UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BAŞBUĞUMUZ VE BBP

+2
GAZİ
KIZIL ELMA
6 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePtsi 9 Şub. 2009 - 14:53

"Efendim!, ben de Ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,ancak Anavatanlıyım,Anavatandayım!
Efendim, ben de Ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,Doğru yolcuyum ben,Doğru yoldayım ben!
Efendim ben de ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,Büyük Birlik Partisiyim ben!
Ben de Ülkücüyüm efendim,Refah Partiliyim.
Halt etmişiniz hepiniz.
Ülkücü Milliyetçi Hareket Partisinde olur.
Milliyetçi Hareket Partisinde bulunmayan Ülkücü değildir.
Gittiği yerin damgasını yer.
Ordaki genel başkanının görüşüne göre yaşar,ordaki genel başkanının görüşüne göre hareket eder.
Onun Ülkücülüğü kalmamıştır.Bunu böyle bilmeliyiz.
Büyük Birlik Partisi bir ihanet hareketidir.
Ülkücü davayı arkadan hançerleyen bir ihanet hareketidir.
Parti büyük bir siyasi manevra,zor bir manevra yaparak ,Refah partisi ile seçim işbirliği yaparak ,
19 milletvekili getiriyor parlementoya,bunu 20 yapmaya,grup kurmaya uğraşırken,Özal'ın fitnesiyle,ordan aldıkları milyarlarla ,bizi arkadan hançerliyorlar,ayrı parti kuruyorlar.
Neymiş?
Biz Müslüman değilmişiz.Bizim müslümanlığımız para etmiyormuş.
Terbiyesizlere bak
Nankör terbiyesizler!”
(Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanı-Alparslan Türkeş)
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1196
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 04/03/86
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : ANTALYA
İsim İsim : FATMA
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePtsi 9 Şub. 2009 - 14:59

süper yaaaaaaaa işte bu benim başbuğum halt etmiş onlar ,onlar kim ülkücülük kim BAŞBUĞUMUZUN BU SÖZLERİNİN ÜSTÜNE SÖZ KOYMUYORUM ÇOK DOĞRU SÖYLEMİŞ ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN
SADECE ÜLKÜCÜLÜK MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDEDİR BU BÖYLE BİLİNE......

PAYLAŞIM İÇİN SAĞOL ÜLKÜDAŞIM
SELAM VE DUA İLE
Misafir
Misafir

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePtsi 9 Şub. 2009 - 20:02

BAŞBUĞ,HEPİMİZİN BAŞBUĞU...BAŞBUĞ TÜRKÜCÜLERİN DEĞİL ÜLKÜCÜLERİN BAŞBUĞU...O DEMİŞSE DOĞRUDUR

KUR'AN-I AZİM-İ ŞAN VAZGEÇİLMEZ YASAMDIR.FAKAT DOKUZ IŞIKTA ELİMDEKİ ASAMDIR.NEŞEN BENİM NEŞAMDİR TASAN BENİM TASAMDIR.DÜĞÜM DÜĞÜM BAĞLANMIŞ KADERİNE KADERİM.SENSİN BENİM BAŞBUĞUM SENSİN BENİM LİDERİM...!
GAZİ
BalaKurt
BalaKurt
GAZİ

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 84
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 21/03/81
Yaş Yaş : 43
Nerden Nerden : KAYSERİ
İş-Meslek İş-Meslek : TÜRKÇÜ
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/05/09

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 12:53

Teşekkürler Turancıdelitay

Son günlerde başını alıp giden kardeşlik masallarına güzel bir cevap

Biz MHP liyiz ama onlarla kardeşiz diyenlere
işte doğrudan Başbuğumuzdan tokat gibi bir cevap

Secimlerde, kritik yerlerde AKP ye oy verip, bize bir tek oyu kurban eden kardeşlere! ve bu masalı kılçığıyla yutanlara

Ulu Başbuğumdan tokat gibi bir cevap
Misafir
Misafir

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 13:00

Ben bu yazıyı ekleyeli çok oldu yeni eklediğim bi yazı yazı değil Gazi ülküdaşım

Ayrıca da şimdi kızcan ama ben mhp liyim beni kardeş görüp vatan haini olmayan herkesede kardeşim bundan sonra

