UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

Mansur Yavaş Gönülleri Fethetti Dün Gece Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mansur Yavaş Gönülleri Fethetti Dün Gece

2 posters
YazarMesaj
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1196
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 04/03/86
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : ANTALYA
İsim İsim : FATMA
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

Mansur Yavaş Gönülleri Fethetti Dün Gece Empty
MesajKonu: Mansur Yavaş Gönülleri Fethetti Dün Gece   Mansur Yavaş Gönülleri Fethetti Dün Gece Icon_minitimeCuma 6 Mart 2009 - 11:46

A. Güçlü İle Genç Bakış

Mansur Yavaş Genç Bakış'ta Ankaralı öğrencilerin karşısına çıktı...

Abbas Güçlü ile Genç Bakış'ın Başkent Üniversitesi'den yayınlanan dün geceki bölümüne konuk olan MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş Ankaralı gençlerin sorularını yanıtladı, projelerini anlattı, eleştirileri cevapladı...

İşte programdan satırbaşları;

Şimdikiler hükümet kurup devirmekten başka birşey yapmıyor

- Seçildiğim akşam rozetimi çıkaracağım.

- Şimdikiler hükümet kurup devirmekten başka birşey yapmıyor. Aktif siyasetten geldiler. Bunu terkedemediler.

- Seçilirsem, başkan olduktan sonra parti kurup genel başkan filan olmayacağım.

- Genel Başkaşkanımızın bana ilk söylediği; " Siyaset bizim işimiz, sen projelerini anlat" oldu.

- Gökçek Karayalçın için güreşe doymuyor diyor, yenilen pehlivan güreşe doymaz demek istiyor. Kendisi de koltuğa doymuyor.

- ASKİ o kadar yoğun çalışıyor ki, esktra olarak gazete dağıtma işi de üstlendi.

- İnsanlar kesinlikle ikinci dönemden sonra heyecan ve şevkini kaybeder.

Karayalçın'ı gördüğüm yerde yumruk mu atayım?

- Benim hiç kompleksim yok.

Başbakan, Deniz ****** ve Beşir Atalay'dan bazı proeler konusunda yardımlar aldım. O yapılan işlerde de bunu belirttim. Atalay'ın yardımını belirten broşür dağıttım.

- Ben sadece Karayalçın'ın projelerini eleştirebilirim. Ama bir dönem gitmiş birileriyle siyaset yapmış ben ne yapabilirim, onun cevabını siz sandıkta vereceksiniz zaten.

Ben ne yapayım Karayalçın'ı gördüğüm yerde yumruk mu atayım.

Ankara gri bir kent olmuş

- Ankara'ya turistik amaçla kimse gelmiyor. Çok doğal çünkü Ankara'daki birçok tarihi eserin yokoluşu seyredilmektedir. Ankara hakettiği yerde değil.

- Halkın, gençliğin sesi dinlenmiyorsa, meslek odaları, üniversitelerle işbirliği yapılmıyorsa, maaşa zam, işe son deyip göndereceksin.

- Merkez Bankası gibi kuruluşların Ankara'dan gitmek istemesi durumun vehametini göstermekte.

- Bu kuruluşlar giderse Ankara hiçbir zaman marka olmadığı gibi yabancı sermaye de hiçbir zaman buraya gelmez.

- Kültür mirasımız yok olmuş, Ankara gri bir kent olmuş.

- Su konusunda sorumlu olan kuruluş İl Sağlık Müdürlüğü'dür. Bir problem varsa açıklamak zorundadır, yoksa da sorumluluğu almak durumundadır. İnsanları paniğe sevkedemezsiniz.

- Eğer Ankaralı ben bu sudan memnun değilim, beğenmiyorum derse, hiçbir zararı olmasa da siz o suyu veremzsiniz. Çünkü parasını onlar veriyor.

- Ankara Büyükşehir'in şu anda komisyonları var. Komisyonlar 5'er kişiden oluşur. Muhalefet de buraya aldığı oy oranında temsilci getirir.

Ancak denetim komisyonu 3 kişi olarak belirlenmiş ve aldığı oy oranına baktığınızda muhalefet buraya ye sokamamıştır. Kendi kendini denetler bir durum söz konusudur.

O yüzden işte Ankara'da bu dedikoduların yüzünden sokağa çıkamaz hale gelirsiniz.

Ben bunu önlemek için 2004 yılında hiçbir yasal zorunluluğum olamamasına rağmen diğer partilerden de üye aldım.

- Gökçek'in %39 benim %21 olduğum, aleyhime çıkan anketleri de söylüyorum. Ama şu an oranlarda değişiklik var. Ben ayın 15'inden sonra Gökçek'e sağı bölme çekil diyeceğim. Çöplük arıyorsanız Hacı Bayram'ın etrafına bakın.

