UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ

+5
KOZENİR
GAZİ
paşatambay
Fatih
SANCAK
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
SANCAK
LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Yoneticiun8
SANCAK

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 921
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 23/11/85
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : Doğum:AfyonKarahisar İkamet:Antalya
İş-Meslek İş-Meslek : Muhasebeci
İsim İsim : KAMİL
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Empty
MesajKonu: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009 - 18:05

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı,Liderimiz Sayın Dr.Devlet Bahçeli’nin Biyografisini bilmeyen ülküdaşımız yoktur.Ancak Genel Başkanımızın o kadar az bilinen yönleri vardır ki bunları sizleriçin bir araya getirdik.Belki Bilenleriniz vardır ama bilmeyenler için bir vesile olmuş olur,Belki de genel başkanımızı pasiflikle suçlayanlar o kadarda pasif olmadığını öğrenmiş olur.

Bunları Biliyor Musunuz?
1-) üniversite öğrenimini Ankara İktisadi ve Ticari Bilimler Akademisinde yapmıştır.

2-)Dr. BAHÇELİ, 1967 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinde öğrenci iken Ülkü Ocağı Kurucusu ve yöneticisi olarak görev aldı.

3-) 1970-1971 yıllarında Türkiye Milli Talebe Federasyonu Genel Sekreterliği görevlerinde bulundu.

4-)1972 yılından itibaren Ankara İktisadi ve Ticari İlimler akademisi ve bağlı Yüksek Okullarda İktisat Bölümü asistanı olarak görev almıştır

5-) Dr. BAHÇELİ, yine 1970′li yıllarda Ülkücü Maliyeciler ve İktisatçılar Derneği’nin (ÜMİD-BİR) kurucularından, Üniversite Akademi ve Yüksekokullar Asistanları Derneği’nin (ÜNAY) kurucularından ve Genel Başkanlarındandır.

6-) İyi derecede İngilizce bilen Dr. Devlet BAHÇELİ, Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İktisat Doktorası yapmış ve aynı üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Politikasında Ana Bilim Dalı’nda 1987 yılına kadar öğretim üyeliği görevini sürdürmüştür.

7-)Dr. BAHÇELİ yine bu süre içerisinde Türk-İslam alemi, Türkiye ve Dünya Ekonomisi, Türk Tarihi ve Dış Politika konularıyla ilgilenmiş ve bu alanlarda çalışmalar yapmıştır.

8-) Ülkücü kadroların yetişmesinde önemli görevler de üstlenen Dr. BAHÇELİ, Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ tarafından göreve çağırılması üzerine 17 Nisan 1987 tarihinde üniversitesindeki öğretim üyeliği görevinden istifa etmiş, 19 Nisan 1987 tarihinde yapılan MÇP Büyük Kurultay’ında parti yönetimine seçilmiş ve Genel Sekreterlik görevine getirilmiştir.

9-) MÇP ve MHP’nin yönetim kadrolarındaki görevi, günümüze kadar kesintisiz olarak sürmüştür.

10-) Dr.Bahçeli varlık bir ailenin mensubu olması hasebiyle üniversiteye kadar hep özel okullarda öğrenimini görmüş ve bu sebepten ülküdaşları arasında ”kolejli” olarak anılmıştır.

11-)Liseye İstanbul’da Akgün Koleji’nde başladı; Ata Koleji’nde tamamladı.

12-) İstanbul’un otoriterliğiyle ünlü 1. Ordu Komutanı Cemal Tural’ın eşi Suna Tural, lisede edebiyat öğretmeniydi. İlk milliyetçi kitapları o tavsiye etti.

13-) Üniversite de asistanlık yaptığı dönemde Abdullah Çatlı Dr.Bahçelinin öğrencisi idi.

14-)Öğrencileri ve öğretim elemanları akademisyen Bahçeli’yi, bugünkü gibi ciddi, ağırbaşlı biri olarak anımsıyorlar. Yakınları ona “Devlet Abi” diye hitap ediyor. Okulun yakınlarındaki Ciğer 52′de yemek yiyor; yanında hesap ödemeye kimse cüret edemiyor.

15-) O zaman da alnını ve ensesini açık bırakacak şekilde saç tıraşı oluyor. Nedenini soranlara şöyle diyor:
“Alnınız açık olsun ki övülecek bir iş yaptığınızda alnınızdan öpsünler; enseniz açık olsun ki kötü bir şey yaptığınızda şaplağı vursunlar.”

16-) 12 Eylül’de hemen bütün siyasi dernekler kapatılırken Bahçeli’nin Üniversite Akademi ve Yüksekokullar Asistanları Derneği’ne Bahçelinin Kötü bişey yapmayacağına kanaat edenler tarafından dokunulmuyor.

