bacim ya biz söylemesini bilmirik yada bizi anlamak istemirler. eger anlamak istemirlerseki buda ihanettir.
Burda men tekilat baskanligi yaptim baktimki yeterince faydali olarmiram ülküdaslarima demisemki bu isi daha iyi yapacak bir ülküdasimizi baskanliga getirek biz ona yardimci olak.
illa ben orda kalmak gibi bir düsünce icerisinde olsaydim teskilatimiza zarar verirdim.
bilmiremki anlata bildimmi güzel bacim.

sizi çook iyi anlıyorum abi...Yüce Allahım büyük inşallah herşey çok düzelecek...
DeliMavi69
BalaKurt
BalaKurt

Erkek

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeCuma 7 Ağus. 2009 - 16:58

bayrak1 insallah bacim insallah ALLAHIM ÜLKÜCÜ HAREKETI LAYIK OLDUGU YERDE GÖRMEYI BIZLERE NASIP EYLESIN
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeC.tesi 8 Ağus. 2009 - 5:20

DeliMavi69 demiş ki:
bayrak1 insallah bacim insallah ALLAHIM ÜLKÜCÜ HAREKETI LAYIK OLDUGU YERDE GÖRMEYI BIZLERE NASIP EYLESIN

Amin..... İnşallah.....
Avşar Beyi
Avşar Beyi

Erkek

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeC.tesi 8 Ağus. 2009 - 10:27

Sayın Deli mavi,
koalisyon hükümeti döneminin şartlarını göz ardı edip, yaşanan ekonomik süreci göz ardı edip, küresel güçlerin yıktığı bir koalisyon hükümetinde ortaklar dibe vururken MHP de baraj altında kalmıştır.
Türkiye siyaseti hakkında görüşünüz derinliğine olmayıp o kadar basit ve sığ ki, günümüz şartlarında ve bütün güçlerin ortaklaşa tam destekleriyle kimlerin iktidar yaplımak ve neden yaplımak istenildiğini görmeyecek ve anlamayacak kadar sığ olduğunu ortaya koyuyor o sözünüz ve alkışınız.
Bu şartlarda başarı grafiğini yükseltmeyi başarı görmüyorsanız ki öyle siz tümden boş ve hayalcisiniz. Öyle olmasa Lideri eleştirmeyi temel gaye edinmezdiniz.
Her devri değerlendirirken kendi şartları içerisinde değerlendirmek gerekir. Aksi taktirde gerçekle alakası olmayan ve göz ardı eden tuhaf bir düşünce ortaya korsunuz.

Malum aday sen gibilerin tuhaflığından istifade ile ortaya çıkmaktadır. Ancak Bu kutlu hareket böylesine sığ düşünceli, öngörüsüz insanların eline bırakılmayacak kadar kutludur.
DeliMavi69
BalaKurt
BalaKurt

Erkek

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeC.tesi 8 Ağus. 2009 - 11:31

