UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

SON DAKİKA..! Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SON DAKİKA..!

3 posters
YazarMesaj
sevgimilitanı
Onursal Üye
Onursal Üye
sevgimilitanı

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 31
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 07/07/83
Yaş Yaş : 40
Nerden Nerden : CEYHAN
İş-Meslek İş-Meslek : BİLARDO,MASA TENİSİ ,SİYASET
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/02/09

SON DAKİKA..! Empty
MesajKonu: SON DAKİKA..!   SON DAKİKA..! Icon_minitimePaz 29 Mart 2009 - 10:17

ADANA BÜYÜK ŞEYİR BELEDİSİ MHP ADAYI AYTAÇ DURAKTAN DAHA HABER AJANSLARINA DÜŞMEYEN BASIN ACIKLAMASI SAAT 13:17

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASıN BÜLTENİ
29.03.2009
"EY TüRK MİLLETİ" ..
"EY ADANALıLAR"",
"İKTİDARlN UZANTıLARı BENİ SİNDİRMEK İçİN HER TÜRLÜ YASA DIŞI YOLA BAŞVURDULAR" ...
"BİLİNİz Kİ, SON HİLE BUGÜN ADLİYE'DE TEZGAHLANMAK İSTENİYOR" .. "BEN HEM ADLİYE'SİNE HEM DE ADANA KAMUOYUNA SESLENİYORUM ... ""
AYTAÇ DURAK'TAN DEHŞET VERİcİ AÇIKLAMALAR ...
Türkiye Belediyeler Birliği ve Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, Adana'daki seçim sonuçlarını, Adliye'de tasarlamaya çalıştıkları tezgah la Ak Parti lehine değiştirilme çabalarının olduğunu açıkladı.
Oy kullanma işleminden sonra dehşet açıklamalarda bulunan Başkan Durak, üzerinde oynanan oyunların Türkiye'de bugüne kadar yaşanmadığını dile getirdi. Durak, iktidarın uzantılarının son çare olarak sandık hilesi yapacaklarını vurguladı.
Başkan Durak, yaptığı açıklamada daha sonra şöyle konuştu:
"Tecrübeme dayanarak söylüyorum; gözü dönmüş siyasiler Adana' da her türlü olumsuzluğu sergilediler.
Metro'nun elektriğini kestiler. 'Metro raydan çıktı' yalanıyla halkı galeyana getirmek istediler~TeK yayın organımız olan Çukurovatelevizyonunu kapattılar. Yandaş gazetelerine ambargo koydurup paralı İlanlarımızı ve basın açıklamalarımızı kullandırmadılar. İftira ve yalan içerikli broşür ve gazete hazırlatarak bütün evlere dağıttılar.
Yani özetle sesimizi kesip, kamuoyunu yönlendirmeye çalıştılar. Başbakan Sayın Erdoğan 2 kez, Ak Parti Adana Milletvekili Ömer Çelik de birçok kez açıklama yaparak beni "çete ve mafya uzantısı' olarak gösterdiler.
Son olarak ta seçime bir gün kala beni kamuoyu önünde mahkum ettirmek için 'Ergenekon Davası'na sokacak hayali senaryolarla komplolar hazırlattılar.
Bunların hiç biri tutmayınca: Türkiye'nin en saygın kamuoyu araştırma şirketlerince yapılan bütün anketlerde açık ara önde olmama rağmen; son gün seçim yasaklarına aykırı olarak, seçim sandıklarında yapacakları hileye zemin hazırlamak için Zaman Gazetesi'nde tam sayfa ilan yayınlatarak, hayali anketle kendi adaylarını açık ara farkla önde gösterdiler.
Ve bugün de, tasarlamaya çalıştıkları tezgahla, Adliye'de oy pusulaları tutanaklarında bilgisayar hilesi ile seçimi kendi leyhlerine sonuçlandırmak için gayret sarf ediyorlar.
İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın, Adana seçim sonuçları alınıncaya kadar iki gündür burada olması, bütün bu mizansenin son rütuşIarının yapılmasını sağlama yönelik izlenimini güçlendirmektedir" .
BAŞKANLIK BASıN BÜROSU
Avşar Beyi
SON DAKİKA..! Yoneticiun8
Avşar Beyi

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 244
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 29/10/23
Yaş Yaş : 100
Nerden Nerden : Kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : Eğitimci
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/09

SON DAKİKA..! Empty
MesajKonu: Geri: SON DAKİKA..!   SON DAKİKA..! Icon_minitimePaz 29 Mart 2009 - 10:27

Bu şerefsizlerden , bu alçaklardan, bu hırsız hainlerden , bu pkk yandaşlarından bu soysuzlardan herşey beklenir...
Dini siyasete alet eden bu anlayış Türk devletinin yıkmak için arkasındaki emperyalist gücünde desteği ile taaruza geçmiş bulunmaktadır.
Türkiye bir baas rejimine doğru kaymaktadır. Bölünmeye doğru hızla sürüklenmektedir.
Türk milleti artık uyanmalı ve hesap sormalıdır.
sevgimilitanı
Onursal Üye
Onursal Üye
sevgimilitanı

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 31
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 07/07/83
Yaş Yaş : 40
Nerden Nerden : CEYHAN
İş-Meslek İş-Meslek : BİLARDO,MASA TENİSİ ,SİYASET
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/02/09

SON DAKİKA..! Empty
MesajKonu: Geri: SON DAKİKA..!   SON DAKİKA..! Icon_minitimePaz 29 Mart 2009 - 10:47

OSMAN ERSOY demiş ki:
Bu şerefsizlerden , bu alçaklardan, bu hırsız hainlerden , bu pkk yandaşlarından bu soysuzlardan herşey beklenir...
Dini siyasete alet eden bu anlayış Türk devletinin yıkmak için arkasındaki emperyalist gücünde desteği ile taaruza geçmiş bulunmaktadır.
Türkiye bir baas rejimine doğru kaymaktadır. Bölünmeye doğru hızla sürüklenmektedir.
Türk milleti artık uyanmalı ve hesap sormalıdır.

BENİM BİŞE DEMEME GEREK YOK HOCAM SİZ ÖZETLEMİİŞSİNİZ GÖRELİM NE OLACAKK
06metin
Sesli Sohbet Yöneticisi
Sesli Sohbet Yöneticisi
06metin

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 74
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 11/11/65
Yaş Yaş : 58
Nerden Nerden : ankara
İş-Meslek İş-Meslek : ülkücü olmaya calışmak
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/03/09

SON DAKİKA..! Empty
MesajKonu: Geri: SON DAKİKA..!   SON DAKİKA..! Icon_minitimePaz 29 Mart 2009 - 12:30

ne yaparsa yapsınlar adana miliyetçi haraket olacak.bu oyunlar boşa çıkarılır.
Misafir
Misafir

SON DAKİKA..! Empty
MesajKonu: Geri: SON DAKİKA..!   SON DAKİKA..! Icon_minitimePaz 29 Mart 2009 - 18:47

Ya hiç şaşırmadım biliyo musunuz.Allah bilir pis günahları boynuna bu dolaplar bu seçimde güzel Ankaramda bile dönmüştür!!! Bunlardan herşeyi bekleirm herşeyi

SON DAKİKA..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» VATAN İÇİN BİR DAKİKA DUA EDELİM...