17-) üniversite yönetimi , Bahçeli’nin doktora tezine danışman hoca vermeyi geciktirerek engelleme yapıyor. Bahçeli bu yüzden tezini 10 yılda tamamlayabiliyor.

18-)Üniversite yıllarında arkadaşları ile birlikte Hamle ve Töre dergilerini çıkarıyorlar.

19-)Dr.Bahçeli o ara, siyasi faaliyetler yasaklanınca bir ev alıp döşüyor, evlenme hazırlığına girişiyor; üniversiteden bir arkadaşına “Ev hazır, şimdi içine bir hanımefendi bulmak kaldı” diyor. Ancak “memleket meseleleri” nedeniyle bu planı hep ertelemek zorunda kalıyor.

20-) Fanatik Beşiktaşlı…

21-) Türk halk ve sanat müziklerini seviyor; arada Ferdi Tayfur dinliyor.

22-)Favori yemeği: Acılı Adana..

23-) Asla ütüsüz pantolon, kravatsız elbise ve kot pantolon tişört giymiyor.

24-) Ankara’da ablası Serpil Hanım’la oturuyor.

25-) Dr.Bahçelinin Babası Oğullarına, gördüğü bir rüyadan isimler koymuş: Turan, Servet ve Devlet…

26-) Ortaokul ve lise yıllarında herkes onun harmandalı(zeybek) oyununa hayrandı.

27-) Üniversite de okula giderken normal ders kitapları ile birlikte 9 ışık doktrin kitabını hiç yanından ayırmazdı.

28-) O yıllarda ülkücü öğretim üyeleri yoktu. Bunu değiştirmek için Başbuğun Talimatı ile 1972′de mezun olunca üniversitede kaldı. Asistanlık günleri başladı ve öğretim üyeleri içindeki tek ülkücü öğretim üyesi oldu.

29-)12 Eylül döneminde zamanını, cezaevindeki ülkücülere yardımla geçirdi.

30-) 1985 yılında Dr.Bahçeli Kimliği belirsiz 9 kişi tarafından evinin önünde yumruklanarak dövüldü.Etraftan kavgayı duyanlar oldu ama kimse ses çıkartamadı.Gördü tanıkları dövenlerin döverken ” al sana ülkücülük,Al sana türkeş” şeklinde bağırdıklarını belirtiyor.

31-) Başbuğumuz Dr.Bahçeli’nin etrafında bir çok hain olduğunu onu yıpratmak için ellerinden gelenin yapıldğını öğrenince ;duruma el koydu; Bahçeli’ye ‘‘MÇP’ye gel’’ talimatı verdi. 17 Nisan 1987′de Yardımcı Doçent iken üniversiteden istifa etti.

32-) Bahçeli, Genel Sekreter olarak ilk mesajında MÇP’nin dünya görüşünü üç sözcükle özetledi: ‘‘İlim, tefekkür, iman…’’

33-) Dr.Devlet Bahçeli 1988 yılında parti programını yeniden yazdı.

34-) 1987 yılında MÇP Milletvekili adayı oldu ancak parti seçimlerde başarısız oldu ve seçilemedi.

34-) Başbuğumuz 1991 seçimlerinde erbakan ile ittifak etmiş Dr.Bahçeliyi’de Adana 1.Sıradan milletvekili adayı göstermişti.

35-) Ardından bir talihsizliği daha yaşadı. MÇP’nin adının MHP’ye dönüştüğü 29 Aralık 1992 kongresinde MKYK’ya giremedi. İlk kez uygulanan ‘‘çarşaf liste’’nin kurbanı olmuştu. Rakipleri, ismini silmişti. Türkeş, yine de yanından ayırmadı.Danışmanı olarak partide tuttu.

36-) 1994′te de yeniden yönetime girdi. Bu kez Genel Başkan Yardımcılığı’nı üstlendi.

37-) Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarının ayrılması MHP’de beklenen bir olaydı. Bahçeli, onlarla ilişkisini gerginleştirmedi. Hatta MHP içinde Yazıcıoğlu aleyhine konuşulmasına engel oldu

38-) 1995 seçimlerinde Adana’da üçüncü sıradan aday gösterildi. Bu kez seçildi; ama MHP barajı aşamadı.

39-) Seçimlerdeki ‘‘hanedan tartışmaları’’nda Genel Merkez’in tavrından rahatsız oldu. Rıza Müftüoğlu’nu eleştirdi. Suçlamalarını Türkeş’e yöneltmedi. Zaten Türkeş’e siyasi yaşamının hiçbir döneminde karşı çıkmamış; liderinin istediklerini hep itirazsız kabullenmişti

40-)Üniversite de öğrenci iken yaklaşık 6 ay hilal bıyık bırakmış ancak bu şekilde içerdeki ülküdaşlarına faydalı olmayacağını anlayıp bıyıklarını kesmiştir.

