UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

ÜLKÜCÜ SANATÇILARDAN ÇAĞRI Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÜLKÜCÜ SANATÇILARDAN ÇAĞRI

YazarMesaj
AsenA_03
BozKurt
BozKurt
AsenA_03

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 632
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 20/11/88
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : ERGeNeKoN
İş-Meslek İş-Meslek : DaVa MiLiTaNI
İsim İsim : cCc_KIZIL_ELMA_cCc
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/11/09

ÜLKÜCÜ SANATÇILARDAN ÇAĞRI Empty
MesajKonu: ÜLKÜCÜ SANATÇILARDAN ÇAĞRI   ÜLKÜCÜ SANATÇILARDAN ÇAĞRI Icon_minitimePaz 29 Kas. 2009 - 16:40

[b]ÜLKÜCÜ SANATÇILARDAN ÇAĞRI

Alıp Okumadıkları Gazetenin Reklamını yapmak Yerine neden satılmadığını inceleyip eleştiride bulunmak Ortadoğuya yapılacak en büyük iyiliktir.

Gündem o kadar çabuk değişiyor ki. Ayak uydurmakta herkes gibi zorluk çekmeye başladım. Beyin olarak yoruyor bu memleket. İnsan olmanın farkı olan, düşünebilme kabiliyeti anlamsız kalıyor bu durumda. Turşulaşmış beyinler, koyun sürüsünden farksız, gelişen olayların analizini yapamayan, tepkisiz bir kalabalık olmamızı sağlıyor.

Gelişen olaylardan hoşnut olmayan ve tepki gösterme ihtiyacı hissedenler ise kendilerine doğal olarak bir yol gösterici arıyor. Ben o yol göstericiyi yıllar önce buldum. Benim gibi düşünenler, gönlü benim gönlümden olanlar, dünyaya ve Türkiye ye benim baktığım pencereden bakanlar, benim gördüğüm şeyleri görsün, bazı şeyleri fark etsin. Gönül birlikteliğimiz, fikir birlikteliği haline gelsin istiyorum. Her Türk Milliyetçisi Ortadoğu Gazetesini okumalı okutmalı sahip çıkmalıdır. Bu gazete bizim.

KAYA KUZUCU

Abonesi olduğum Ortadoğu gazetesi fikirlerimi destekliyor, benim haykırmak istediklerimi haykırıyor. Unutmama fırsat vermiyor. Fikir önderlerimi anlama, fikrimi anlatma yetisi kazandırıyor. İnsanlarım uyutulmasın istiyorum her gün aldığım ikinci bir Ortadoğu Gazetesini mahalle kıraathanesine götürüp insanların faydalanmasını sağlıyorum.

Gazetemin gönül seferberliği kampanyasında en büyük yandaşlarından biriside benim. Gazetemin Türk milletinin emniyet ve refleks mekanizması olan milliyetçi düşünce tarzının fikir birliği noktasındaki mihenk taşlarından biri olduğunu biliyor, Ayrılma ve Açılma sözcüklerinin sıkça telaffuz edildiği son günlerde, yüreği aynı sevda ile çarpan herkesin birbirine sahip çıkması, desteklemesi ve en doğru hareket noktasında buluşması gerektiğini düşünüyorum.

Birbirimize sahip çıkalım bizden olana sahip çıkalım. Ortadoğu gazetesi okuyarak uyanık kalmaya gayret edelim.

YILDIRIM YILDIZDOĞAN

Ülkemizin ne kadar zor günler yaşadığını hepimiz bilmekteyiz. Açılım diyerek önümüze sunulanın ne olduğunu gözlerimizle gördük. Bu yaşanılan süreçte birde basının yanlı ve Türk milliyetçilerine tamamen uzak tavrı boy göstermekte. Öyleki bir çok gazetede kanlı terör örgütü PKK yı kahraman gibi karşılamalar eleştirilmezken şehit ailelerinin haklı isyanları yer bile almıyor.

Medya sektöründe Türk Milleti nin hissiyatını, tavrını yansıtan tek yayın organı Ortadoğu Gazetesi dir. Bu sebepledirki Ortadoğu Gazetesi ni almak, okumak ve okutmak artık vatan savunması ile eş değer taşımaktadır. Ben şahsım olarak gazete Ortadoğu aracılığı ile gönüldaşlarıma seslenmek istiyorum. Gazetemize sahip çıkalım. Her gün muhakkak birden fazla Ortadoğu Gazetesi alarak gerçek ve doğru gündemi halkımıza ulaştıralım.

