UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

10 kasım Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

10 kasım

2 posters
YazarMesaj
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1196
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 04/03/86
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : ANTALYA
İsim İsim : FATMA
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

10 kasım Empty
MesajKonu: 10 kasım   10 kasım Icon_minitimeSalı 10 Kas. 2009 - 13:19

10 Kasım

Yıl otuz sekiz On Kasım Perşembe
Hatırdan çıkmayacak bir sonbahar.
Sarsılıyor İstanbul yedi tepe,
Yaman esmiş Dolmabahçe’de rüzgar.

Gerçek olamaz, olsa olsa bir düş,
Dokuzu beş geçe ****** ölmüş.
Böyle toptan bir yas nerede görülmüş,
Beraber ağlıyoruz kurtlar, kuşlar.

Bu memlekete en çok hizmet eden,
Bu aşk ile dağlara gücü yeten,
On sekiz milyonun omzunda giden
Atam, Ankara sırtlarında yatar.

İlhan DEMİRASLAN

10 kasım 112557 10 kasım 112557
AsenA_03
BozKurt
BozKurt
AsenA_03

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 632
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 20/11/88
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : ERGeNeKoN
İş-Meslek İş-Meslek : DaVa MiLiTaNI
İsim İsim : cCc_KIZIL_ELMA_cCc
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/11/09

10 kasım Empty
MesajKonu: Geri: 10 kasım   10 kasım Icon_minitimeSalı 10 Kas. 2009 - 20:13

<table cellSpacing=0 cellPadding=3 width="100%" border=0><tr><td>Ben ******çüyüm,Türk Milliyetçisiyim ya siz?</TD></TR></TABLE>
<table cellSpacing=0 cellPadding=3 width="100%" border=0><tr><td>
10 kasım Kasim2

Türk Ordularının Ebedi Başkomutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Eşsiz Devlet Adamı Bağımsızlığın, Ulusal birliğin, Bölünmez bütünlüğün, Mutlu bir vatandaşlık Ülküsünün ve barış içinde bir dünya düzeninin bayraklaşan ismi
Başbuğ Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün, aramızdan ayrılışının 71’inci yıl dönümünde bir kez daha özlem, saygı ve Rahmetle anıyorum.
Ruhun şad olsun

http://www.tsk.tr/10_ARSIV/10_4_Diger_Haberler/2009/10_kasim/1.jpg

Günümüzde kim ******çü? Kim değil? Kim sahte ******çülük maskesi takmış, anlayalım… Kendi kendime soruyorum: ATATÜRKÇÜLÜK nedir? ******’ün sözlerine ve icraatlarına bakarak diyorum ki;

Ben ******çüyüm,Türk Milliyetçisiyim ya siz?

Ben ******çüyüm, çünkü ****** istiklal mücadelesi vermiş, bağımsız Türk Mileti, demiştir. Ben ****** devletini güçlü, Türk milletini mutlu olması için ülkücü hareketin içinde, Türk milliyetçiliği mücadele içinde yer aldım, ya siz?

Ben ******çüyüm; çünkü ****** ilme önem vermiş, Türk töresine göre yaşamış ve tek eşliliği savunmuş. Bende Türk töresine göre bir yaşantı istiyorum. Ya siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü ****** Türk milliyetçisiydi. Hatay, Boğazlar, Kerkük, Musul mücadelelerinin sonuçlanmasını istiyordu. Küllenmesini değil. Ya siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü Türk halkını refah düzeyini yükselmesini ve kalkınmasını istiyordu. Bizde eşitliği zenginlikle olmasını, zekat verecek kimse kalmayıncaya kadar, yoksa yoksullukla değil. Ya siz?