- 2004'te vasıflı elemanlara ihtiyacımız oldu, belediyenin adını vermeden ilan verdik. Seçilenlere seçildikleri zaman söyledik Beypazarı Belediyesi olduğunu.Çünkü önemli olan taraftar toplamak değil. Ankara'da da böyle olacak.

- Çöplük arıyorsanız Hacı Bayram'ın etrafına bakın Beypazarı'nın dışındaki çöpleri çekmeye gerek yok.

- Velev ki Beypazarı'nın suyu kötü. Bu Gökçek'i kurtarır mı? Gökçek sırf Ankara'nın suyu yüzünden sele kapılıp gidecek.

- Ankara'da insan hakkı ihlal ediliyor. İnsanların en temel hakkı su fahiş fiyatla satılarak belediyenin diğer ihtiyaçlarına kaynak sağlanıyor.

- Türkiye'nin birçok spor kulübü kaynak bulmakta zorlanırken, Ankaraspor ligdeki durumunu devam ettiriyor, futbolcuların maaşlarını veriyor bir yandan da müthiş derecede gayrimenkul elde ediyor. Sayın Gökçek Ankaraspor'un fahri başkanı oğlu da basın danışmanıdır.

- Gençlerbirliği, Ankaragücü ve Hacettepe'ye böyle bir yardım yok. Öğrenciler yarı fiyatına tam gün seyahat edecek

- Beypazarı'ndaki evlerin fiyatları 10 bin lira gibi rakamlardan 200 bin lira gibi rakamlara gelmiştir.

- Beypazarı'nda içkili yer vardır. Sorun şurada Beypazarı'nda heryer cami ve okuldur. Ve eğer bölge turistik yer değilse içki ruhsatı verilmiyor.Bu yasal ozrunluluktan dolayı içilemiyor ama içki içilecek 3-4 yer vardır. Gelen turistler gelip içkisini içiyor.

- Mahkeme kararı henüz belli değil ama siyasi spekülasyonlara yol açmadan yeni Ankara amblemini Ankaralılar ile birlikte belirleyeceğiz.

- Beypazarı'nda asbestli, kanserojen su boruları var diyorlar. Bir belediye başkanının bunu bilmemesi imkansız asbestli boru kanserojen değildir, asbestin tozu ve onu solumak kanserojendir.

- Ankara 24 saat yaşanan, bunun için ışıl ışıl olan, ulaşımı sabaha kadar devam eden bir kent olacak.

- Öğrenci pasolarının tüm Türkiye'de geçmesini sağlayacağız.

- Akıllı durak ve akıllı otobüs sistemine geçilecek.

- Öğrenciler yarı fiyatına tam gün tek biletle istedikleri yere gidebilecekler. Rantlar belediyeye aktarılsa borç kalmaz

- Şu an sağlanan rantlar belediyeye aktarılsa 2 yılda Ankara'nın hiç borcu kalmaz. Bundan sonra tüm imar rantları da belediyenin kasasına gidecek.

- Sivil toplum kuruluşlarına Ankara'yı birlikte yönetmeyi teklif ediyoruz. Vaatlerimin en büyüğü budur.

- Kent içinde engelliler için ayrıcalıksız bir yaşam vaadediyoruz.

- Gökçek bu kadar yılda çok başarılı olsaydı ne suyu, ne hava kirliliğini de ne metroyu tartışmamamız gerekmezdi demek ki sorun var. Ulus Nişantaşı'ndan daha güzel olacak

- Gökçek zamanında yapılan, örneğin yaşlı bakımları gibi güzel uygulamalar devam edecektir.

- İddia ediyorum Ulus Projesi'nden sonra Ulus Nişantaşı'ndan daha güzel olacak.

- Ankara'da yaşayan kadınlar büyük potansiyel. Ürettikleri malları satacakları alanlar yapıp onları üretime katacağız. Gökçek herkese çelme takıyor, kırmızı kart görecek

- Beypazarı marka olduysa basın sayesinde olmuştur. Ama eskiden Beypazarı'nı öven bazı gazeteler şimdi yeriyor, çöplük diyor. Bu gazeteler ASKİ'nin araçlarıyla dağıtılıyor. Melih Gökçek ise haberim yok diyor. Bir yarış içindeyiz Gökçek Turgut Altınok'a da çelme taktı sonra haberim yok dedi. Ama yarış içinde rakibini çelme ile düşürmek isteyene halktan kırmızı kart gelecektir.

- Sıradan yardım dağıtmayı benimsemiyorum. Gerçek ihtiyaç sahiplerine yardım yapacağız. Reklam yapmadan insanlar incilitmeden yardım yapılacak. Ama öyle yapılmıyor şu an. Eğer inancınız varsa, bu kul hakkını nasıl ödeyeceğinizin hesabını yaparsınız.