Unutmayalım ki Ortadoğu almak vatanın bölünmez bütünlüğünü savunmaktır, Ortadoğu almak tüm kışkırtmalara, ülkemiz üzerinde dönen olaylara, ABD ye, Avrupa ya karşı dik durmaktır, Ortadoğu almak PKK ya lanet okumak, şehidine sahip çıkmaktır, Ortadoğu alın, aldırın, okuyun ve okutun.

ATİLLA YILMAZ

Millet şuurunu biz olmak oluşturur. Millet varlığı ve varlığını meydana getiren unsurlar için her fedakarlığı yapar, her engelle savaşır. Misyonu milletin varlığı ve bütünlüğü için her türlü fedakarlığı yapmak, her engelle savaşmak olan gazeteniz Ortadoğu yu okuyun, okutun mücadelenize sahip çıkın.

ZAFER İŞLEYEN

Bizi biz yapan ortak paydalarımızdır. Aynı şeye gülmek, aynı sebepten ağlamak, aynı şeye üzülmek bizi ortak noktalarda buluşturur. Kerkük lü bir Türk le birlik, Karabağ la birlik, Türkistan la birlik, Türk le birlik bir gazete. Ne Mutlu Türküm Diyene Sözünde şiarlaşan Türk Milliyetçilerinin bayrağıdır Ortadoğu Gazetesi. Her Türk Milliyetçisi gazetesine sahip çıkmalıdır.

ARAZ ELSES

Türk Milleti mutlu huzurlu yaşasın diye, asaletine yakışan yüksekliğe erişsin diye durmadan, yorulmadan "her şeyden önce milletim" düsturuyla üreten, hassasiyetlerimizi paylaşan, kaygılarımızı anlayan, derdimizle dertlenerek yazan, ahlaki değerlerimizi vurgulayan haber yaklaşımıyla bize yakın bizden bir gazete. Ortadoğu okuyun kendinize yabancı kalmayın.

MUSTAFA YILDIZDOĞAN

Topluma hizmet etmek, kendini bu hizmete adamak zor iştir. Kendini Türk Milletine hizmet için adayan, bu ilhamı milletinden alan, milletinden aldığı ilhamla milleti için üreten, milleti için yazan, milleti için düşünen, milleti için yaşayan bir kadro ve milletin çıkarlarını, bütünlüğünü şahsi çıkarlarının üzerinde tutan güvenilir bir gazete: İşte Ortadoğu Gazetesinin farkı da buradadır.

ARİF NAZIM

Hoyrat kadar hüzünlü, horan kadar coşkulu, ağıt kadar kederli, marş kadar yürekli, bozlak kadar samimi, semah kadar etkileyici, misket kadar neşeli, zeybek kadar ağır, ezgisiyle, nakışıyla Türk; haberiyle, bakışıyla Türk çe bir gazete. Her gün bir Ortadoğu Gazetesi alalım aynı noktada buluşalım.

MAHMUT TÜLEK

Ülkemizin teknoloji ,bilgi ve pratik uygulama ile gelişmesi gerekirken;bizi okuyarak körelten ,izleyerek cahilleştiren, çalışırken sömüren, biran önce sona ermesini istediğimiz öyle bir dönemde yaşıyoruz ki 85

Cehaletten , okuyarak kurtulurmuş insan! Oysa okumamız için yazılanlar bizi, karanlıktan aydınlığa ilerleteceğine kör kuyuların derinliklerine itiyor son zamanlarda .

Okuyarak öğrenmemiz gerektiği doğru ama ;doğru yazanları okumamız gerekmekte.Doğru yazan aydınların makalelerini,kitaplarını,köşe yazılarını,şiirlerini okumanın yanı sıra korumalıyız da.

ORTADOĞU GAZETESİNİ KORUMALIYIZ;

Çünkü; milli duygularımız var ve bazen unutturulan bu mili duygularımızı büyük inceliklerle bize hatırlatan Ortadoğu.

Çünkü; sahip olduğumuz toprakları ölü soyucu diye tabir edilmesi uygun düşen kurum , kuruluş ve kişilere feda edenlere en acımasız şekilde tepkisini gösteren Ortadoğu.