Ben ******çüyüm; çünkü ****** Türk devletinin güçlü ve bağımsız bir devlet olması ve milletinin mutlu olması için ömrünün sonuna kadar mücadele etti. Bende aynı mücadelenin devamını sürdürüyorum. Yaz siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü ****** bağımsız ve sınırları olan, üniter bir devlet bıraktı. Biz de bu devletin devamlılığını ve bölünmesine karşı bölücülerle, mandacılarla tüm ayrılıkçılara karşı mücadele veriyoruz. Ya siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü ağaların, şeyhlerin, bilmem kimlerin dini istismar ederek isyan ve çetelerle halkı sömürmesine karşıydı. Bende dinin menfaat için kullanılmasına karşıyım. Ya siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü ****** Cumhuriyeti halk iradesiyle kurdu, yönetilmesi için getirdi. Bende halkın mutlak egemenliğini savunuyorum. Yoksa halk adına aydın adındakiler, medya v.s.’lerin tarafından halka rağmen yönetilmesini istemeyenler tarafındayım… Ya siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü ****** devrimci idi. Değişiklikten ve Türk milletinin menfaati olan gelişmeden ve teknolojiden yana. Yoksa devrimciliği veyahut evrimcilik olarak anlayanlardan değil, ya siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü Türk milleti sınırlarının korunmasını, kollanmasını istemiş. Yurtta sulh, cihanda sulh demiştir. Yoksa mandacı zihniyetler gibi eyalet sistemini savunanlar gibi değil. Ya siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü ne mutlu Türk’üm diyene demiştir. Ben Türk değilim Türkiyeliyim diyen değilim. Ya siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü yurtta sulh cihanda sulhu ****** korkaklık olarak değil, sende düşmanın kadar güçlü olasın ki, caydırıcı gücün olsun diye. Ya siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü bağımsızlık karakterimdir. Sözüne ne Amerika, ne Rusya, ne Çin, her şey Türke göre Türk tarafından, Türk için diyoruz. Ya siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü ****** Türk milleti dürüsttür. Çalışkandır, akıllıdır demiştir. Benim memurum işini bilir veya Türk milletinin % 60 aptal veya devlet malı deniz, yemeyen keriz dememiştir. Yaz siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü muasır medeniyetler seviyesine ulaşılmalı demiştir. Bende Batı’yı ilimde, bilimde, teknolojide, tıpta, fersah fersah geçmeliyiz diyorum. Batı ne der demiyoruz. Ya siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü ****** Türk milliyetçisi idi. Güneş ırk teorisini araştırırken Türk Dil Kurumunu (TDK) kuran, Türk Tarihi Kurumunu (TTK) kurdurtan. Bende Türk Milliyetçisiyim. Yaz siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü Türkiye dışında Türkler yaşıyor. Bir gün buna hazır olun demiştir. Bende esir Türklerin istiklalini savundum. Ya siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü muasır medeniyetleri savunuyordu. Bende Türk milletinin makus talihini yırtmalı. Bir Japonya’yı, bir Abd’yi geçmeliyiz diyorum. Ya siz?

Ben ******çüyüm; Çünkü ****** zamanında Türk parasında Bozkurt, Milli Türk Talebe Birliği amblemi Bozkurt başı vardır. Nasıl Çin ejderi, Rus’un ayısı, Alman’ın Kartal’ı İran’ın aslanı var ise Türk milletinin de sembolü Bozkurttur. Yaz siz?

Ben ******çüyüm;Türk Milliyetçisiyim Çünkü Kürt açılımını ******’ün ölüm yıldönümünde meclise taşınmasına karşıyım. Ya siz..

ALINTI</TD></TR></TABLE>
http://www.turkiyem.org
AsenA_03
BozKurt
BozKurt
AsenA_03

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 632
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 20/11/88
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : ERGeNeKoN
İş-Meslek İş-Meslek : DaVa MiLiTaNI
İsim İsim : cCc_KIZIL_ELMA_cCc
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/11/09

10 kasım Empty
MesajKonu: Geri: 10 kasım   10 kasım Icon_minitimeSalı 10 Kas. 2009 - 20:15

10 kasım 1
http://www.turkiyem.org

10 kasım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ATATÜRKÜN TABUTUNUN AÇILDIĞI GÜN(9 kasım 1953)
» ERTUGRUL DURSUN ÖNKUZU(23 KASIM 1970)
» 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN...
» 10 KASIM...SEN ÖLMEDİN ATAM KALBİMİZDE YAŞIYORSUN...RUHUN ŞAD OLSUN...