UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

REFARANDUM NEYİ ÇÖZECEK HANGİ KAPIYI AÇACAK? Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

REFARANDUM NEYİ ÇÖZECEK HANGİ KAPIYI AÇACAK?

4 posters
YazarMesaj
Avşar Beyi
REFARANDUM NEYİ ÇÖZECEK HANGİ KAPIYI AÇACAK? Yoneticiun8
Avşar Beyi

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 244
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 29/10/23
Yaş Yaş : 100
Nerden Nerden : Kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : Eğitimci
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/09

REFARANDUM NEYİ ÇÖZECEK HANGİ KAPIYI AÇACAK? Empty
MesajKonu: REFARANDUM NEYİ ÇÖZECEK HANGİ KAPIYI AÇACAK?   REFARANDUM NEYİ ÇÖZECEK HANGİ KAPIYI AÇACAK? Icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 12:40

Tarihte Anadolu coğrafyasına en uzun süre hükmeden millet Türkler olmuştur. Anadolu toprakları hep mücadeleye sahne olup gözler hep üzerinde olmuştur. Anadoluyu bedelini fazlasıyla ödeyerek vatan yapan tek millette Türklerdir.

Anadoluda kıramadıkları Türkün gücü karşısında emellerinden vaz geçmeyen Haçlı ittifakı farklı yollarla emellerine uluşmaya gayret ettiler. Genç Türkiye Cumhuriyetini ayrılıkçı ve bölücü ihanet hareketleriyle çözmek ve yıkmak düşünce ve hareketi karşısında ******'ün Çelik gibi yani Türkün iradesini gördüler.
Ve nihayetinde uzun araştırma ve denenmiş tecrübelerinden sonra en etkili iki silahı keşfettiler
"para" ve "din"
Bu iki etkili silahı ustaca ve her yolu mübah görerek kullandılar ve zaman içerisinde beyinleri ve vicdanları teslim alıp milli şuur ve direnci kırmakta vede iktidar olmakta faydalandılar.
Ve nihayetinde Türk düşmanları hangi fikir ve hareket içerisinde olurlarsa olsunlar aynı cephede omuz omuza gelmekte hiç tereddüt göstermediler ve birleştiler. Onları birleştiren ortak düşünce Türkiyenin çözülüp, yıkılıp, dağılacağı inancıdır.
Türküm demenin adı ırkçılık, faşistlik, şiddet, ateislik v.s oldu
Halklar, mozaik, ümmet, cemaat vede tarikat falan derken baş örtüsü, din elden gidiyor, halklara özgürlük, düşünce özgürlüıü v.s derken birde gördükki milli hassasiyetleri olan herkes hedef olmuş, Türk silahlı kuvvetlerinde tutuklamalar hızla devam ediyor ve ülke bi şekilde işbirlikçi şer ve düşman cephesi tarafından işgal edilmiş.

"Anayasa değişikliği halk oylaması" adı altında yürütülen politika ve halka oylattırılacak olanın gerçekte adı nedir?
Millet 12 Eylül 2010 da sandığa vatanın, milletinin vede ulu devletinin geleceğini oylayacak.
Bu oylama
Milletin kader oylamasıdır, çözülmeyi, yıkılmayı milletin bizatihi kendisine oylatılmasıdır.
Bu oylama 12 Eylülle değil, Türk devletiyle hesaplaşma oylamasıdır.
Bu oylama Türkiye Cumhuriyeti devletinin ve Türklüğün tasviyesi oylamasıdır.
Bu oylama Türk dünyasının, İslam aleminin ve tüm insanlığın ümidini kırma, ışığını söndürme oylamasıdır.
Bu oylama işgali ve sömürüyü meşrulaştırma oylamasıdır.
Bu oylama ile çözmek istedikleri Türkiyle cumhuriyeti ve açmak istedikleri kapı yıkıma açılan kapıdır.

Saflar belirmiştir, Türk milletinin, vatının ve devletinin yaşaması için direniş başlamıştır. İşgal kuvvetlerine milislik ve işbirlikçilik yapanlar ve Milli direniş gösterenlerin safları ayrılmıştır.

Satılık karakterli, kişiliği bozuk insanların safları malum kendilerine yakışan yer olmuştur.