alkis1 iste tipik bir kafa yapisi düsünmeden üretmeden okumadan yazilanlari n nedemek istedigini anlamayan bir kafa yapisi.
afsar beye sorsak bu söylemiyle ülkücü harekete büyük hizmet ettigini düsünüyor.halbuki ülkücü hareketin önünü tikayan iste bu zihniyet.
yahu menim inandigim bidigim ülkücü hareket degil TÜRKIYE DÜNYAYA NIZAM VERMEYE TALIP OLAN BIR HAREKET sizin gibiler yüzünden ülkücü hareketinyerel secimlerde almis oldugu %16 basari olarak görülür .yahu türkiyenin bugünki durumu ortadayken akepe ve ozihniyet menim güzel memleketimi soyup sogana cevirrken eger TÜRKIYENIN TEK ALTERNETIFININ MILLIYETCI HAREKET OLDUGUNU ANLATAMIYORSAK DÜSÜNMEMIZ GEREK. kimsenin ÜLKÜCÜLERI YANILTMAYA HAKKI YOK.
ülkücühareketi bir adim öteye tasyan menim basimin taci,gönlümün ilacidir.%16 lari basari görüp ÜLKÜCÜLERE BU BASARIDIR DIYENLERIDE ALLAHIMA HAVALE EDIYORUM.
afsar bey kimliginizde egitimci yaziyor eger siz egitimci iseniz lütfen ögle davranin,yazilanlar sizin hosunuza gitmaye bilir lakin vereceginiz cevap ülküdaslariniza saldirmak seklinde olmamali. sizden farkli düsünüldümü hemen kolayi secip hain ilan etmekle bu isi cözeceginizi zannetmeniz cok yanlis.
Imdi en basitinden adanada alinan oylarin nekadari ülkücü harekete aittir.adana belediye baskani Ülkücü bir adaymidir? ama biz büyük sehir belediyesi kazanalimda aday ülkücü olmus olmamis okadar önemli degil yeterki benim baskanligimda oylar artsin yerimi saglamlastirayim.Koray aydin denen adam kimin zamaninda aklandi? yasar okuyan denilen adami törenle partiye alan kim?
Devlet beyi ülkücü hareketin basina tasiyan ülküdaslarimdan hangisi suan Devlet beyin yaninda?
bunlari cogaltmak mümkün bu yazdiklöarim herkesin bildikleri odugu icin misal verdim.
yasinizi bilmem lakin menim yasim 52 ömrüm ülkücü hareket icinde gecti bundan hic bir dönem bugünde dahil pismanlik duymadim.
ülküsünü tasimak yanlislara evet demekle oluyorsa men degilim.
Avşar Beyi
Avşar Beyi

Erkek

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeC.tesi 8 Ağus. 2009 - 12:27

Arkadşım sen ülkücü hareketin tarihi biliyormusun, bay okuyarak üreten tipik insan
Sen Türkiyenin siyasi tarihini biliyormusun bay okuyarak üreten ve saçma sapan konuşan tipik insan
Lafını tartmadan konuştuğundan belli tipik biri olduğun

akp nin aldığı oyların hepsi akp limi?
Yahu be kardeşim hangi gezegende yaşıyorsun sen?
52 yıllık yaşınıza rağmen geldiğiniz nokta yaşınızdan öte ortaya koyacağınız hiç bir şeyin olmadığı ortada bay okuyarak üreten insan

hadi mhp yönetimi yanlışta ya diğer siyasi partiler hepsimi yanlışta, hiç birimi bilmiyor politikayı
Kardeşim bomboş konuşuyorsun bom boş

Allah uzun ömür versin nice yıllara varasın 52 yaşına gelmişin hepsi bu, çelişkili konuşuyorsun sen iktidaramı gelmek istiyorsun yoksa tezelden memleketi ülkücümü yapacaksın, hele bir karar ver
Adana adayı ülkücü değilmiş
İşte beyler sığ düşünceye ve bakışa dört dörtlük bir örnek
kimler bu hareketin önünü tıkamaya çalışıyormuş buyurun görün

Arkadaşım, sen haddini bilecek ve liderime saldırmayacaksın, kusura bakma sana tepeletmem.
Ülkücü olmayı öğrenememişin, öğrende gell
DeliMavi69
BalaKurt
BalaKurt

Erkek

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeC.tesi 8 Ağus. 2009 - 16:31