41-) O hep ülkücü gençlik için ‘Devlet Abi’, partideki çalışma arkadaşları için ise ‘Devlet Hoca’ olmuş…

42-) Beyaz çorap giyilmesinden nefret ediyor.

43-) Tek hobisi var; o da eski Türk evleri. Nereye giderse gitsin, Türk evlerini inceliyor; projelerini topluyor. En büyük rüyası da böyle bir eve sahip olmak. Bir mimar arkadaşı, Amasya evlerini örnek alan bir proje çizmiş; bu projeyi Osmaniye’de bir yapıya dönüştürmek istiyor.

44-) Neden hiç Gülmüyorsunuz sorusuna ” memleket bunca sıkıntı içindeyken benden gülmemi nasıl beklersiniz” cevabıyla tersliyor
https://ulkugulu.yetkin-forum.com
Fatih
Yetkili Bozkurt
Yetkili Bozkurt
Fatih

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 317
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 08/04/80
Yaş Yaş : 44
Nerden Nerden : Beyşehir/KONYA
İş-Meslek İş-Meslek : mermer sektörü
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/02/09

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009 - 18:31

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
EMEĞİNE SAĞLIK KAMİL, ALLAH RAZI OLSUN...
paşatambay
Onursal Üye
Onursal Üye

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 70
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/10/60
Yaş Yaş : 63
Nerden Nerden : kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : reklam
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 31/05/09

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009 - 18:36

kamil kardeş eline sağlık .her ülkücünün iyice okumasını tavsiye ederim...
GAZİ
BalaKurt
BalaKurt
GAZİ

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 84
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 21/03/81
Yaş Yaş : 43
Nerden Nerden : KAYSERİ
İş-Meslek İş-Meslek : TÜRKÇÜ
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/05/09

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009 - 19:07

Nedir onlar ülküdaşım,
BBP lilerin yıpratmak amaçlı kullandıkları sığ eleştirilermi?
Buyurun sizden dinleyelim.
KOZENİR
KOZENİR

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 506
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 19/03/66
Yaş Yaş : 58
Nerden Nerden : TÜRK İZMİR
İş-Meslek İş-Meslek : SİTE KURMAK
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/02/09

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009 - 19:20

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRler...
EMEĞİNE SAĞLIK KAMİL..

ALLAH(cc) RAZI OLSUN...
SANCAK
SANCAK

Erkek

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009 - 19:39

AÇILAN KONU NEDİR YİNE GELİNEN YER NERESİ... İLLA EDEP...

LİDERLE İLGİLİ SÖZ AÇILDIMI HEMEN KİN YAZILARI GELMEYE BAŞLIYOR...

BUNA İZİN VERMEM... VARSA YAPARIM DİYEN BUYURSUN:)
kursad_56
BalaKurt
BalaKurt
kursad_56

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 96
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/03/56
Yaş Yaş : 68
Nerden Nerden : Bursa
İş-Meslek İş-Meslek : Turan'ı Görebilmek...
İsim İsim : Yörük Beyi
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/05/09

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009 - 19:39

Bu güzel paylaşımın için teşekürler Sancak.
http://www.m-akalankoyu.tr.gg
KOZENİR
KOZENİR

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 506
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 19/03/66
Yaş Yaş : 58
Nerden Nerden : TÜRK İZMİR
İş-Meslek İş-Meslek : SİTE KURMAK
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/02/09

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009 - 19:56

ÜLKÜCÜ HAREKETİN ŞU AN LİDERİ DEVLET BAHÇELİDİR...
LİDERİ ELEŞTİRMEKLE KİMSE BİR YERE VARAMAZ...
LİDER DEVLET BAHÇELİ İLE MHP YOLUNA DEVAM EDECEKTİR..
KARA PROPOGANDAYA ÜLKÜCÜLER SAĞLAM VE KUVVETLİ OLMALIDIRLAR...
YALPALANMA OLABİLİR AMA ÜLKÜCÜLER LİDERİNE HER NE ŞARTTA OLURSA OLSUN SAHİP ÇIKMAKLA MÜKELLEFTİRLER...
ÜLKÜCÜ HAREKETİN DÜŞMANLARININ KİMSE TUZAĞINA DÜŞMEMELİDİR...
SELAM VE DUA İLE...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 7:38

Nolduuuuuuuuuu doğruları söyleyince cevaplarım silinmiş!!!
Susturma yöntemin bu mu Kamil! Very Happy
Ben seni adaletli doğru bilirdim ama yanılmışım demekki yazık yazık
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 7:43