Bu vatana ve devlete sahip çıkmak ülkümüzdür, namus borcumuzdur.
Bu oylama, bu vatanın namuslu evlatları ile namussuz ve şerefsiz insanlarını ortaya çıkaracaktır.

Viyana önlerinden tuna boylarına yatan evladı fatihan dan, yemen çöllerine ve taaa çin seddine kadar uzanan topraklarda yatan ecdadın elleri fitnenin, fesadın, hainin yakasında olacaktır.

Ey Türk milleti kanından olmayana inanma, titre ve kendine dön.

İhanete, esarete, bölünmüşlüğe, satılmışlığa HAYIR
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1196
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 04/03/86
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : ANTALYA
İsim İsim : FATMA
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

MesajKonu: Geri: REFARANDUM NEYİ ÇÖZECEK HANGİ KAPIYI AÇACAK?   REFARANDUM NEYİ ÇÖZECEK HANGİ KAPIYI AÇACAK? Icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 13:13

yüreğinize kaleminize sağlık hocam ALLAH RAZI OLSUN...

ÇOK güzel yorumlamışsınız ve yaşananları bir kez daha hatırlatmışsınız...

yazınız bana bizim dönemimizde başörtülü kızların meydanlarda yürüyüşlerini hatırlattı özgürlük diye o zamanlar biz vardıkya o yüzden masus yaptılar onların hepsi oyundu şimdi sorun çözüldümü hayır...başörtülü heryere girebiliyormu hayır...ee o kızlar nerde şimdi neden meydanda değiller işte bunların hepsi planlanmış bir oyundu sergilediler oyun bitti emelleri buydu emellerine ulaştılar ama ülkeyide mahvettiler...oı kadar kötülük yaptılarki...kalkmışlar birde şimdi evet istiyorlar istediklerini iyice yapmak için pkk ya anayasa çıkartmak için birde AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ ağzılarına alıyorlar yazıklar olsun...ama hesabını soracağız tabi zamanı geldiğinde

referandumdada vicdanı olan ŞEHİDİNİ VATANINI SEVEN ne oy kullanacağını iyi bilir...

ONUN İÇİN TÜKLÜĞÜ YOK EDECEK ANAYASAYA HAYIRRRRRR...

ŞEHİTLERE KELLE DİYEN ASKERLİK YANGELİP YATMA YERİ DEĞİLDİR DİYEN ZİHNİYETE HAYIR...
kursat55
BalaKurt
BalaKurt
kursat55

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 39
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 08/02/58
Yaş Yaş : 66
Nerden Nerden : samsun
İş-Meslek İş-Meslek : grafiker - yönetici
İsim İsim : abdülhamit kanca
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/08/10

MesajKonu: Geri: REFARANDUM NEYİ ÇÖZECEK HANGİ KAPIYI AÇACAK?   REFARANDUM NEYİ ÇÖZECEK HANGİ KAPIYI AÇACAK? Icon_minitimePaz 22 Ağus. 2010 - 18:11

Avşar Beyi demiş ki:
Bu oylama, bu vatanın namuslu evlatları ile namussuz ve şerefsiz insanlarını ortaya çıkaracaktır

Kıymetli Avşar Beyi
Yazmış olduğunuz yazı her
türlü takdire şayandır, Allah nefesinizi ve kaleminizi daim etsin ama
yukarıda alıntı yaptığım bölüme katılamıyorum.. Bizim dışımızdaki
insanları ötekileştirmek bize yakışmaz sanıyorum..
Bu
ötekileştirdiğimiz insanlar unutmayalım ki bize rağmen bu durumdadırlar.
Bu konuda yüce Peygamberimizi hatırlayalım: Bildiğiniz gibi Taif de
halk onu beldesinden kovmuş ve taşlamıştır bunun üzerine Cebrail A.S.
"ya resulallah rabbim eğer resülüm isterse bu beldeyi helak edeyim"
demiştir. Bunun üzerine yüce peygamberimiz "ey Cebrail onlar kendilerine
nasıl bir hayat sunacağımızdan habersizdirler" diye cevap vermiştir.