Eger Devlet beyi korumak size kaldiysa vahki vah .burda acilan konuyu sahsilestirmeden tatismasini bile bilmiyorsun.
Rahmetli basbugum derdiki" bir fikir ancak ondan daha üstün bir fikirle yenilir fikri olmayan kaba kuvvete basvurur"
Imdi size bakiyorum gecmissin klavyenin basina sallayip duruyorsun .Allahtanki sizin gibiler ülkücü hareketin icinde azinlikta .elbetteki bes parmagin besi bir olmadigi gibi sizi gibi bir adim ileriye gidememislerde olacak onlari egitmekte ülkücü hareketin mensuplarina düsecek.
su tartisma hic bana göre bir tartisma olmadigini bilmenizi isterim maalesef benide provoka ettiniz.bu tartismayi okuyan tüm ülküdaslarimdan özür diliyorum.
avsar bey size bir daha cevap yazmayacagim. sizi bu görüslerinizden dolayi alkisliyorum. alkis1
eger burdaki tartismayi okuyan ülküdaslarim varsa onlara diyecegim okuyun davamizi iyice ögrenin bilgisizlik insani beyniyle degil duygulariyle hareket ettirir. ülkücü hareketin basarisi davasini iyi bilenler sayesinde yükselecektir.
GÖNLÜNDE ÜLKÜCÜ HAREKETIN ATESI YANAN TÜM ÜLKÜDASLARIMA SELAM VE DUALARIMLA
İparhan
BalaKurt
BalaKurt
İparhan

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 37
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 24/05/92
Yaş Yaş : 31
İş-Meslek İş-Meslek : Öğrenci
İsim İsim : İpar Kübra
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/06/09

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeC.tesi 8 Ağus. 2009 - 19:00

Benden büyüksünüz nacizane; hakikatte farklı fikirlerin karşılaşmasıyla çıkar fakat kendi içimizde bölünmek ile değil.

Herkesin düşüncesi kendisine bana kalırsa herkesin bi süresi vardır ve zaman herşeye çözümdür her ne olursa olsun Bahçeli Bey tecrübe edinmiş bir insandır bu uğurda da bir yaşam vermiştir saygı duymak gereklidir.

Ayrıca herkes haddinide bilmelidir bu kişiyide tanımıyorum düşüncelerine de pek fazla katılmıyorum.

Avşar Beyi
Avşar Beyi

Erkek

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimeC.tesi 8 Ağus. 2009 - 22:09

Mesele BAHÇELİ veya bir başkası değil, Milliyetçi hareketin lideri meselesi.
Ülkücü bir sitede lidere saygı gerek saygı, Bu hareketin lideri her kim olursa olsun, saygısızlık eden beni karşısında bulur.
Bu da böyle biline

Evet okunmadan bilinmez aksine havanda su döğülür
Militan_Yurekli
BalaKurt
BalaKurt
Militan_Yurekli

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 31
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 15/11/84
Yaş Yaş : 39
Nerden Nerden : Bursa
İş-Meslek İş-Meslek : sERBEST
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/08/09

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimePaz 9 Ağus. 2009 - 10:25

söylediklerinde büyük oranda haklı ama kendisinin gerek parti çevresinde gereksede kamuoyunda tanınmamış olması seçilme ihtimalinin ortadan kalmış olduğunu gösteriyor...
Militan_Yurekli
BalaKurt
BalaKurt
Militan_Yurekli

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 31
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 15/11/84
Yaş Yaş : 39
Nerden Nerden : Bursa
İş-Meslek İş-Meslek : sERBEST
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/08/09

MesajKonu: Geri: ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter''   ''Bahçeli'ye 12 yıl yeter'' Icon_minitimePaz 9 Ağus. 2009 - 10:29

bu arada devlet beyin tartışılması konusuna birkaç cümle eklemek istiyorum evet lider hareketin başıdır bunda kimsenin şüphesi ve itirazı olamaz resmi biçimde legal yollardan seçilmiş genel başkandır... ama bu eleştirilemez anlamını taşımaz bana göre Başbuğ Alparslan Türkeş Beyefendinin sağlığındaki gibi lider eleştirilemez mantığı güdemeyiz çünkü başbuğun yerini kimse alamaz... mademki mhp yi merkeze çekme gayretindeler o zaman ülkücü hiyerarşiden taviz verlimesi kaçınılmaz olur ve genel başkanı eleştirmek en doğal hakır... ama ülkücüler arasında tabiki dış etkenlere karşı kim olursa olsun savunma refleksi geliştirilmeli.

1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Bu Ayıp Hepimize Yeter,..
» ASENAM SUSTUĞUN YETER ARTIK!..