KOZENİR demiş ki:
ÜLKÜCÜ HAREKETİN ŞU AN LİDERİ DEVLET BAHÇELİDİR...
LİDERİ ELEŞTİRMEKLE KİMSE BİR YERE VARAMAZ...
LİDER DEVLET BAHÇELİ İLE MHP YOLUNA DEVAM EDECEKTİR..
KARA PROPOGANDAYA ÜLKÜCÜLER SAĞLAM VE KUVVETLİ OLMALIDIRLAR...
YALPALANMA OLABİLİR AMA ÜLKÜCÜLER LİDERİNE HER NE ŞARTTA OLURSA OLSUN SAHİP ÇIKMAKLA MÜKELLEFTİRLER...
ÜLKÜCÜ HAREKETİN DÜŞMANLARININ KİMSE TUZAĞINA DÜŞMEMELİDİR...
SELAM VE DUA İLE...

NE LİDERMİŞ BEEEE PEHHH
SOLCULARLA BİRLİK OLAN,PKK LILARLA EL SIKIŞAN,VERDİĞİ SÖZLERİ TUTAMAYAN LİDER...
BU DURUMDA ÜLKÜCÜ HAREKETİN DÜŞMANI BEN MİYİM BİRİLERİ Mİ ACABAAA
AMA TABİ PEYGAMBER TORUNU YA ELEŞTİRMEYEK AMAN ÇARPILIRIZ NEYİM!!!
O ADAM O KOLTUKDAN Bİ İNSİN HEPİNİZ DEMEDİĞİNİZİ BIRAKMIYCANIZ AMA ÖNEMLİ OLAN MEKANINDAYKEN YÜZÜNE DEMEK
SİZDE O YÜREK OLMAYABİLİR BENDE VAR
BU CEVABIMIDA KESİN SİLERSİNİZ YA NEYSE
DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR

NOT:YAPTIĞIM HERŞEY DE DAVAMA VE BAŞBUĞUMUN EMANETİ PARTİME HELAL ONA YAKIŞMAYAN HAREKETLER YAPANLARA HARAM OLSUN.LİDER BİLE OLSA ZEHİR ZIKKIM OLSUN.NE DE OLSA SİLCENİZ ZATEN BİLMEM Mİ BEN
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 882
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/04/89
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : Adıyaman/Besni
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/02/09

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 7:48

Paylaşım için teşekürler canım arkadaşım çook güzel bir paylaşımda bulunmuşsun.

Devlet beyin herzaman ılımlı yaklaşımı hayatında büyük bir yer kaplamış.
Devlet beyi eleştirmeye çalışanlar bence bunları göz ardı edip art niyetli bir şekilde davranmamalılar.
davamıza emek vermiştir ne zamanki birileri o koltuğa oturur o zaman o kişi devlet beyi eleştirebilir.partisini davasını destekleyen hiç kimsenin eleştirmeyede hakkı yok bence...
SANCAK
SANCAK

Erkek

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 9:21

ÖZLEM SENİN YAPTIKLARIN ELEŞTİRİYİDE GEÇTİ HAKARETE DÖNÜŞTÜ...

SEVMESEN BİLE SAYGI GÖSTERİP O SÖZLERİ SÖYLEMEN HİÇ HOŞ DEĞİL...

SEN SÜREKLİ BİR YÜREK BELLEMİŞSİN GİDİYORSUN BENDE YÜREK VAR BEN KONUŞURUM BURDAKİ HERKES YÜREKSİZ Mİ

YÜREK BU DAVAYA CAN VERENLERDİR... YÜREK BU DAVAYI HAK ETTİĞİ YERE GETİRMEKTİR...

LİDER GİTSİN DEMİŞSİN PEKİ ALTERNATİF SUN BANA KİM GELSİN... BÖYLE ELEŞTİRİ OLMAZ... ELEŞTİRİNİN KARŞITI OLMALI

SEN LİDERİ BU KADAR ELEŞTİRE BİLMEN İÇİN BU DAVAYA EN AZ ONUN KADAR HİZMET ETMEN LAZIM...

SEN NE YAPTIN BU DAVA İÇİN SÖYLE BİZDE BİLELİM...

ELİNE KLAVYE ALIP YAZI YAZMAK İLE BİR ŞEY OLMUYOR...

AYRICA BİZ HİÇ KİMSENİN YALAKALIĞIDA YAPMIYORUZ...

DAVAMIZIN BAŞINDA KİM OLURSA AYNI SADAKATI GÖSTERİRİZ..

BAŞKA BİRİ OLSADA HAYIRLI OLSUN LİDERİM DEYİP ARKASINDA DEĞİL YANINDA DURURUM DESTEKLERİM.

BİZİM İÇİN KİŞİLER ÖNEMLİ DEĞİLDİR DAVANIN SELAMETİDİR...

