UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

TÜRK OLMAK Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TÜRK OLMAK

YazarMesaj
ümit
BalaKurt
BalaKurt
ümit

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 26
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 20/10/81
Yaş Yaş : 42
Nerden Nerden : Memleket: Eskişehir İkamet:Antalya
İş-Meslek İş-Meslek : serbest
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/11/09

TÜRK OLMAK Empty
MesajKonu: TÜRK OLMAK   TÜRK OLMAK Icon_minitimeÇarş. 4 Kas. 2009 - 23:57

TÜRKİYEDE TÜRK OLABİLMEK ĞÜÇ ARTIK!!!

Ğercekten etrafıma bakıyorum gözümün alabildiği aklımın ulaşabildiği her şeyi değerlendirmeye çalışıyorum
tarih büyük bir tekerrürden ibaret olmalıki her seferinde tarihimi
tekrar takrar okuyorum yaşadığım anı tarihle yorumlayım gelecege bakıyorumki gercekten
beşbinlik yıllık tarihin özünü yitiren bir milletle karşılaşıyorum
belkide başka milletler bu şekilde bir soru yönetmemişlerdir yaşadıkları topraklarda kendilerine
ama bu topraklarda kanla canla alınan bu toprakları alan atalarımız olduğu halde neden bu soruyu
sorma gereği duyuyorum
türkiyede türk olarak yaşamak...
uzak doğuya uzandığımda gördüğüm benim ırkımla aynı zamanlarda var olan çin ırkı acaba onlar çinde çinli olarak yaşayabilmek nasıl sorusunu
kendilerine soruyorlarmı
veya rusyada rus olmak
inğilterede inğiliz olmak
fransada fransız arabistanda arap olmak
tabiki onlar soru sormak için bir neden bulamıyorlar oysa
ben türkiyede türk olabilmek türk olarak yaşayabilmek nasıl bir hal aldı diye kendime soruyorum
ve gercekten ben ben olarak bunun cevapını kendi özmilletim ırkım kanım olarak utanarak söylüyorum
türkiyede türküm demek güç artık hatta artık türküm milliyetçiyim demek bile suç artık
öyleki vatan topraklarını kanla alıp üç beş çakala peşkeş çekenler avrupadan teknik alacağız diye özbenliğini yitirenler
hatta ve hatta vatanımın ekmegini yiyip yiyip azan benlik arayan kimlik arayan çakallar arasında
silinip giden öz türkçeyi konuşabilmek bile güç artık
medyaki medya bağımsız medya sadece bir kuklaki bu medya parası olan kullanabiliyor sadece
nedendir bu hale düşmek nedendir bu rezilliği yaşamak
teknikmi bir amarikalı gibi olmaya çalışmak teknolojimi bir avrupalı gibi sosyete olmak veya şöyleçe sorayım gercekten dinmi bir arap gibi davranmak
hayır kesinlikle değil biz ne avrupalı ne amarikalıyız nede arapız biz türküz ve bunun bilinçinde olmalıyız
araplar değilmiydi bizi sırtımızdan bıçaklayan 1.dünya savaşında
bu avrupalılar değilmiydi topraklarımıza göz diken paylaşan sırtlan sürrüleri değilmiydi bunlar bunlara karşı koyan bozkurtlarım milliyetçi vatanseverler
değilmiydi
peki şimdi nerde topraklarımız peşkeş çekilirken
kimlik arayışında devletimi bölünmeye çalışılırken
güzel türkçem katledilirken
ve de özümdeki sözümdeki adetlerim örflerim geleneklerim birer birer yozlaşıp similize edilirken
nerde benim çakal sırtlan sürülerine tek başına gögüs geren bozkurtların asenalarım nene hatunlarım
sessiz sessiz daldılar içimize yavaş yavaş parçaladılar özümüzü
ve hiç açtırmadılar gözümüzü ne gördük ne duyduk nede konuştuk
sustuk artık yada susuturulduk
ey türk istikbalinin evladı!işte,bu ahval ve şerait içinde dahi,vazifen;türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır.muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
ne güzelde söylemiş atam ama zaman ilerledi artık damarlarımızdaki değil iliklerimizdeki kanı bile sömüren bu vampirler
dönüşüm proğramının son aşamasına geldiler
öyleki bu masonluk haçlı seferlerinin başlaması ve fiili bitişiyle saman altından devam ettiki
su misali bunu atasözlerimdegörenler vardır elbet su uyur düşman uyumaz ama biz suyun sesindenmidir
bilinmez uyuduk ve hatta yıllardırda uyutuluyoruz bakın işte size avrupa birliği
ve bu uyuyan insanlarki bu vatanı gerçekten çıkmaza götürecekler
sen dönsende bir arkana baksan neler göreceksin neler hiç söyleyen olmadımı sana hiçmi duymadın şu sözü;
türke türketen başka dost olmaz
azeri karındaşım kandaşım
özbekistan kandaşım
taçikistan çeçenistan türkmenistan
koca bir türk çoğrafyası seni bekliyor ama sen
kendi pisliğindemi batıp gideceksin
uyan artık uyanki gör gerceği aç gözünü
sen islamı yaşayacaksın yaşatacaksınü
kanındaki türk kanıyla onurlandırıp ilahikelumatullahı yayacaksın
sen üç beş kişinin taklidini yapıp hrstiyanların noelini kutlamayıp kandillerde dua edeceksin
senki yozlaşmanın eşiğindeki türk duyuyormusun hepimiz ermeniyiz deniliyor duyuyormusun soykırım yapmadığın halde ermenilerden özürdileyenleri duy bunları
ğözlerin görmüyor kulaklarındamı işitmez oldu
sen de konuş artık haykır ben türküm türkçe konuşurum ve burası türkiye desene diyemiyorsun çünki hep görmüyor hem duymuyor hemde konuşmuyorsun
magazinde çıkaçak kıçı açık üç beş avrada bakmak noelde çam ağaçı süzleyip hindi yapmak
atanın mirasını peşkeş çekmek
her gelene kimlik vermek dillerini özgürleştirmek türkçeyi yozlaştırmakla meşkul olanların pırıltılı
hayatlarını izlemekle meşkulsun
hazırcısın rahatcısın bana dokunmayan yılan değil bin binlerce yıl yaşasın diyenlerdensin
ama uzun sürmeyecek inan türkoğlu sen sustukça sen özünden ayrıldıkça sen kimliğini savunamadıkça o yılanlar hatta çakallar sırtlan sürüleri
bir ğün boğazına yapışacak
titre gecekten titire ve özüne dön artık
türkiyede türküm demek gercekten ğüç artık
YAZAN;ümit TAPMAZ

TÜRK OLMAK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TÜRK OLMAK
» Türk Olmak Suç...
» Türk Olmak
» Türk Olmak?