Ama ki bir insan vatanını milletini satar ihanet eder mehmetçiğe kurun sıkar ve turanı tehlikeye atar işte o zaman kardeşlikde biter dostlukta

Ben durulalı çok oldu birazda siz coşun bakalım
06metin
Sesli Sohbet Yöneticisi
Sesli Sohbet Yöneticisi
06metin

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 74
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 11/11/65
Yaş Yaş : 58
Nerden Nerden : ankara
İş-Meslek İş-Meslek : ülkücü olmaya calışmak
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/03/09

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 13:11

Milliyetçi Hareket Partisinin içerisinde bulunmayan ülkücü olduğunu söyleyen Ülkücü değildir.Diğer partilerde olupta ben eski ülkücüyüm sözünü söyleyenler sadece şarlatandır.ülkücülük kimsenin tekelinde deyil diyenler sözde ülkücü menfaat çıkar kendi cebinin ülkücüsüdür.ülkücünün adresi sadece MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ dir.BAŞBUĞUM un cevabı tokat gibi umarım bu sözde ülkücülerin sahte ülkücülerin yüzünde patlamıştır.teşekkürler delitay emegine
GAZİ
BalaKurt
BalaKurt
GAZİ

Erkek

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 13:17

Değerli ülküdaşım Turancıdelitay

Bizler nerede coşup nerede durulacağımızı gayet iyi biliriz.
Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Türk milliyetçiliği iktidarının önünü kesen düşüncenin sonunda memleket bir ihanetle karşıkarşıya,

Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz
Çünkü bu yol kutludur gider Tanrı dağına
Halbuki yoldaşını bırakıp kaçanların
Değişilir topuda bir sokak kaltağına

Metin06 ülküdaşım yüreğine sağlık

Not: Değerli ülküdaşım Turancıdelitay kızma ama, sanki o yazıyı paylaşmaktan pişman olmuş bir halin var gibi

selam ve saygılarımla...
Misafir
Misafir

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 13:37

BAHÇELİ'DEN ESKİ ÜLKÜCÜLERE MEKTUP

Bahçeli eski MHP'lilere Herhangi bir nedenle kırgın olan, kızgın olan kişiler varsa, tekrar bir araya gelinmeli mektubu gönderdi.

MHP,Ankara Anatolia Gösteri Merkezi'nde 7-9 Şubatta partisinin 40. kuruluş yıldönümünü kutlayacak. Kutlamalarla ilgili olarak uzun süreden beri çalışma yaptıklarını ifade eden Bahçeli, ''Partimizin kurucusu Alparslan Türkeş ile ilgili bir kitap çalışmamız var. Onun Meclis faaliyetleriyle ilgili bir kitap hazırlandı, şu anda baskıya gönderildi'' diye konuştu.
Kutlama törenleri sırasında MHP'ye uzun süre hizmet edenlere de mimaride kullanılan ''Türk üçgeni'' modelli çini tabak, Nacar marka köstekli bir saat hediye edeceklerini belirten Bahçeli, ayrıca ''hatıra para bastıracaklarını'' ifade etti.

MHP lideri Bahçeli, TBMM'de, 40 yıldan bu yana derledikleri fotoğraflardan oluşan bir sergi açmayı planladıklarını, bu konudaki çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Bazı basın yayın organlarında ''kuruluş yıldönümü tarihi üzerinde yaptığı hesaplamanın saptırıldığını'' belirten Bahçeli, şöyle devam etti:

''Konu magazinleştirildi. Tarih, tesadüf veya değil... 09.02.1969'a göre 09.02.2009 bu tarih bizim 40. yılımız. 9 ve 2'nin başındaki sıfırlar ile yıldaki sıfırları attınız. 9,2 ve 29 kalıyor. Bunları topladığınız vakit, 40 ediyor. Ben bunu anlatmaya çalıştım. Bu kadar tesadüf olur mu diye sordum. Yoksa bunun bir köşe yazarı tarafından yazıldığı gibi iktidar günü şekliyle hiç alakası yok. Kitleler bunu değerlendirirken, herhalde bunun bir anlamı olsa gerek. Yoksa bizim başka bir hesabımız olmadı.''

