UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

SİZE SÖYLÜYORUM......! Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SİZE SÖYLÜYORUM......!

3 posters
YazarMesaj
AsenA_03
BozKurt
BozKurt
AsenA_03

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 632
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 20/11/88
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : ERGeNeKoN
İş-Meslek İş-Meslek : DaVa MiLiTaNI
İsim İsim : cCc_KIZIL_ELMA_cCc
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/11/09

SİZE SÖYLÜYORUM......! Empty
MesajKonu: SİZE SÖYLÜYORUM......!   SİZE SÖYLÜYORUM......! Icon_minitimePerş. 5 Kas. 2009 - 22:07

SİZE SÖYLÜYORUM......!

Kendinden olmak küfür,,, kendinden geçmek imandır. Yirmi birinci asrın en ölümcül ve henüz çaresi bulunamayan hastalığı; kibir ve çekememezliktir. Vicdan-i muhasebenin artık gereksiz sayıldığı bir çağda hepinizi öz eleştiri ve vicdan-i muhasebeye yapmaya çağırıyorum…

Öncelikle ben kimim,,, hayatın neresindeyim ve ne yapmak istiyorum?” bu soruları açık yüreklilikle kendinize sormalı ve sonucu ne olursa olsun tüm gerçekliğiyle bu soruların cevabını bulmalısınız. Ne acıdır ki cevaplar; gerçekten kendinize olan samimiyetsizliğinizi aşabildiyseniz, içler acısıdır.

Şimdi vicdan-i muhasebede sıra;,,,
Kulun, her gece yastığa başını koyduğunda, kendisine sorması gereken ilk soru; “Bugün Allah için ne yaptım?” olmalıdır. Öyle bir çağın içinde yaşamaktayız ki; Küfrün adı “yaşam tarzı”, günahın adı “kaçamak”, haramın adı “felekten bir gece çalmak olmuştur”. Soruyorum sizlere kaçınız bu soruya gönül rahatlığıyla cevap verebildiniz ve kaçınızın yüzü utançtan al al oldu?

Tüm ülkü sevdalıları “hareket için ne yapabilirim?”,,, sorusuna cevap aramalıdırlar. Hareket adına ben şunları yapmıştım diyerek ki nice sevdalılar vardır bu davayı yaşatmak adına tüm kahpeliklere göğüs geren Allah onlardan razı olsun, geçmişte yaşamaktan vazgeçilmeli, hareketi “Milliyetçi Türkiye” ye taşımalıyız. Doğru ve dürüst olmak çok zordur. Eğer sen dürüst biriysen doğru olma şansında vardır. Ama doğrular tektir, insanların benim doğrum dedikleri şey sadece kendi karakterlerinden süzülen fikirleridir ve fikir hissin barutudur. Ne düşünüyorsanız siz O’sunuzdur. Önce kendinize dürüstçe bakabilmeli ve başınız dik yarınlara yürüyebilmelisiniz. Çünkü UyGur Atasözünde olduğu gibi "Ülküler yıldızlara benzerler. Belki ulaşamayız ama onlara bakarak yolumuzu bulabiliriz..."

Türk’ün yaşadığı her yer,,, benim vatanımdır ve dünya üzerinde yaşayan her Türk benim öz be öz kardeşimdir. Türklüğe en çok yakışan; İslamiyet’in özüyle mayalanmasıdır. Şunu asla unutmamak gerekir; Romanya’nın kuzeyinde Moldovyada yaşayan 200 bin tane Deliorman Türk’ü, yani Gagauz, Hıristiyan ortadokstur ve aramızdaki din ayrılığının benim için hiçbir önemi yoktur. Sizde takdir edersiniz ki; bu tamamıyla Cenabı-ı Allah ile kul arasında bir meseledir ve onları yaptıkları seçimlerden dolayı suçlayamayız. Yapmamız gereken en mantıklı iş; onlara İslamiyeti anlatmak ve asla sahip oldukları inançtan dolayı onları suçlamamaktır. Yarın asrın savaşı başladığında onlardan başka kimse yanımızda yer almayacaktır. [Çünkü TÜRK’ÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR………

Sonuç olarak çivisi çıkmış Acuna bir kez daha hatırlatmak gerekir ki;

Vatan ne Türkiyedir Türklere, ne Türkistan
Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir,TURAN..”

Vatan için ölmeyi beceremiyorsanız, ,
Turan içinde yaşayamazsınız…………………

Selam ve dua ile..
http://www.turkiyem.org
kursad_56
BalaKurt
BalaKurt
kursad_56

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 96
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/03/56
Yaş Yaş : 68
Nerden Nerden : Bursa
İş-Meslek İş-Meslek : Turan'ı Görebilmek...
İsim İsim : Yörük Beyi
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/05/09

MesajKonu: Geri: SİZE SÖYLÜYORUM......!   SİZE SÖYLÜYORUM......! Icon_minitimePtsi 21 Ara. 2009 - 14:51

Asena bacım, Mekanı Cennet olsun Rahmetli Başbuğ konu hakkındaki bir sözünde "Türk Milletine Bizanstan geçme bir hastalık vardır. Fitne, Fücür, Dedikodu ve Hasetlik, Milletimiaz bu hastalığından kurtulduğu gün Dünya'ya hükmedecektir"
http://www.m-akalankoyu.tr.gg
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1196
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 04/03/86
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : ANTALYA
İsim İsim : FATMA
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

MesajKonu: Geri: SİZE SÖYLÜYORUM......!   SİZE SÖYLÜYORUM......! Icon_minitimePtsi 21 Ara. 2009 - 21:17

asenammm canım...çok güzel bir yazı...ALLAH RAZI OLSUN...

Yüreğine kalemine sağlık...

çok güzel konulara değinmişsin...günümüzde malesef bir çok insan bencil kendini düşünen tek sanki hayatta kendisi var gibi yaşıyorlar...çok yazık...

bu dünya var ama bu dünyanın altıda var onu hiç düşünmüyorlar...

amellerini yaşayış tarzlarını hayatlarını kendileri için nasıl istiyorlarsa öyle sürdürüyorlar ama ALLAH için pek birşey yapmıyorlar...

biri ölürse yada bir yerde görürlerse 5dk çok değil akıllarına geliyor
sonra puff olup uçuyor...

Davamız içinde aynı şey kim ne yapıyor...ne için yapıyor...

partimizde bile fitnelik fesatlıklar oluyor malesef...

birbirini çekememezlik...koltuk sevdası olanlarmı dersin çok...vs vs

ama gerçekten davasını yaşatmak için herşeyini ortaya koyanlarda var

o yüzden bu dava hala yaşıyor bu dava hala var...

o kadar Şehit verdik onların duasıyla yaşıyor...

RABBİM BİZİ İMANDAN KURANDAN DAVA AŞKINDAN AYIRMASIN

SİZE SÖYLÜYORUM......!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AHA SİZE KÜRDİSTAN.:)
» VATAN SIZE MINNETTAR..
» Helal size KKTC li soydaşlarım
» selamınaleyküm ülküdaşlar size bir sorum olacak
» BU YAZARI TAVSİYE ETTİLER BENDE SİZE TAVSİYE EDİYORUM,OKUYUN