Dün mest oldum valla. O kadar güzel ve kendinden emin açıklamalar yaptı ki. Hiçbir soru karşısında mat olmadı. Herkese cevabını verdi. Anakara bu sefer doğru olanı yapmalı ve Mansur Yavaş demeli. İşte bazı sitelerden aldığım üye yorumları:

Yazan:eda

ben de programı gece geç saatlere kadar izledim .. gerçekten samimi olduğunu hissettiriyor. akpartiden aday olsaydı kazanması kesindi .. bence particilik anlayışından ötürü kaybediliyor kişiler.. beypazarı referansı sağlam..

Yazan:ankarayerelsecim

Bence En dürüst Aday Mansur Yavaştır Bu Siteyi Açarak Ne Kadar Destekledim Bilemem Ama bEn Gönülden Desteliyorum Mansur Beyi Umarım Secimlerde sömürücüleri Sandıga Gömer

Yazan:isimsiz

dün gece mansur yavaşı gecenin geç saatine kadar izledim,gerçekten çok etkilendim çünkü artık kavga eden değil hizmet edecek insanlara ihtiyacımız var tüm ankaralı olarak.kendisine başarılar diliyoum inşallah seçilirde ankaralı kavgasız ortamda rahat bir hizmet alır diye düşünüyorum.

Yazan: | Tarih: 5/3/2009

Gecenin geç saatlerine kadar süren Sn. Abbas Güçlü'nün "KANAL D'de GENÇ BAKIŞ" programını tüm aile fertleriyle birlikte büyük bir heyecan ve keyifle izledik.

Gerek Sn. Güçlü'nün, gerekse Başkent Üniversitesi öğrencilerinin sorularını son derece akılcı, mantıklı ve dürüstçe cevapladığını, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçildiği andan itibaren MHP parti rozetini çıkartarak ayırım yapmadan tüm Ankara'lıları kucaklayacağını, hiçbir Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşuyla kavga etmiyeceğini, Başkent Ankara'nın tarihi ve kültürel turizmini öne çıkartarak bir Marka şehir yaratma gayreti içinde olacağını, Ulus,Samanpazarı, Hacettepe, Ankara Kalesi düzenlemeleri, Mamak-Kayaş-Şentepe gecekondu bölgelerinin rehabilitasyonu ve bunlarla ilgili birçok projelerinin olduğunu ifade etmişlerdir.

Yıllardır kırsal bir Anadolu kenti görünümünden kurtarılamayan Başkentimizin, ilk kez; tarihi ve kültürel değerlerini korumuş,başka Başkentler gibi ilgi ve merak uyandıran turizm potansiyeli artmış,çevre sorunlarını çözmüş temiz ve modern bir şehiri soluduğumu hissettim.

Başta verdiği güvenilirliği, dürüstlüğü, beyefendiliği, çalışkanlığı, başarılı bir geçmişi ile tüm ailemizi olumlu etkilemiştir. Teşekkürler Sn. Başkan.

Bugünden sizi ailece tebrik ediyor, Ülkemize, Başkentimize ve tüm Ankara'lılara hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.

Karagöz Ailesi

Yazan:ankarayerelsecim

Mansur Yavaş bence Ankara'daki en dürüst adaydır Mansur Yavaş'ın Yaptıklarını hepimiz duyduk ve görmekteyiz bir tek sözünü bile unutmadan yerine getirmiş basarılı bir adaydır başkent için en güzel projeleri ve gerceklestirmeleri yapacak bence bir tek Mansur Yavaş tır... Elektrigin kesilmesini de kınıyorum elektrik kesmek ne demek... Bence Melih Gökçek bu Secimlerde adaylıktan cekilsin ve Ankarayı Mansur Yavas'ın gözüyle görmeye başlasın.... Mansur Yavası destekliyorum...

Yazan: | Tarih: 5/3/2009
Konu: bir chpli olarak...

ben iyi bir chplym. gençbakışta mansur yavaşı izledim. aynı saatlerde karayalçında diğer kanaldaydı. gerçekten beni heyecanlandıran portreyi ben karayalçında değil de yavaşta gördüm. ****** ve ekibi bizleri hayal kırıklığına uğrtatmaya devam ediyor. bu adamın yaptıkları ortada, üzülerek söyylüyorumki karayalçınınkide ortada. galiba bu kez ilk defa doğru birşey yapıp mansur yavaşı destekleyeceğim. gökçek mi? bir daha asla.
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 882
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/04/89
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : Adıyaman/Besni
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/02/09

Mansur Yavaş Gönülleri Fethetti Dün Gece Empty
MesajKonu: Geri: Mansur Yavaş Gönülleri Fethetti Dün Gece   Mansur Yavaş Gönülleri Fethetti Dün Gece Icon_minitimeCuma 6 Mart 2009 - 13:02

YOLU AÇIK OLSUN 30 MARTTA HAYIRLI HABERLER DUYARIZ İNŞ.

Mansur Yavaş Gönülleri Fethetti Dün Gece
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İŞTE MANSUR YAVAŞ
» Mansur Yavaş Teşekkür Mektubu
» Ankara'da Mansur Yavaş rüzgarı
» Dün Gece
» Issız Gece