ESKİ ÜLKÜCÜLERE MEKTUP

Bahçeli, partiye katılımların ve ''Büyük Çatı Projesi''nin devam ettiğini bildirerek, bu kapsamda başka partilerde görev yapan eski MHP'li isimlerin olduğunu, onlara 29 Aralık 2008 tarihinde mektup göndererek partiye davet ettiğini söyledi. Devlet Bahçeli, şöyle konuştu:

''Adreslerini tespit ettiğimiz eski arkadaşlara mektup gönderdim. O mektupta hem Türkiye'nin genel durumu tarif ediliyor, hem de bir arada olmanın gerekliliği vurgulanıyor. Herhangi bir nedenle kırgın olan, kızgın olan kişiler varsa, tekrar bir araya gelinmeli. Hangi partide olursa olsun, geçmişi bizden olan arkadaşa diyoruz ki takdiri size bırakıyoruz... Ancak, Türkiye'nin böyle bir durumu, şartı var. Bir araya gelme zarureti var. Ne diyorsunuz?''

Bahçeli, Mahalli İdareler Seçimlerinden sonra kutlamaların değişik illerde devam edeceğini kaydetti.

Kutlamalar çerçevesinde ilk önce, ''Anadolu Türk siyasi hayatında MHP'' konulu panel gerçekleştirilecek. 9 Şubatta, 2. bir program yapılacak. Bu etkinlikte Genel Başkan Bahçeli, ''40 yıllık Milliyetçi Hareketin Yürüyüşü ve Bugünü'' konulu bir konuşma yapacak.

Kutlamalar süresince Türkiye'nin içinde bulunduğu sıkıntılar dikkate alınarak, herhangi bir eğlence düzenlenmeyecek.

-------------------------------------------------------------------------------

Bakın bu da genel başkanımızın [çoğunun tabiriyle liderimizin (çünkü güya lideirmizmiş)] sadece bir kaç ay evvel yazdığı bi mektup.O da birlikten ve birleşmekten yeniden eskiye dönüp dost olmaktan yana.Hani çoğusu liderin dediğini sanki Allah sözüymüş gibi uygular ya niye bunu uygulamıyosunuz niye bu düşmanlık hala.Barışın olsun bitsin ya sıkıldım artık valla.Şimdi bi de sorum olcak.Madem bunu uygulamıyonuz Başbuğumuz öyle derken Bahçeli de böyle dedi eh çakışıyo bence uyuşmadı bu sözler.O zaman ikisinden birini eleştirceksiniz.Hangisini eleştirceksiniz?Tabiki hiç birini.Eleştirmezsiniz çünkü biliyom ben.Ama doğru da tektir.Ben Başbuğuma bu gne kadar tekç çift kötü söz etmedim bi defa da hakkında kötü düşünüp sevmemezlik yapmadım ama Bahçeliyi zamanında ve hala çok eleştirdim yalan yok kuralları çiğnedim çiğnerimde.O zaman bana niye tepkiler yükseldi Bahçeli bu kadar doğruysa.Niye hain ilan edildim.Başbuğumuz haklıysa o zaman siz niye Bahçeliye ağzınızı açıp tek çift laf edemiyosunuz.Bahçeli haklıysa o zaman neden hala bu kavga...

Yaaa gördünüz mü işte her yanı çıkmaz her yanı.Şimdi bu sözleirn üstüne ya azarlarsınız ya kızarsınız susarsınız ya da kesin benle kavga edersiniz.Ama öyle eya böyle tıkandınız tıkanmaya da mahkumsunuz çünkü zıt.Şimdi diycenizki sen kimden yanasın kimi tutuyon hangi partilisin.Ben sadece Türk-İslam'dan yanayım ve doğrudan yana.Başbuğum Alparslan Türkeş partim Milliyetçi Hareket Partisidir amaaaaaaaaaa bbp lilere de bi kinim yok işte yok.Tabiki ayrı parti kurulması hoşuma gitmez tabiki üzülürüm tabiki buna karşıyım ama ben vatan hainliği yapmayana kin güdemem işte.Kavga edemem.Kızarsanızda kızın ben hiç ülküdaşlarımı satmadım ama duygularım ve düşünceleirm herkesinkiyle bir olmak zorunda değil.İsteyen ülkücülüğümden de şüphe etsin buyursun ama ben Allah'ına kadar ülkü yolunun yolcusuyum ve artık barış istiyorum birlik beraberlik istiyorum kardeşlik istiyorum.Bütün saçma sapan düşmanlıkları unutup hepimiz turana ele ele gidelim istiyorum.Böyle düşmanlık ederek el ele gidilmiyo.Hatta geçtim elini melini olduğumuz yerde sayıyoz bence

