UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))

3 posters
YazarMesaj
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1196
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 04/03/86
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : ANTALYA
İsim İsim : FATMA
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Empty
MesajKonu: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimePaz 15 Şub. 2009 - 21:02

Bir adam bir bayanın karşısına geçer der ki ;

"-Ey dilberi rana! Ey tesadüf-ü müstesna! O mahrem suratınızı görünce size lahza-i kalpten sarsıldım... Niyetim acizane-i taciz etmek değildir.. Bilakis efkar-i umumiyede ufak bir aile bacası tüttürmektir.. Sözlerim sizi temin ve tatmin edecekse şayet, zevc-i izdivacınıza talibim!.."

Bayan da der ki ;"-O mahrem suratınıza bir sille-i osmaniye nakşedersem sekte-i kalpten terk-i hayat edersiniz..."

lol! lol! lol! lol!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009 - 9:28

Çok komikmiş ya Razz İyi demiş hatun hahha
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009 - 9:33

O ADAMDA YUREK YOKMUS BİR OSMANLI TOKADİNİ ESİRGEMİS O HATUNDAN
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009 - 9:53

ne esirgeyecek kadın atacakmış ona hahahahahaha erkekte çekmiş gitmiştir artık korkusundan lol! lol!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009 - 10:20

SEN ÖYLE SAN ERKEK OSMANLİ TOKADİNİ ATMİSTİR ONA SENDE DEVAMİNI YAZMADİN DİMİ. ANLADİM BEN....... Smile
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009 - 10:29

hehehe yazmadım bunla idare et artık hayâl kur sen fatih...bayanları hafife alma Very Happy Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009 - 10:45

HAFİFE ALMİYORUM AMA BEKLEDİĞİM BİRSEYDE YOK YANİ. OSMANLİ TOKADİ VE BAYANLAR AYNI KARE İÇİNDE DUSUNEMİYORUM YA BU HAYAL GELİYOR BANA FATMA BACİM Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009 - 12:01

Sen anlaşılan şöyle hakikatli bi tokat yememişsin fatih Razz kodummu oturturtucan valla şu erkekleri hahahaa Razz
yaşasın kadın haklarıcheers
bu şu top oynayan bebe varya erkekleri böyle yapacan işte müstehak bazılarına (sözüm emclisten dışarı) Basketball hahahah
İL_Bilge_Sultan
Onursal Üye
Onursal Üye

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 272
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 08/01/82
Yaş Yaş : 42
Nerden Nerden : Türkiye
İş-Meslek İş-Meslek : MHP
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/02/09

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009 - 13:36

hehehhee
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009 - 13:42

ÖZLEM HANIM EVET YEMEDİM VE YEMEM DE ÖYLE BİR BABA YİĞİT GÖRMEDİM. YAĞMASANDA GURLE LAFİNA AYAK UYDURMAYİN. BANA YAPABİLECEGİN SEYİ SÖYLE. BASKASİ İLE KARİSTİRMA BENİ SİNİRİMİ DE ÇIKARMA
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 882
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/04/89
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : Adıyaman/Besni
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/02/09

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009 - 14:29

KIZLAR FEMİNİST DAMARINIZ TUTMASIN.BOZKURT ABİ TÜM ERKEKLERİ AYNI KAREYE KOYMA TOKAT ATILACAK ÇOOK ERKEK VAR AMA BOZKURTLARIMIZ İÇİN GEÇERLİ DEGİL BU SÖZLER.

DEGİL Mİ BAYANLAR
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009 - 14:55

AGİZİNA SAGLAK GARDASİM YA BİR SEN ANLADİN BUNU AMA DİĞERLERİNE ANLATAMİYOZKİ
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimeSalı 17 Şub. 2009 - 9:07

Ay ay sevsinler benim kardeşimi.Hemen de kızarmış hemen de alınırmış.hahahahaha.yaşasın kötülük cheers Razz Ya ben çok seviyorum bunu kızdırmayı.Ayrıca Fatih efendi ben yapamıycağım şeyleri söylemem.Beni öyle dandik kızlarla karıştırmazsan sevinirim.Ben öyle kız kavgalarına girmedim.Senden babayiğitlerinide benzettim Razz KAVGADA KİMSEYE ACIMAM ...! hahahaha.rahat durun uleeeyn Razz yapamıycağım şeyi de söylemem kaç zamandır tanımadın mı kardeşini.ben ne zaman atıp tuttum da icraatsiz kaldım.geçir karşıma şöyle dişime göre birini(benden güçsüz olmasın) bakalım bi kim esiyo kim gürlüyo.ak ... kara ... çıksın meydana!m
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimeSalı 17 Şub. 2009 - 9:23

BENİ KİZDİRMAYİ MİLLET NİYE BU KADAR SEVİYO ANLAMİYORUM YA. HERKES ÖYLE DİYO SENİ KİZDİRMAYİ COK SEVİYORUM . AMA BİR KİZARSAM VARYA OY O ZAMAN SİZİN HALİNİZE... Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimeSalı 17 Şub. 2009 - 10:10

SEVSİNLEEEEEER.BEN SENİN KIZMIŞ VERSİYONUNU DA GÖRDÜM NOLCAK Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimeSalı 17 Şub. 2009 - 10:22

BEBE TANSİYONUMU CİKARMA
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))   Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :)))))) Icon_minitimeSalı 17 Şub. 2009 - 10:31

ÇIKSIN YEĞENİM DÜŞÜRÜRÜZ Razz

Bİr adam bayanin karŞisina geÇer derkİ? :))))))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BAŞBUĞ DERKİ
» İŞTE NEDENİNİ BİLMEDİKLERİMİZ VEYA DÜŞÜNMEDİĞİMİZ BİRKAÇ BİLGİ!!!!İLGİNÇ BİLGİLER DİYE GECER HAYATIN BASAMAKALARINDA
» Resimde kaç tane adam var ???
» ÇELİĞE SU VEREN ADAM: METİN TOKDEMİR
» BİR NESİL YETİŞTİREN BAYRAK ADAM;ALPARSLAN TÜRKEŞ