DAVANIN LİDERİ KİM İSE ONADA DESTEK VERMEKTİR.

ÜSTEKİ YAZINDAN DOLAYI SENDEN ÖZÜR BEKLİYORUM

SENİNLE BU KONUYU DEFALARCA KONUŞTUM...

İNSANLARIN KÖTÜ YÖNLERİNİ ELE ALIYORSAN EĞER KENDİNCE BİDE İYİ YÖNLERİNİ EL ALSAN İYİ OLUR

LİDERİMİZİN BUNCA YILDIR HİÇ İYİ BİR ŞEY YAPMADIMI HEP KÖTÜMÜYDÜ

İNSANLAR NASIL GÖRMEK İSTERLERSE ÖYLE GÖRÜRLER

BU TAVRINI DEĞİŞTİRİP ÖZÜR DİLEMEDİĞİN TAKDİRDE SİTE YAZARLIĞIN VE ÜYELİĞİN DAHİL TAMAMEN SİLİNECEKTİR...

ÇÜNKÜ SEN KENDİ YOLUNU KENDİN SEÇMİŞSİN BURADA BUNLARI YAZARAK
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 11:36

SANCAK demiş ki:
ÖZLEM SENİN YAPTIKLARIN ELEŞTİRİYİDE GEÇTİ HAKARETE DÖNÜŞTÜ...

SEVMESEN BİLE SAYGI GÖSTERİP O SÖZLERİ SÖYLEMEN HİÇ HOŞ DEĞİL...

SEN SÜREKLİ BİR YÜREK BELLEMİŞSİN GİDİYORSUN BENDE YÜREK VAR BEN KONUŞURUM BURDAKİ HERKES YÜREKSİZ Mİ

YÜREK BU DAVAYA CAN VERENLERDİR... YÜREK BU DAVAYI HAK ETTİĞİ YERE GETİRMEKTİR...

LİDER GİTSİN DEMİŞSİN PEKİ ALTERNATİF SUN BANA KİM GELSİN... BÖYLE ELEŞTİRİ OLMAZ... ELEŞTİRİNİN KARŞITI OLMALI

SEN LİDERİ BU KADAR ELEŞTİRE BİLMEN İÇİN BU DAVAYA EN AZ ONUN KADAR HİZMET ETMEN LAZIM...

SEN NE YAPTIN BU DAVA İÇİN SÖYLE BİZDE BİLELİM...

ELİNE KLAVYE ALIP YAZI YAZMAK İLE BİR ŞEY OLMUYOR...

AYRICA BİZ HİÇ KİMSENİN YALAKALIĞIDA YAPMIYORUZ...

DAVAMIZIN BAŞINDA KİM OLURSA AYNI SADAKATI GÖSTERİRİZ..

BAŞKA BİRİ OLSADA HAYIRLI OLSUN LİDERİM DEYİP ARKASINDA DEĞİL YANINDA DURURUM DESTEKLERİM.

BİZİM İÇİN KİŞİLER ÖNEMLİ DEĞİLDİR DAVANIN SELAMETİDİR...

DAVANIN LİDERİ KİM İSE ONADA DESTEK VERMEKTİR.

ÜSTEKİ YAZINDAN DOLAYI SENDEN ÖZÜR BEKLİYORUM

SENİNLE BU KONUYU DEFALARCA KONUŞTUM...

İNSANLARIN KÖTÜ YÖNLERİNİ ELE ALIYORSAN EĞER KENDİNCE BİDE İYİ YÖNLERİNİ EL ALSAN İYİ OLUR

LİDERİMİZİN BUNCA YILDIR HİÇ İYİ BİR ŞEY YAPMADIMI HEP KÖTÜMÜYDÜ

İNSANLAR NASIL GÖRMEK İSTERLERSE ÖYLE GÖRÜRLER

BU TAVRINI DEĞİŞTİRİP ÖZÜR DİLEMEDİĞİN TAKDİRDE SİTE YAZARLIĞIN VE ÜYELİĞİN DAHİL TAMAMEN SİLİNECEKTİR...

