UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK Empty
MesajKonu: ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK   ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK Icon_minitimeSalı 3 Mart 2009 - 9:44

ÜLKÜCÜ GENC...

Ne Amerika, Ne Rusya Ne de Çin Her şey Türk’e göre Türk tarafından Türk İçin DİYORSAN!

Türkçülük Ülküsü bizden amansız bir vazife ahlakı istiyor Bilesin!!!

Türk Milliyetçiliği için davamızı bugünlere taşıma pahasına verilen çabaları unutma!

Her günü Şehit Her günü cenaze olan Vatanımız Bağımsız, İnsanımız huzurlu, çocuklarımız mutlu olsun diye verilen çabalar sadece Partine Liderine destek olmakla bitmiycek Bilesin!!!

Attığın adım, yürüdüğün yol sadece seni değil Türk Milliyetçiliğinin geleceğini tayin ediyor olacak!

İnsanlarla göz göze geldiğinde içindeki Vatan aşkını kuş olup karşındakinin kalbine nakış gibi işliyceksin!

Yılmadan, durmadan çalışmalı, okumalı, araştırmalı bildiklerini özellikle kardeşlerinle paylaşmalısın!

Türk töresinden taviz vermiycek Alkol’den, sigaradan… uzak durucak sağlam bir ülkü neferi olucaksın!

Sahip olduğun değerlerin başkaları tarafından kıskanılacağını ve sana ulaşmak için çabalamak yerine seni kendi seviyelerine indirmek için çalışacaklarını unutmadan durmadan çalışacaksın!

Eğitim’ine önem vericeksin ki ayaklar baş olmasın!

Türk’ü temsil ettiğini, Gelecek nesillerin senin eserin olduğunu unutmayacak bizim davamızı bize emanet edenlerin çektikleri acıları hasret kaldıkları sevdaları unutmayacaksın!

UNUTMAYACAKSIN!!!

NOT:BU YAZI ALINTIDIR
cenk kurtuluş
YavruKurt
YavruKurt
cenk kurtuluş

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 28/10/87
Yaş Yaş : 36
Nerden Nerden : ankara
İş-Meslek İş-Meslek : nargile
İsim İsim : ÇeÇeN
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/03/09

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK   ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK Icon_minitimePaz 5 Nis. 2009 - 6:52

Size şunu çok açık ve net söylüyorum ki içimizdeki hainler ayıklanmadan ülkücüler ve ülkümüz ayaga kalkamaz dünya degişiyor dilenci kapıcı memur akan millet vekili belediye başkanı vs vs kılıgına girip yada yıllardır ülkücü olmadıgı halde ocaklardan cem evlerine dağlara ve koministlere bilgi sızdıranlar var orduyla aramızı açmadaan tsk ile emniyet ile esnaf ile işçi ile bu ülkeyi şahlandırırız ve unutmayın kendinizi hükümetlere teslim edip kullandırmayın devlet bakidir ama hükümetler bir gün gider yakında içeride ve dışarıda nekadar hain varsa temizlenecek gerçek ülkücü memurluktan atılırım işten çıkarılırım vurulurum sakat kalırım korkusuna kapılmadan plan yapar strateji geliştirir bismillahla başlar ve işini bitirir ...

cenk kurtuluş
cenk kurtuluş
YavruKurt
YavruKurt
cenk kurtuluş

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 28/10/87
Yaş Yaş : 36
İş-Meslek İş-Meslek : nargile
İsim İsim : ÇeÇeN
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/03/09

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK   ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK Icon_minitimePaz 5 Nis. 2009 - 6:58

size ilk çakma ülkücüyü bildireyim

artvin merkez ülkü ocagı başkanının oğlu murat boz

bu şahıs fuhuşa hayır diyor ama en ala genel evlere babasının imkanlarıyla gidiyor ben birkere çayını içmiştim gittim bir paket çay aldım masasına koydum çıktım ve bir dahada gitmedim...gitmem de yeminine saygısı olmayanın ülküsünede saygısı olmaz .

