UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

MHP Referandum için kapı kapı dolaşıcak Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MHP Referandum için kapı kapı dolaşıcak

2 posters
YazarMesaj
Alperen0325
BalaKurt
BalaKurt
Alperen0325

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 43
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 03/10/81
Yaş Yaş : 42
Nerden Nerden : TÜRKİYE
İş-Meslek İş-Meslek : PC/
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/10/09

MHP Referandum için kapı kapı dolaşıcak Empty
MesajKonu: MHP Referandum için kapı kapı dolaşıcak   MHP Referandum için kapı kapı dolaşıcak Icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010 - 1:37

MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı, referandumda partilerinin kapı kapı dolaşacağını söyledi.
MHP Referandum için kapı kapı dolaşıcak 29790_425845096353_308122511353_5545267_2161418_n
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı, Anayasa değişikliği paketinin ne anlama geldiğini kapı kapı dolaşıp herkese anlatacaklarını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı, Türkiye'nin siyasi tarihinin en bunalımlı döneminden geçtiğini söyleyerek yaşanan sıkıntıların önemli bir bölümünün AK Parti'den demokratik yollarla kurtuluş sürecinin son aşamasına girilmiş olmasının sancıları olduğunu öne sürdü.

Referandumun, paketteki yirmialtı madde ve iki geçici maddenin kabul edilip edilmemesi oylaması olmadığını ifade eden Bölükbaşı, şöyle konuştu: "Bu referandumda Türk Milleti üç konuda sandık başında karar verecektir. Birincisi, AK Parti'nin sekiz yıllık yıkım dönemi, işsizlik, yoksulluk, açlık, sefalet, hayat pahalılığıdır. İkincisi, bu referandum, Türkiye'nin imkanlarını soyanlar, hırsızlık, yoksulluk yapanlar adalet önünde önünde hesap vermekten kaçsın mı, yaptıkları yanlarına kar mı kalsın, yoksa dul ve yetim hakkına el uzatmanın hesabını Türk Milleti adına bağımsız yargı önünde versinler mi oylaması olacaktır. Üçüncüsü, bu referandumda oylanacak olan Habur rezaletidir. Sayın Başbakan'ın PKK açılımıdır."

Anayasa değişikliğinin ülkenin ihtiyaçlarına göre şekillendirilmediğini savunan Bölükbaşı, sözlerini şöyle tamamladı: "Sayın Başbakan'ın ve AK Parti'nin bu Anayasa değişikliği sürecini Türkiye'nin demokratik standartlarını daha da ilerilere taşımak, hukukun üstünlüğünü bütün unsurlarıyla Türkiye'de hakim kılmak gibi mülahazalardan mülhem olmadığını herkes çok iyi bilmektedir. Bu referandum lekeli sicilin oylaması olacaktır. Anayasa değişikliği Türkiye'nin ihtiyaçlarına göre şekillenmemiştir, AK Parti'nin özel ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir. Anayasa değişikliği paketinin ne anlama geldiğini, kapı kapı dolaşıp herkese ulaşarak anlatacağız."
http://ulkucu-millitan.forumh.net/
BamsıBeyrek
YavruKurt
YavruKurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 29/10/23
Yaş Yaş : 100
Nerden Nerden : turan
İş-Meslek İş-Meslek : milliyetçi
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/04/10

MHP Referandum için kapı kapı dolaşıcak Empty
MesajKonu: Geri: MHP Referandum için kapı kapı dolaşıcak   MHP Referandum için kapı kapı dolaşıcak Icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010 - 13:21

Alperen0325 demiş ki:
Referandumun, paketteki yirmialtı madde ve iki geçici maddenin kabul edilip edilmemesi oylaması olmadığını ifade eden Bölükbaşı, şöyle konuştu: "Bu referandumda Türk Milleti üç konuda sandık başında karar verecektir. Birincisi, AK Parti'nin sekiz yıllık yıkım dönemi, işsizlik, yoksulluk, açlık, sefalet, hayat pahalılığıdır. İkincisi, bu referandum, Türkiye'nin imkanlarını soyanlar, hırsızlık, yoksulluk yapanlar adalet önünde önünde hesap vermekten kaçsın mı, yaptıkları yanlarına kar mı kalsın, yoksa dul ve yetim hakkına el uzatmanın hesabını Türk Milleti adına bağımsız yargı önünde versinler mi oylaması olacaktır. Üçüncüsü, bu referandumda oylanacak olan Habur rezaletidir. Sayın Başbakan'ın PKK açılımıdır."

'Beraber yürüdük biz bu yollarda'' şarkısını söyleyenler Türk milletinin 'Yolun sonu görünüyor'' nakaratını bu parçaya eklediğini görünce kendilerini hukuk karşısında garanti altına almak için 'demokratikleşme' ,'sivil siyaset' vs söylemleri kullanarak hazırladıkları anayasa paketinin içeriğini sayın Bölükbaşı gayet güzel izah etmiş.

Yeni Habur rezaletleri yaşanmaması için bu pakete milletimiz mutlaka 'hayır' oyu vermelidir.

MHP Referandum için kapı kapı dolaşıcak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TÜRK TANRININ İZNİ İLE DOĞAR ,VATANI İÇİN YAŞAR ,ŞEREFİ İÇİN ÖLÜR
» MHP nin Referandum arabasına AKP Engeli
» Allah a Açılan Kapı Kur'an
» Senin İçin..............
» bütün askerlerimiz için