ÇÜNKÜ SEN KENDİ YOLUNU KENDİN SEÇMİŞSİN BURADA BUNLARI YAZARAK

YOO BEN HAKARET ETMEDİM SADECE DOĞRULARI SÖYLEDİM Kİ BU DA SUÇ DEĞİL BENCE

SADAKATE GELİNCE BEN ONU SATMADIM SIRTINDAN VURMADIM YERİ GELDİ ADAMLARI ARACILIĞIYLA YÜZÜNE DE DEDİM.AYRICA DAVANIN BAŞINDA KİM OLURSA OLSUN AYNI SADAKATİ GÖSTERİRİZ DEMİŞSİN.BÖYLE SAÇMA Bİ MANTIK OLAMAZ.İYİ O ZAMAN İLERLEYEN ZAMANLARDA ÜLKÜCÜ HAREKETİN LİDERİ ESKİ Bİ SOLCU OLSUN SONRA BEN ÜLKÜCÜ OLDUM DESİN KALK ONA DA HİÇ ŞEKSİZ ŞÜPHESİZ SADAKAT GÖSTER.HA BAHÇELİ SOLCU MU HAYIR BU SADECE Bİ ÖRNEKTİ.BEN SADECE SADAKAT GÖSTERENE SADAKAT GÖSTERİRİM VE GERÇEKTEN HER YAPTIĞI DOĞRUYSA UYARIM SÖZ DİNLERİM.KİMSEDEN MÜKEMMEL OLMASINI BEKLEMİYORUM TABİ AMA BİR İNSAN ÜLKÜCÜ HAREKETİN LİDERİYSE HEMEN HER HALİYLE HEY EYLEMİYLE ÖRNEK OLUP ÖNDERLİK ETMEK DURUMUNDA.

HİÇ İYİ BİŞEYİ YOK MU DEMİŞSİN.ELBETTEKİ VAR.Kİ BUNLAR TAKDİRE ŞAYAN OLAN KÜÇÜMSENMİYCEK ŞEYLERDİR.BENDE ZATEN DEVLET BAHÇELİ ÇOK KÖTÜ DEMEDİM SADECE HATALARI VAR YERİ GELİRSE DE ELEŞTİRİLEBİLİR DEDİM,DEDİĞİMİN DE ARKASINDAYIMBU SİTEYE BAHÇELİ GELSİN YÜZÜNE DE DERİM NOLCAK SANKİ KORKUM MU VAR

AYRICA SEN NE YAPTIN DAHA İYİ MİSİN SANKİ GİBİSİNDEN BİŞEYLER DMEİŞSİN.BENİM ÖYLE Bİ İDDİAM OLMADI.BAHÇELİ KADAR BİLGİLİ OLMAYABİLİRİM AMA ONDAN DAHA ADAM ONDAN DAHA BAĞLI OLDUĞUM ESİN BİŞEY.KALDIKİ BEN DAHA ON DOKUZ YAŞIMI BİLE TAM DOLDURMADIM YAŞIMA GÖRE BAYAĞI Bİ İYİYİM (Kİ BU BENİM GÖRÜŞÜM DEĞİL BAŞALARININ GÖRÜŞÜ) EKSİKLERİMİ TAMAMAMAYA ÇALIŞIYORUM ELİMDEN GELENİ DE YAPIYORUM.

AYRICA DA EVET DAHA YÜREKLİYİM TAMAM MI.BEN ÖLÜMÜDE GÖZE ALDIM HERŞEYİ DE.ŞUAND AÖLMEMİŞ OLABİLİRİM AMA YARIN BENİM DE DAVAM İÇİN VURULMIYCAMIN VEYA İŞKENCELERE MARUZ KALMIYCAMIN GARANTİSİ YOK

AYRICA D ABEN NASIL GÖRMEK İSTİYOSAM ÖYLE GÖRMÜYORUM.OLANI OLDUĞU GİBİ GÖRÜYORUM GÖZLÜK TAKIP BAKMAK YERİNE! EEE DOĞRU SÖYLEYEN DE DOKUZ KÖYDEN KOVULURMUŞ ŞAŞMAMAK LAZIM.

YOLUMA GELİNCE BENİM YOLUM TURAN YOLU,TÜRK-İSLAM YOLU... SEN BU YOLDAN GİTMİYOM BEN DİYİP BENİ DIŞLIYOSAN O BAŞKA...

HA Bİ DE ŞU ÜYELİĞİMİ SİLME KONUSUNA GELİNCE BAHANE ARAMA BENİ SİLMEK İÇİN YOK ÖZÜR DİLEMEZSEN ŞUNU YAPARIM BUNU YAPARIM DİYE.SİLERSEN SİL YAA BEN HAKLI OLDUĞUM ZAMAN ÖLÜRÜM YİNE ÖZÜR DİLEMEM TAMAM.ÇOK İSTİYOSAN SİL DURMA.AMA HAKKIM DA HARAM OLSUN BÖYLE YAPARSAN ZEHİR ZIKKIM OLSUN.BU SİTEYE ÇOK EMEK VERDİM VE SİTEDEKİLEREDE (SEN DAHİL BİÇOĞUNU AİLEM YERİNE KOYDUM ÖYLE BELLEDİM AMA YANILMIŞIM.KİMSEYE HAKETTİĞİNDEN FAZLA DEĞER VERMEMEK LAZIMMIŞ)

HADİ DURMA BU YORUMUDA SİL ZATEN SİLERSİN
SANCAK
SANCAK

Erkek

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 11:42

BAK YİNE YAZINDA ONU BUNU DERİM DİYORSUN O ZAMAN GİT KENDİNE DE...

