UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

AKP'li başkan Afyon'a Yunan heykeli dikecek Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AKP'li başkan Afyon'a Yunan heykeli dikecek

2 posters
YazarMesaj
Avşar Beyi
AKP'li başkan Afyon'a Yunan heykeli dikecek Yoneticiun8
Avşar Beyi

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 244
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 29/10/23
Yaş Yaş : 100
Nerden Nerden : Kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : Eğitimci
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/09

AKP'li başkan Afyon'a Yunan heykeli dikecek Empty
MesajKonu: AKP'li başkan Afyon'a Yunan heykeli dikecek   AKP'li başkan Afyon'a Yunan heykeli dikecek Icon_minitimePtsi 26 Ekim 2009 - 21:01

ABD-AKP işbirliğiyle başlatılan sözde açılımlara bir yenisi daha eklendi. Afyon Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kurtuluş Savaşı sırasında Anadolu’yu kan gölüne çeviren işgalci Yunan askerlerinin de “şehit” olduğunu savunarak onlar için anıt yaptıracağını söyledi. ‰ 7’de
Afyon’da Yunan açılımı
Afyon’un AKP’li Belediye Başkanı Çoban, Kurtuluş Savaşı’nda Anadolu’yu kan gölüne
çeviren işgalci Yunan askerlerini şehit ilan ederek onlar için anıt yaptıracağını söyledi
Haber: Önsel ÜNAL
AKP’nin Türkiye’nin geleceğini tehlikeye sokan ve üniter yapısını zedelemeye yönelik sınır tanımaz politikaları, ülkeyi adım adım sonu olmayan sözde açılımlara sürüklüyor. ABD-AKP işbirliğiyle başlatılan ve Başbakan Erdoğan ile hükümet yetkililerinin “Bedeli ne olursa olsun geri dönüşü yok” diye dillendirdikleri Sözde Ermeni ve Kürt açılımlarına bir yenisi daha eklendi. Başbakan’ın açılımlarından cesaret alan ve hükümetin memuru gibi davranan Vali ve Belediye başkanları da kendi açılımlarını hayata geçirme gayreti içerisine girdi.

Büyük bir gaflet
Burhanettin Çoban’ın bu açıklamasına MHP Afyon Milletvekili Abdülkadir Akcan’dan sert tepki geldi. “Bu düşünce sapığından hicap duyuyorum” diyen Akcan, “Afyon onun kafasına kazanı, tencereyi geçirsin de görsün. Belediye Başkanı göstersin bakalım Afyon’da nerede yunan mezarı varmış da oraya anıt dikecekmiş bilelim. Ben bunu duyunca adeta şok oldum. Bu adam ne söylediğini bilmiyor” şeklinde konuştu. Afyon Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın Kurtuluş Savaşı ile Çanakkale Savaşını aynı kefeye koymak gibi bir gaflet içerisine girdiğinin altını çizen Akcan şöyle konuştu:

Hicap duyuyorum
“Bu, tarihini bilmemek demektir. Yunanlılar Afyon’da Büyük Taarruz’da ev ev kapı kapı işgal yapmış. İşgal sırasında onbinlerce insanı katletmiş evlerini yakıp yıkmıştır. Yeni doğan bebeği bir Yunan askeri havaya atmış, diğer Yunan askeri havada süngüsüne geçirmiştir. Şimdi ben bu tarihimle kan ağlayarak Yunan mezalimini Afyon’un her santimetrekaresinde hissederken, kendisine şehir emanet edilmiş bir düşünce sapığının bu şekilde davranmasından hicap duyuyorum.” Akcan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Atina’da camiye vize vermeyen Yunan için ben niye anıt dikeceğim. Benim atalarımın anıtları orada harabe halinde iken ne münasebetle Yunan’a anıt yapacağım.”

AKP KARIŞ KARIŞ VATAN TOPRAKLARINA İHANET EKMEYE DEVAM EDİYORR
AKP YE OY VEREN MÜSLÜMANLAR! O ANITIN ÖNÜNDE SAYGI DURUŞUNDA DA BULUN BARİ
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1196
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 04/03/86
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : ANTALYA
İsim İsim : FATMA
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

AKP'li başkan Afyon'a Yunan heykeli dikecek Empty
MesajKonu: Geri: AKP'li başkan Afyon'a Yunan heykeli dikecek   AKP'li başkan Afyon'a Yunan heykeli dikecek Icon_minitimePtsi 26 Ekim 2009 - 21:10

yazıklar olsun....yuhhhhhhhh ohaaaaaaa yani....yetti artık yaa

bu kadarda taviz verilmez yaa ...onlar bizim bayraklarımızı astırmıyor indirtiyor biz oh ne ala asacağız oldu başka....

yazıklar olsun...buna boyun eğen zihniyete....

AKP'li başkan Afyon'a Yunan heykeli dikecek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MHP'Lİ BAŞKAN EROTİK HEYKELİ ATTI
» Yunan alçaklığı
» MUHSİN BAŞKAN
»  AKP’li başkan MHP’ye geçti
» MHP'li başkan açıklama yaptı