Ha bi de artık herkes birbirinin partisini suçlamayı sizinki kötü bizimki iyi demeyi bıraksa çok yi olur.Her iki partinin yönetimindeki kişileirn de yapmış olduğu hatalar var.Onların partisi gidip kritik zamanlarda akp ye destek verdi belki ama unutmayın bizimkide devrimci köpeklerle ortak hükmet kurdu.Ne farkı var ha akp ha devrimci köpekler.İşte bu yüzden herkes birbirini eleştirmeyi kesip çözüm yoluna gitsin ve birlik olsun.Artık hep beraber olalım düşmanlık kin bitsin diye diye diye dilimde tüy de bitti bende bittim ama siz bilirsiniz.Bu tartışma uzarsa daha kötü olur ve daha kötü şeyler çıkar ortaya.Kimse de mükemmel değil kimsenin de partisi de mükemmel değil.Herkesin hataları var ama önemli olan telafi etmektir.Zaten de siyasetin olduğu yerde bol bol yalan olur menfaat olur çıkar olur.Siz hala birbirinizi yemeye devam ediyosunuz.

Sana da tehessüf ederim Gazi taaa kaç zaman önce yazdığım bi ayzıyı bulup çıkarmışsın sırf yine tartışma olsun kavga olsun diye Sad Ben artık kavga etmek istemiyorum bana dost olmak isteyenlerle.Mevcut dostlarımında kıymetini bilirim asla satmam asla terketmem ama yeter ya
Misafir
Misafir

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 13:44

Ayrıca da çok eskiden eklemiştim pişman falan da değilim sonuçta bu Başbuğumuzun söyleidkleri yalan da diyemem ama Başbuğumuzun o zamanki savunduğu mhp ileşimdiki mhp arasında dağlar kadar fark var dağlar kadar.

Ne ocaklar eski ocaklar ne ülkücüler eski ülkücüler ne de yönetim eski yönetim.Benim tek anlatmak istediğim hepimizin hatalarının olduğu ve artık bu gidişe bi dur diyip gerçekten birbirimizin yanında olmak.

Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz
Çünkü bu yol kutludur gider Tanrı dağına
Halbuki yoldaşını bırakıp kaçanların
Değişilir topuda bir sokak kaltağına

Ayrıca bu dörtlük kime aittir ve bunu yazan büyük dava adamı kime yazmıştır sence.Başbuğumuzda atsız atamızla yollarını ayırdı şimdi hain mi oldu!Yooo.Başbuğumza gelince hain olmuyoda diğerleirne gelince niye oluyo.İstesek gayet de güzel dost oluruz dostluk elini uzatanlarla ve Türk-İslam aşkıyla yanan başka yüreklerle...
GAZİ
BalaKurt
BalaKurt
GAZİ

Erkek

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 13:50

Çok yazık ki çok yazık
Başbuğun sözleri üzerine bir ülkücü sitede kavga çıkacaksa böyle bir endişe duyulacaksa
inanın çok yazık ki çok yazık

Lider Bahçelinin mektubunun altına imzamı atıyorum
Ben düşmanlık besliyoruz, besleyelim demiyorum. Bizden olmayanlara düşmanlığımız yoktur. Kardeşlik masallarına kanıp hareketimize zarar vermeyelim diyorum.
Ülkücülük MHP de olur diyoruz
Tıpkı Başbuğumuz gibi ve herkese kapımız açıktır.

selam ve saygılarımla...
Misafir
Misafir

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 13:59

GAZİ demiş ki:
Çok yazık ki çok yazık
Başbuğun sözleri üzerine bir ülkücü sitede kavga çıkacaksa böyle bir endişe duyulacaksa
inanın çok yazık ki çok yazık

Lider Bahçelinin mektubunun altına imzamı atıyorum
Ben düşmanlık besliyoruz, besleyelim demiyorum. Bizden olmayanlara düşmanlığımız yoktur. Kardeşlik masallarına kanıp hareketimize zarar vermeyelim diyorum.
Ülkücülük MHP de olur diyoruz
Tıpkı Başbuğumuz gibi ve herkese kapımız açıktır.

selam ve saygılarımla...