SİTEMİZDE DİYEMEZSİN BURASI İNSANLARIN AŞAĞILANMA YERİ DEĞİL...

BUNLARI BURDA YAZAMAZSIN.
KÜRŞAD TÜRK
BozKurt
BozKurt
KÜRŞAD TÜRK

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 566
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 15/07/80
Nerden Nerden : TURAN CUMHURİYETİ
İş-Meslek İş-Meslek : ANTİKOMÜNİST,ANTİSİYONİST
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/06/09

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 11:57

Bahçeli'nin otomobilinde silahlar
MHP Genel Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Devlet Bahçeli de bilinmeyen bazı yönleriyle kitapta yer aldı. Kitaptaki bilgilere göre, 12 Eylül öncesinin hareketli günlerinde, 23 Şubat 1978 tarihinde Adana'dan Ankara'ya gelen beyaz renkli Renault marka araç, ihbar üzerine polis tarafından arandı. Ali Halaman, Fuat İstanbullu, Ekrem Pazarcı ve Sami Ocak adlı ülkücü gençlerin bulunduğu otomobilin, bagajında iki makineli tüfek ve şarjörler bulundu. Kitapta, şöyle devam edildi:
"Silah paketini Ali Halaman, Adana Ülkü Ocakları Derneği Başkanı Recai Yıldırım'dan almıştı... Daha sonra yakalanan Yıldırım, silahların bulunduğu paketi kendisinin verdiğini itiraf etti. Silahları Ülkü Ocakları Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun istediğini de söyledi. Silah taşınan aracın sahibi bir öğretim üyesiydi: Renault otomobili Başkent Mali Bilimler Yüksek Okulu öğretim görevlisi Devlet Bahçeli'den arkadaşlar memlekete gitmek için aldılar...
Araç Bahçeli'nindi, ancak silah taşınacağını bilmiyordu... Nedense polis tutanaklara geçen bu bilgiyi hemen unutuverdi. Arabasında silah yakalanan öğretim üyesini çağırıp ifadesini almaya bile gerek görmedi... Dikkati çeken Bahçeli'nin gezmek için verdiği aracında silah taşıyan bu öğrencileriyle ilişkisinin bu olaydan hiç etkilenmemesiydi. Öyle ki, bu olaydan 20 yıl sonra MHP Genel Başkanı olan Bahçeli, portakal sandığındaki silah sandığının iki kahramanı Halaman ve Yıldırım'ı, 1999 seçimlerinde MHP listelerinden aday gösterdi. Her ikisi de Adana'dan milletvekili seçildiler. Ülkücü davaya hizmetin karşılığıydı bu."

(..ALINTIDIR..)
KÜRŞAD TÜRK
BozKurt
BozKurt
KÜRŞAD TÜRK

Erkek

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 11:59

TURANCI SOYDAŞIM YAZININ SONUNDA DEĞER İLE BİR CÜMLE VAR BAK BENDE İLAVE YAPAYIM ONA...
3 KURUŞLUK ADAM 5 KURUŞLUK DEĞER VERİRSEN
ARADAKİ 2 KURUŞ FARKA SENİ SATAR DİKKAT ET....
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 12:00

buduncu nifak tohumları ekmeyin yeter ya ortayı dahada kızıştırıyosunuz ayıp ya ayıpppp.
KÜRŞAD TÜRK
BozKurt
BozKurt
KÜRŞAD TÜRK

Erkek

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 12:02

NİFAK DEĞİL SADECE EKLEME YAPMAK.
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 12:05

BUDUNCU demiş ki:
NİFAK DEĞİL SADECE EKLEME YAPMAK.

naptıgınızın bilincindesiniz umarım...

heryazılana çizilene inanaırsak bırakın davayı evin yolunu kaybederiz...
SANCAK
SANCAK

Erkek

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 12:09

ÜLKÜCÜ HAREKETLE İLGİLİ FİKİR ÜRETİN...

LİDERE HAKARET ETMEYİNİZ... FORUM KURALLARINA UYMANIZI ŞİDDETLE ÖNERİRİM...

FORUMDA HUZUR KALMADI SİZLERİN BÖYLE FİTNE YAZILARINDAN DOLAYI...