ülkücülügü kru sıkı tabanca tespih takım elbise palto giyip kirli sakal bırakmak sanmayın ülkücülük;

işkence sürgün açlık soguk yokluk ve nefsine sahip olmaktır ülküyü ve delikanlılıgı nasıl emanet aldıysak öyle teslim edecez başkada sözüm yoktur...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK   ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK Icon_minitimePaz 5 Nis. 2009 - 11:31

''ülkücülügü kru sıkı tabanca tespih takım elbise palto giyip kirli sakal bırakmak sanmayın ülkücülük;

işkence sürgün açlık soguk yokluk ve nefsine sahip olmaktır ülküyü ve delikanlılıgı nasıl emanet aldıysak öyle teslim edecez başkada sözüm yoktur...''

Kardşeim bu sözüne eyvallah doğru demişsin,katılıyorumda ama isim vermek hele hele ülkü ocağı ismi vermek doğru değil.Madem böyle bi yolsuzluk gördün o zaman onlara başkaldırıcaksın gereğini yapcaksın.O kadar basit.Ya da şikayet et genel merkeze veya polise olsun bitsin.Amacının ocaklarımızı karalamak olmadığına eminim ama şu ocağın şu reisinin oğlu diyince ocağımızın adı kötüye çıkar bu tarz davranışlardan kaçınman dileğiyle...
Avşar Beyi
ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK Yoneticiun8
Avşar Beyi

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 244
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 29/10/23
Yaş Yaş : 100
Nerden Nerden : Kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : Eğitimci
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/09

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK   ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK Icon_minitimePtsi 6 Nis. 2009 - 21:37

Deli Turancı, ülkücü sigaradan uzak duracak demişsin
Tabi sana göre kolay Very Happy
ben bırakamıyorum nolacak şimdi...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK   ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK Icon_minitimeSalı 7 Nis. 2009 - 9:28

Valla abicim onu yazıyı yazana demek lazım Wink Gördüğün gibi bu yazı benim köşemden paylaşılmamış,o yüzden bana ait de değil ki zaten belirttim alıntı diye.Ama yine de sigaraya karşıyım.Sigara içmek irade zayıflığıdır artı sağlığa zarar hemde cebine Razz İstersen bırakibilcene inanıyorum abim.Hem unutmaki abicim dinimizce de sağlığı korumak farzdır.Mümkünse sadece ülkücüler değil herkes sigaradan uzak dursun.Ama tabi şöyle de bişey varki sigara içen ülkücü değildir diye bişey yok.
06metin
Sesli Sohbet Yöneticisi
Sesli Sohbet Yöneticisi
06metin

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 74
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 11/11/65
Yaş Yaş : 58
İş-Meslek İş-Meslek : ülkücü olmaya calışmak
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/03/09

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK   ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK Icon_minitimeSalı 7 Nis. 2009 - 19:26

SİGARAYI NASIL BIRAKACAGIMIZIDA YAZSA İDİN SANA MİNNATTAR OLURDUM.GÜZEL BİR CALIŞMA TŞKLR
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK   ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK Icon_minitimeSalı 7 Nis. 2009 - 19:32

BAK ŞİMDİ ABİ ANLATIYIM.HEPİMİZ ELHAMDÜLİLLAH MÜSLÜMANIZ.İNANCIMIZ İMANIMIZ TAM.E İRADEMİZDE VAR.ÖNCELİKLE YAPMANIZ GEREKEN AZALTMAK İBADETE YÖNELMEK,BOL ABDEST ALMAK.ELİNİZDNE GELENİ YAPTIKTAN SONRA DA TEVEKKÜL ETMEK.ALLAH ŞÜPHESİZ İNANLARIN YANINDADIR.YANİ SİGARAYI BIRAKMAK BEYNİNİZLE İLGİLİ.ÖNCE KAFANIZDA BİTİRMENİZ LAZIM

ÜLKÜCÜ GENÇ DAVANA SAHİP ÇIK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GENÇ OSMAN (YİĞİTLERE SERDAR OLDU GENÇ OSMAN OF OF ) :):):)
» ÜlkÜ,ÜlkÜcÜ,ÜlkÜcÜlÜk,ÜlkÜcÜ Hareket
» Türk Ülkücü Hareketi ve Ülkücü Olmak!
» ÜLKÜ,ÜLKÜCÜ,ÜLKÜCÜLÜK VE ÜLKÜCÜ HAREKET
» DiLiNe SAHiP CIK..!