Çünkü; üniter devlet yapımızı korumak ve bizleri gerektiği şekilde ,gerektiği kadar aydınlatmak için yazan tüm aydın kalemleri barındıran Ortadoğu.

GRUP GÖKÇEN

3 Mayıs 1972 günü Başbuğun isim babalığıyla yola koyulan Ortadoğu Gazetesi her geçen güne inad tekrar tekrar okuyucularının önüne aynı inanç ve kararlılıkla çıkmaktadır. Biz de Türk Milliyetçileri olarak sahibi olduğumuz tek gazetemize sahip çıkmalıyız. Ortadoğu Gazetesi Okumalıyız

ŞEMSİMAH ŞENER

Ortadoğu Gazetesi deyince Zeki Saraçoğlu gelir akla. Zeki Beyin omuzlarında yıllar yılı bugünlere taşınan Türk Milliyetçiliği Fikri Hareketinin günlük gazetesi olma özelliğini taşıyan arkasında rantiyeciler ihaleciler değil samimi Ülkücülerle bugünlere gelen bir gazete vardır. Gazetemiz Ortadoğu ya sahip çıkalım.

AŞIK SEFAİ

Biz hayatın her halini şiire sığdırmış bir milletiz,ölümlerimizi ağıtla şiirleştirmişiz, hasretlerimizi, kayıplarımızı, aşklarımızı, türkülerle, şarkılarla şiirleştirmişiz, kahramanlıklarımızı, kavgalarımızı, öfkelerimizi, destanlarla şiirleştirmişiz,çocuklarımızı sevmeyi, avutmayı, ninnilerle şiirleştirmişiz, yergiyi bile gicivle şiirleştirmişiz vesselam... ortadoğu gazetesi bizim için aynı şeyleri ifade ediyor... okuyalım, okutalım, anlatalım, geleceğimiz için, daha aydınlık bir türkiye için bizi birbirimizden haberdar eden ortadoğu gazetemize sahip çıkalım...

ANTALYA ÜLKÜ OCAKLARI ESKİ İL BAŞKANI.Ü.O.GENEL MERKEZ SANATÇISI

MUSTAFA AKSOY

Günlük Çıkan Gazetelerin Günlük ortalama Tirajı Toplam 4.500.000 civarındadır. Küçük bir cemaatin çıkardığı gazete kadar bile medyada yer alamıyoruz. Biz Türk Milliyetçileri olarak, sesimizi daha gür çıkarmalı, gazetemize sahip çıkmalıyız. Biz gazetemize sahip çıkmazsak, başkaları bu millete sahip çıkacaktır. Haydi Okuyalım, Okutalım. Daha ne bekliyoruz. Türk Milliyetçilerinin yegane ve tek gazetesi olma özelliği taşıyan Ortadoğu Gazetesine sahip çıkmak bizim onurumuzdur.

BEHZAT ÇİÇEK

Okumak; bilebilmenin olmazsa olmazı,karşılaşılan olayları ve yaşanılanları yorumlamada yöntemli ve bilinçli olmanın ana kaynağı.Geçmişin köprüsü,geleceğin pusulası.Akıl ve izan,yürek ve gönül sahibi her insanın ilim ve irfanını borçlu olduğu tek sebep.

İşte bu sebebin nimetlerinden faydalanmanın girizgahı olan günlük gazete okuma alışkanlığımızı gazetemiz ORTADOĞU ile sürdürelim.

Tarihin seyrini değiştiren Alperenler olan 78 kuşağının elinden düşürmediği bu gazeteye bizde sahip çıkalım.Bu gazetenin sahipleri Türk milliyetçilerini yalnız ve yansız bırakmayalım.

Okuyalım,hep okuyalım.Yaradan ALLAH ın adıyla okuyalım. [/b]

bozkurtsesi
http://www.turkiyem.org

ÜLKÜCÜ SANATÇILARDAN ÇAĞRI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türk Ülkücü Hareketi ve Ülkücü Olmak!
» ÜLKÜ,ÜLKÜCÜ,ÜLKÜCÜLÜK VE ÜLKÜCÜ HAREKET
» ÜlkÜ,ÜlkÜcÜ,ÜlkÜcÜlÜk,ÜlkÜcÜ Hareket
» ÜLKÜCÜYE ÇAĞRI
» TÜRK GENÇLİĞİNE ÇAĞRI