Ben Başbuğumuzun sözlerinin üstüne kavga etmiyorum
Sadece o zamandan bu zamana değişen çok şey oldu mhp de yalan mı yani
Kaldıki bende zaten gidip hepimiz bbp li olalım demedim.
Ayrıca da senin gibi gönlü güzel ülkü neferlerinin kapısı herkese açık oalbilir ama baştakiler öyle demiyo
En ufak yorumda en ufak açılımda en ufak bi olayda adamı sepetleyiveriyo doğruları bile savunsa
Öyle değilse eğer Ankara Ülkü Ocakları Başkanı Aliaşn Satılmış neden görevden alındı ve yerine başkası getirildi
İşte böyle davaya ömrünü vermiş adamlar bi kalemde silinirse bizim kapı sadece açık kalır içeri de kimse girmez
Bu yüzden de kimseye alınmaya kızmaya kırılmaya hakkımız yok
Sen gönül adamı olursan herkes gelir gönlüne girer senide baştacı yapar Gazi ülküdaşım
Yoksa ben partimizi değiştirelim demeidm asla dememde zaten
Ben sadece beraber hareket edelim dedim
Kabul edilirse onun da çözüm yolalrını arayıp buluruz
Birinci basamağı çıkmadan ikinciye atlamayı sevmem ben
kursad_56
BalaKurt
BalaKurt
kursad_56

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 96
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/03/56
Yaş Yaş : 68
Nerden Nerden : Bursa
İş-Meslek İş-Meslek : Turan'ı Görebilmek...
İsim İsim : Yörük Beyi
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/05/09

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 15:46

Hani bir isim duyarsınız: Alparslan Türkeş...
Gözlerinizi kapar hayal ederseniz kim bu değerli şahsiyet diye, ama düşünürsünüz?...Koskoca bir adam yenilmeyen bir Alparslan diye...C-5'lerde, mamaklarda verdiği Kürşat’ lığına hayran olur, Davasında er olmaya can bilirsiniz, Davasının zorluğunu çetin yollarda geçeceğimizi ve bunun karşısında hiç bir menfaat olmayacağını anlatırdı. Biz bu davanın zorluğunu ve karşılık beklemeden kendimize vebal bildik o çetin ,heybetli çınardan...
Türkeş'im seni davanda tanıdım, Sonra…
4 nisan geldi çattı karlı havada tekbir sesleriyle seni uğurlayan öksüz yiğitler vardı bir kardelen gibi boynu bükük misali bozkurtlar gözyaşlarıyla karların eriyişine şahit oldu.Gökyüzü ağlıyordu Koca çınar için nisan yağmurları bile kara çevirmişti
Aylar bile hüzünlüğünü kara çıkarmış Başbuğum.
Yüreğin ülke sevdasıyla yanıp tutuşan, cefa çekmiş ve inandığı davasını savunmuş yıllarca bir söz vardı ”Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz” sözünün heybeti veren ve büyük davalar, tehlikelere ve zorluklara cesaretle göğüs geren, ömrü boyunca yılmamış, inançlı ve azimli insan ve liderdin Başbuğum.

Ey koca çınar !
Çınarlar Ayakta Ölürmüş.Senin ölmediğin her ülkü erin gönlünde yer etmişti. 1944’de şahlanan ruhun ölmeyecek: ruhun ülkü erlerde devam ediyor.Sen ölmedin sadece ebedi yolculukta ülkü erlerin mücadelesini izliyorsun.
Yeri geldi koca çınar davana inanmış erlerinin şahadet haberinin, duyduğun yalnız kurt misali kendi yaralarını acıtırcasına yüreğini acıtırdın, gözyaşlarını içine akıtırdın…
Ama ülkü erlerin senin onlara olan sevgini bilirler daha bir bağlanırdı davana, Türk milletinin yüceliğine inanmışlardı, Türk'ün şanlı mazisinden haberi olmayanlar davamıza faşist gözüyle bakarlardı, Hâlbuki Koca Çınar senin ülkünde İLAH-İ KELİMETULLAH’ın sancağı vardı. Yeri geldi sana Türklüğü yakıştırmadılar. Fakat, Koca Çınar Allah(CC)' ımıza ve onun şanlı elçisine büyük bir samimiyetle teslim olduğunu gören ülkü erleri 3 hilale kurban oldu yiğitlerin, davana, aleykümselamına dinsiz dediler, sen göstermelik İslam yaşamıyordun, çünkü Başbuğum tam bir iman adamıydınız. İnandığınız ülkülerde macera peşinde ve sahte kahramanlar değil, davanız koca ve heybetli Çınar.
Ömrü hep bu davada geçti. Hiç bir ömür böyle güzel değildi.

