UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

Militan Ruhumun Adı ve Adresi Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Militan Ruhumun Adı ve Adresi

YazarMesaj
AsenA_03
BozKurt
BozKurt
AsenA_03

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 632
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 20/11/88
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : ERGeNeKoN
İş-Meslek İş-Meslek : DaVa MiLiTaNI
İsim İsim : cCc_KIZIL_ELMA_cCc
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/11/09

Militan Ruhumun Adı ve Adresi Empty
MesajKonu: Militan Ruhumun Adı ve Adresi   Militan Ruhumun Adı ve Adresi Icon_minitimeSalı 3 Kas. 2009 - 20:33

Kadın hükümdara

“Güneşin bir damlası olsun gülüşlerin...Hep bereket kokan yağmurlarla ıslansın kirpiklerin...Yokluğunda özlüyorken varlığında mutluluklarım hep senin olsun....Kırlarda gezinen ceylanların dualarıyla yaşatıyorum icimdeki dostluğunu.... Yokluğuna inat, varlığında içime çekiyorum gözlerini... Sen yokken gözlerine baharları doldurmaktan geliyorum… Yorgun argın olsam da senin gülüşlerinle gözlerine gülümsüyorum.... Ey militan ruhumun adı ve adresi… Kadın hükümdar.”

Sebebi ayandır hayat ve güneşin
Zifiri gözlerinde kaybolan gecenin…
Türklük bendinde yapılan her şeyin
Adı ve adresidir militan ruhumun

Sevda yanıklarının merhemi
Gözyaşlarımın devasıdır dost evi
Mutluluğum da meftun olan gözleri
“Dünüme, acılarını; bugünüme mutluluklarını ve ömrüme adını mühürleyip yüreğinde yaşıyorum.. Aldığın her nefeste vuslatların müjdecisi günlere gülümsüyorum... Yaşıyorum varlığında, kayboluyorum acının sofrasında... Tutunduğum umutlarına sımsıkı sarılıyorum... Rüzgar esse de bırakmıyorum yüregine asılı kalmış ellerimi... Her sabah senin varlıgını uyanıp Rabbime şükür ediyorum; ömrümü gülüşlerinden, yüzümü senin yüreginden eksik etmesin diye....”

Lafz-ı esma da gizlidir bağımız
Girmeyin gizlidir mabedimiz
Dua dır mabed’deki mihrabımız

Her an’ı asr-ı saadettir can’ımın
Sefasıdır elemler hayatının
Varlığı bana ödülüdür yaratanın
Adı ve adresidir militan ruhumun…
“Gülümsediğinde, sulardan nice kuğular kanatlanır başka iklimlere.. Soluk aldığında nice ceylanlar ovalarıma iner.. Gülistan yüreğinde yaşarken, her kelimen bir ezgi olur dudaklarımda.. Su diye düşlerini içerim sebillerden.. Utanırım bazen, gözlerindeki nemli kirpikleri kurutamadığm icin... Üzülürüm inceden inceye, kapılarına bir gül tomurcuğunda düşemediğim icin... Gelemesem de gözlerine, bir cemre olup ıslatamasam da ellerini; ben seninle yaşıyorum... Her soluk aldığımda adına bir cicek ekiyorum gönül toprağıma... Ey militan ruhumun adı ve adresi… Kadın hükümdar.”
http://www.turkiyem.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÜLKÜCÜ MİLİTAN ÜLKÜCÜLERİN MİLİTAN FORMU
» Mustafa YILDIZDOĞAN Sevenlerinin Yeni Adresi
» @TURK.TC MSN ADRESİ ALMAK İSTEYENLER İÇİN