UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

Batmanda Çatışma Bir Uzman Çavuş ŞEHİT...Başımız Sağolsun... Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Batmanda Çatışma Bir Uzman Çavuş ŞEHİT...Başımız Sağolsun...

2 posters
YazarMesaj
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1196
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 04/03/86
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : ANTALYA
İsim İsim : FATMA
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

Batmanda Çatışma Bir Uzman Çavuş ŞEHİT...Başımız Sağolsun... Empty
MesajKonu: Batmanda Çatışma Bir Uzman Çavuş ŞEHİT...Başımız Sağolsun...   Batmanda Çatışma Bir Uzman Çavuş ŞEHİT...Başımız Sağolsun... Icon_minitimePtsi 18 Ocak 2010 - 12:40

Batman'ın Sason ilçesi kırsalında operasyona çıkan güvenlik güçleri ile PKK'lılar arasında çıkan çatışmada Jandarma Uzman Çavuş Serkan İpek şehit oldu, 1 asker yaralandı. İpek'in Konya'da yaşayan ailesi acı haberle yasa boğulurken, çocukluk arkadaşı, dün gece rüyasında şehit uzman çavuşu gördüğünü söyledi.

Sason kırsalında operasyona çıkan jandarma timleri, sabaha karşı bir grup teröristin hain saldırısına uğradı. PKK'lıların açtığı ilk ateşle Jandarma Uzman Çavuş Serkan İpek (24) şehit oldu, bir uzman çavuş ise yaralandı. Yaralı asker helikopterle Diyarbakır Asker Hastanesi'ne kaldırıldı. Çatışmanın ardından kaçan teröristlerin yakalanması için Batman'dan kalkan savaş uçakları ile helikopter destekli geniş çaplı operasyon başlatıldı.

Uzman Jandarma Çavuş Serkan İpek'in şehit olduğu haberi ise memleketi Konya'nın Ereğli ilçesindeki ateş gibi düştü. Babası yıllar önce vefat eden şehit İpek'in Orhangazi Mahallesi Tarla Sokağı'ndaki evinde acı haber annesi Sevdiye İpek'e, Ereğli Kaymakamı İbrahim Ballı, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Metin Özkan tarafından verildi. İpek'in yakınları sinir krizi geçirdi.

Çocukluk arkadaşı Habip Oğuz, şehit Serkan İpek'i dün gece rüyasında gördüğü belirterek, "Serkan'ı bir şelalenin yanında çiçekler içerisinde gördüm. Ona 'Gel top oynayalım' diyorum. O da bana 'Burası çok güzel, benim rahatım iyi, sen gel' diyor. Sonrasında uyandım" dedi.

Bekar olan ve iki kız kardeşi bulunan şehit Uzman Çavuş Serkan İpek, yarın (pazartesi) düzenlenecek törenin ardından toprağa verilecek.

Bu arada İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Özkan, şehit ailesini ziyarete gelen Ereğli Şehit Aileleri Derneği Başkanı Recai Aksu'dan düzenlenecek tören sırasında provokasyon eylemlerde bulunulmaması şehidimizi dualarla uğurlanması için gereken hassasiyetin sağlanması ricasında bulundu

ŞEHİTİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN...

ACILI AİLESİNE RABBİM SABIRLAR VERSİN...
KADİR
Gök Kurt
Gök Kurt
KADİR

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 133
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 10/01/61
Yaş Yaş : 63
Nerden Nerden : Doğum yeri Afyonkarahisar İkamet yeri : ANTALYA
İş-Meslek İş-Meslek : Emekli
İsim İsim : KADİR
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/02/09

Batmanda Çatışma Bir Uzman Çavuş ŞEHİT...Başımız Sağolsun... Empty
MesajKonu: Geri: Batmanda Çatışma Bir Uzman Çavuş ŞEHİT...Başımız Sağolsun...   Batmanda Çatışma Bir Uzman Çavuş ŞEHİT...Başımız Sağolsun... Icon_minitimePtsi 18 Ocak 2010 - 13:15

Duydum Mehmetçik gene şehit olmuş,

Acı haber her bir yanda duyulmuş,

Üzüntüden damarlarda kan donmuş,

Şehitler ölmedi, şehitler ölmez.

Hain kurşuna hedef yiğitlerim,

Kara toprak ta yatan erenlerim,

Yerde kanınız kalmaz, şehitlerim,

Vatan, millet, bayrak, namus uğruna,

Göğsün siper oldu, hain kurşuna,

Dalgalandı sancak, diktin burcuna,

ŞEHİTİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN...

ACILI AİLESİNE RABBİM SABIRLAR VERSİN...

Selam ve Dualarımla..

Aminnn.

Batmanda Çatışma Bir Uzman Çavuş ŞEHİT...Başımız Sağolsun...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ŞIRNAKTA ÇATIŞMA.. 2 ASKER ŞEHİT OLDU
» ŞEHİT MEKTUPLARI
» ŞEHİT ASENALAR
» VATAN SAĞOLSUN
» Türk Dünyası Başın Sağolsun