"Sizlere kolay bir başarı vadetmiyorum. Kısa bir zamanda iktidar umanlar bizimle yola çıkmasınlar. Yolumuz uzun ve çetindir. Bu yolda karşımıza menfaatler, teklifler, tehditler ve daha bir yığın engel çıkacaktır. Bu çetin yola dayanabilecekler, bizimle gelsinler, kuvvetli olanlar, gerçekten inananlar kafilemize katılsınlar." Davası uğruna tabutluklara sokulan, işkence hanelerde her türlü eziyete maruz bırakılan büyük insan, zorluklar karşında yıkılmayan Koca Çınardın. Zindanlarda içimize düşen gaflet duygusuna yenilerek pişmanlık duymaz, bukalemun gibi renkten renge girenlerimizden olmazdın. Üç kuruşluk menfaat için makam ve mevki peşinde koşup başka arayışlara tevessül edenlerden değildin Koca Çınar…
Büyük insan, "Sen ölmedin".

Seni alkışlıyor Ardında kalan öksüzlerin bayrağı taşıyacak.

Sen ölmedin ki. Gökleri bile ağlattın.
Ve her geçen yıllarda senin özlemin var Ey Koca Çınar.

Hakka yürüyüşünde o gün düşen iri kar taneleri, 4 Nisan'ın öksüz bıraktığı, ülkücü yüreklere düşmüştü! 4 Nisanlar öksüz bıraksa da bizi, aslında öksüz değiliz. Çünkü, Başbuğumuz bize, bizim olan ülküler, bize ait sevdalar emanet ederek gitmişti.

Bizlere bıraktığın kutlu ışık yolumuzu aydınlatmaya devam ederek Başbuğum mekanında rahat uyu…

Hepiniz birer Türk Bayrağı'sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin.”

Başbuğ Alparslan Türkeş

http://www.m-akalankoyu.tr.gg
Gulyuzlusevdigim
BalaKurt
BalaKurt
Gulyuzlusevdigim

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 28
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/07/84
Yaş Yaş : 39
Nerden Nerden : Ankara
İş-Meslek İş-Meslek : onemlimiki
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/03/09

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 17:15

kardes bu msj ını hıc begenmedım yanı demek ıstedıgın muhsın yazıcıoglu mhp yı sırtındanmı vurdu bılmıyosun benm daym mhp ulku ockları baskanı sendahamı ıyı bılıyosunkı bu kelımelerı kullanıyosun dogrusu sana yakısdramadm kardes A E OL KI B
GAZİ
BalaKurt
BalaKurt
GAZİ

Erkek

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 17:27

Gulyuzlusevdigim demiş ki:
kardes bu msj ını hıc begenmedım yanı demek ıstedıgın muhsın yazıcıoglu mhp yı sırtındanmı vurdu bılmıyosun benm daym mhp ulku ockları baskanı sendahamı ıyı bılıyosunkı bu kelımelerı kullanıyosun dogrusu sana yakısdramadm kardes A E OL KI B

Dayını bilem ama dayının Başbuğumuzdan daha iyi bilmediğini çok iyi biliyorum.
Ve sende bilip bilmeden konuşuyorsun bu arada.