Biz
başta ülkücü hareketin erleri olarak görevlerimizi yeterince yerine
getiremiyoruz. Yeterli derecede bilgilenmiyor ve bilgilendirilmiyoruz.
Kültür, sanat, siyaset, bilim vs. konularda ülkenin gündemine kendi
kanaat önderlerimizi oturtamıyoruz. Bunları yapamayınca da bir zamanlar
MSP liler gibi bu seçimde ahlaklılar ve ahlaksızlar meydana çıkacak gibi
benzer cümlelere sığınıyoruz.

Elbette küresel saldırılara karşı
milliyetçi hareketler yerel kalabilir. Bu konuda ülkücü hareketin
yetiştirdiği fikir ve kültür adamları yeterli olsalar bile halka inmeyi
başaramışlar ve sosyal hayatımızı kaplayamamışlardır. Bu sadece
onlarında kabahati değildir biz de onların yücelmesine yardımcı
olamamaktayız.

Bilmem ne demek istediğimi anlatabildim mi Bu
siteye kavuştuğumda yüreğime sular serpildi ve sizin gibi insanları ve
yazılarını görerek tartışma imkanı bulmaktan haz duydum..
İnşallah hep birlikte bu ülkü gülleri arasında kendimizi iyi bileyip fikirlerimizi muhataplarımızın gırtlaklarında test edeceğiz
ama bunu yaparken gaflet ve delalet içinde olanları da hainlerden
ayıracağız çünkü onlar (gaflet ve delalet içinde olanlar) bizim
potansiyel ulaşabileceklerimiz kişilerdir, düzeltilebilirler. yine
bildiğiniz gibi aptal ve salaklık tedavi edilebilir, hainler ise
ahmaktırlar..
Ahmaklığında tedavisi yoktur.
Saygılarımla.. sevgilerimle..
BamsıBeyrek
YavruKurt
YavruKurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 29/10/23
Yaş Yaş : 100
Nerden Nerden : turan
İş-Meslek İş-Meslek : milliyetçi
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/04/10

MesajKonu: Geri: REFARANDUM NEYİ ÇÖZECEK HANGİ KAPIYI AÇACAK?   REFARANDUM NEYİ ÇÖZECEK HANGİ KAPIYI AÇACAK? Icon_minitimeSalı 24 Ağus. 2010 - 18:09

Referanduma yaklaştıkça şol ağızlardan Türkiye'nin hangi karanlık delhizlere sürülenmek istediğini daha da iyi anlıyoruz.Takke aslında çoktan düşmüştü de, 'kel'in görünmemesi için binbir maharet sergileyenlerin ilizyonları bazı gerçekleri ustalıkla gizliyordu.

Şimdilerde bildiğimiz o ilizyon yine sahnede.İzleyiciler aynı,ilizyonist aynı.Diyorlar ki:''MHP,CHP'nin vagonu oldu!''...Bilmeniz gerekir ki geçtiğimi yıllarda gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde MHP meclise girmiş ve kendi adayını desteklemişti.O sıralarda siyaset tahterevallisinin solunda bulunan tayfa feryadı basmıştı:''MHP ,AKP'nin vagonu oldu!''

Her iki söylemin minvaline MHP'nin oturtulması boşuna değildir ! Boşuna değildir ama beyhudedir.MHP;birilerinin olduğu gibi istenilen şekli alabilen hamur veya çamur değildir.Bu anayasa paketi ne kadar süslenirse süslendirilsin,ne kadar olduğundan fazla bir anlam yüklendirilirse yüklendirilsin unutmamamız gereken tek gerçek Habur sınır kapısında yaşanan rezalet olmalıdır.Pkk'lıyım,pişman değilim,önderin emrindeyim demelerine rağmen tutuklanmayan teröristlerin akıbetlerini ,onları şu ifadelerine rağmen salıveren hukuk skandalını asla ve asla unutmayalım.

Ne de olsa beş duyu organımız var.Biriyle duyuyoruz ama biriyle de görüyoruz!

REFARANDUM NEYİ ÇÖZECEK HANGİ KAPIYI AÇACAK?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hangi İlimizin neyi meşhur biliyormusunuz ?
» Hangi cemaat hangi meali okuyor
» Hangi Gezegende Yaşıyoruz?
» Allah tan Ve Onun Ayetlerinden Sonra, Hangi Söze İnanacaklar