HERKES DURDUĞU YERİ BİLSİN... BİLMEM DİYORSA GİTSİN BAŞKA SİTELERE

BU SİTE ÜLKÜCÜ HAREKETE HİZMET EDER. ZARAR VEREN HİÇ BİR ŞEYİ BARINDIRMAZ
KÜRŞAD TÜRK
BozKurt
BozKurt
KÜRŞAD TÜRK

Erkek

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 12:14

SÖZÜ EDİLEN MUHSİN YAZICIOĞLU TARAFINDAN'DA DUĞRULANMIŞTI,İZMİR ALPEREN OCAKLARINDA..
HAA SOYDAŞIM ÜLKÜCÜ HAREKET HİZMETİMİZ AÇIKTIR
HERKES RAHAT OLSUN İNŞALLAH
SANCAK
SANCAK

Erkek

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 12:16

BUDUNCU demiş ki:
SÖZÜ EDİLEN MUHSİN YAZICIOĞLU TARAFINDAN'DA DUĞRULANMIŞTI,İZMİR ALPEREN OCAKLARINDA..
HAA SOYDAŞIM ÜLKÜCÜ HAREKET HİZMETİMİZ AÇIKTIR
HERKES RAHAT OLSUN İNŞALLAH

NASIL BİR HİZMET ANLAYIŞI BU... SİYASALLAŞMADAN NASIL HİZMET EDECEKSİN...

FİKİRLERİN UYGULAMAYA DÖKÜLDÜĞÜ YER SİYASİ İDEOLOJİDE YER ALIR ŞEKİLLENİR.

PARTİCİLİĞE KARŞI BİRİNİN BUNU SÖYLEMESİ ÇOK ABES...

FİKRİN VE ZİKRİN TUTMADIĞI AÇIK VE NETTİR...
KÜRŞAD TÜRK
BozKurt
BozKurt
KÜRŞAD TÜRK

Erkek

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 12:41

ÜLKÜ OCAKLARI BÜNYESİNE HİZMETİMİZ VARDIR VE ÜLKÜ OCAKLARI
SİYASİ BİR OLUŞUM DEĞİL BİR VAKIFTIR.
PARTİCİLİK EVET YANLIŞTIR NÜFUSU 5 MİLYONDAN FAZLA ÜLKELER İÇİN DEMOKRASİ VE PARTİLİ PARLEMANTO FİKRİ TEORİDE PRATİKTE YANLIŞTIR..
SANCAK
SANCAK

Erkek

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 12:47

BUDUNCU demiş ki:
ÜLKÜ OCAKLARI BÜNYESİNE HİZMETİMİZ VARDIR VE ÜLKÜ OCAKLARI
SİYASİ BİR OLUŞUM DEĞİL BİR VAKIFTIR.
PARTİCİLİK EVET YANLIŞTIR NÜFUSU 5 MİLYONDAN FAZLA ÜLKELER İÇİN DEMOKRASİ VE PARTİLİ PARLEMANTO FİKRİ TEORİDE PRATİKTE YANLIŞTIR..

KELİME OYUNU YAPMAYA GEREK YOKTUR...

ÜLKÜ OCAKLARI HANGİ SİYASİ PARTİYİ DESTEKLER ???

ÜLKÜ OCAKLARINDAN YETİŞEN GENÇLER AKTİF SİYASETİ HANGİ SİYASİ PARTİDE DEVAM ETTİRİR

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ( o zaman fazla yoruma gerek yok tek cevap yeter)
KÜRŞAD TÜRK
BozKurt
BozKurt
KÜRŞAD TÜRK

Erkek

MesajKonu: Geri: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ   LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 12:52

Very Happy ÜLKÜ OCAKLARINDA SADECE GENEL BİR DURUM VARDIR...
KÖKEN İTİBARİ İLE ÜLKÜ OCAKLARINDA FEYZ ALMIŞ MÜMTAZ ER TÜRKÖNE'Yİ NEREY KOYACAĞIZ AYRICA ÜLKÜ OCAKLARINDA TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ ANLATILIR VE KISACA MHP TARİHİ BUDA MİLLİYETÇİLİĞİN TARİHİ GELİŞİMİ ANLATIRKEN ANLATILIR..(BEN ÖYLE YAPARDIM..)
VE MANASIZ VE HAL İTİBARİ İLE SUÇ TEŞKİL EDER ÇÜNKİ OCAKLI KİŞİLER
LİSE TALEBESİ OLUR GENEL İTİBARİYLE(ÜNİ.HARİÇ KONU DIŞINDADIR.) VE LİSELERDE SİYASET YAPMAK YASAKTIR

LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ HAKKINDA BİLMEDİKLERİMİZ
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli nin Sincan Uygur bölgesinde yaşanan olaylar hakkında yapmış oldukları yazılı basın açıklaması.
» DEVLET BAHÇELİ
» DEVLET BAHÇELİ BELGESELİ...
» Devlet Bahçeli, herkesi kurultaya bekliyor
» DEVLET BAHÇELİ NEDEN İNDİRİLMEK İSTENİYOR?