Unutma ki yakışıksız bulduğun laflar, Bu davanın fikir babası Türk dünyasının ulu Başbuğu Alparslan TÜRKEŞ'e ait.
Gulyuzlusevdigim
BalaKurt
BalaKurt
Gulyuzlusevdigim

Erkek

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 17:29

KARDESIM KULAKDAN DUYMA SOZLERLE KARSINDAKI INSANLARA TEPKI GOSTERMENE HIC GEREK YOK
GAZİ
BalaKurt
BalaKurt
GAZİ

Erkek

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 17:43

KARDESIM KULAKDAN DUYMA SOZLERLE KARSINDAKI INSANLARA TEPKI GOSTERMENE HIC GEREK YOK

Haydaaa
Kulaktan dolmamı?

Neyse, siz öyle bilin bakiim.
Başbuğum Muhsinin sırtını sıvazlayıp evladım iyi etmişin, ne güzel etmişin demiştir, demi?

12 Eylülün şerefsiz komitacılarının başlattığı Türkeş antipatisi maalesef etki yapmış bazı insanlarda.
Gulyuzlusevdigim
BalaKurt
BalaKurt
Gulyuzlusevdigim

Erkek

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 17:45

COK SUKUR BENDE MILLIYECIYIM VE MMLLIYETCI BIR AILEDEN GELMEYIM AMA SANA KIRIKLDIM SOZLERINDEN DOLAYI YAKISDIRAMADIM
kursad_56
BalaKurt
BalaKurt
kursad_56

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 96
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/03/56
Yaş Yaş : 68
Nerden Nerden : Bursa
İş-Meslek İş-Meslek : Turan'ı Görebilmek...
İsim İsim : Yörük Beyi
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/05/09

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009 - 21:28

Gülyüzlüsevdiğim Kardeş, Bizim tarihimizde bunlara örnek teşkil edecek bir sürü Atasözümüz var. "Birlikten Dirlik, Dirlikten Kuvvet doğar" demiş atalarımız. Dayın Ülkü Ocakları Başkanı olabilir, Acizane bende 1970' ten beri Ocak ve Parti içindeyim. Cennet Mekan Yusuf İmamoğlu, Dursun Önkuzu'ların Okul, Sınıf ve Sıra arkadaşları olan Cennet mekan Erhan Uzkeser'de benim Hocamdı. Ülkü Davasını ondan öğrenmeye çalıştık. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu o mertebelere çıkarken benim omuzlarıma basarak çıktı. Liderlik hevesine kapılmayıp Başbuğ'a ihanet etmeseydi şimdi Genel Başkanımız olarak ona itaat edecektik.

Şimdi bu örneği iyi etüt etmeni istiyorum.
18 Nisan 1999 seçim sonuçlarına göre DSP 134 milletvekili, MHP 128 milletvekili çıkarınca Hükümet kurma görevi DSP'ye verildi. 18 Nisan seçimlerine kendilerini küçük Ülkücü'ler olarak gören BBP seçim sonuçlarına göre 1.8 oy almıştı. 18 Nisan 1999 seçimlerinde BBP' nin başındaki Muhsin Yazıcıoğlu ağabey Partisi olan MHP ile seçime girseydi ve MHP o seçimlerde 128 milletvekili yerine 150 milletvekili çıkarıp meclise girseydi, Ülkemiz bugün bu hallere gelirmiydi.
Analizlerini yap ve bana cevap ver.
Yaşın daha genç görünüyor. İleride daha iyi anlayacaksın...
http://www.m-akalankoyu.tr.gg
Fatih
Yetkili Bozkurt
Yetkili Bozkurt
Fatih

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 317
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 08/04/80
Yaş Yaş : 44
Nerden Nerden : Beyşehir/KONYA
İş-Meslek İş-Meslek : mermer sektörü
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/02/09

BAŞBUĞUMUZ VE BBP Empty
MesajKonu: Geri: BAŞBUĞUMUZ VE BBP   BAŞBUĞUMUZ VE BBP Icon_minitimePtsi 15 Haz. 2009 - 4:04

SELAMUN ALEYKÜM
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE pale

BAŞBUĞUMUZ VE BBP
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BAŞBUĞUMUZ VE KOMÜNİZM
» Başbuğumuz Yemek Sofrasında
» BAŞBUĞUMUZ MALATYA İL KONGRESİNDE NE DEMİŞTİ
» BAŞBUĞUMUZ İBADETİNİ EKSİKSİZ YAPMAYA ÇALIŞIRDI