UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

Koray AYDIN ve MHP !... Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Koray AYDIN ve MHP !...

5 posters
YazarMesaj
kursad_56
BalaKurt
BalaKurt
kursad_56

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 96
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/03/56
Yaş Yaş : 68
Nerden Nerden : Bursa
İş-Meslek İş-Meslek : Turan'ı Görebilmek...
İsim İsim : Yörük Beyi
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/05/09

Koray AYDIN ve MHP !... Empty
MesajKonu: Koray AYDIN ve MHP !...   Koray AYDIN ve MHP !... Icon_minitimePaz 7 Haz. 2009 - 16:28

Eskiler İslam'ın bir şartının da haddini bilmek,bilmeyene de bildirmek olduğunu söylerler.

Sanırım bundan Koray Aydın'ın haberi olmamış...

Biz de bu görevi üstlenelim ve diyelim ki....

Sayın Koray Bey,acelen ne?

Kasım ayında yapılacak olan olağan kongre süreci 3 Mayıs itibarıyla başlamışken,yine bu tarih itibarıyla kongre delegelerinin il ve ilçe bazında belirlenmesi süreci devam etmekte iken,yeni bir hukuk kargaşası yaratarak bilmem kaç tane delegenin imzasıyla olağanüstü kongre istemenin ne anlamı var?
Bazı basın organlarında konuyla ilgili bazı CHP yöneticileriyle görüştüğünüz ve onlardan fikir aldığınız söyleniyor.Kargayı kılavuz yaptığınız belli.Pekiiii,akibetinizin de malum karganın başına gelen olaya benzeme ihtimalini de size hatırlatan olmadı mı?
Koray Bey....
Rahmetli Başbuğ zamanından beri müzmin genel başkan adayları olagelmiştir.
Görünen o ki, yeni dönemin müzmin genel başkan adayı da zat-ı aliniz olacak anlaşılan.Lakin biliniz ki,sırtınızı sıvazlayıp size koltuk hayalleri kurduranları bizler çok iyi tanırız,asıl gayelerinin ne olduğunu da biliriz.
Bu aralar BBP'ni ve şahsınızı parlatma gayretine girenler,çabalarının beyhude olduğunu da bilmekteler.Çünkü Ülkücü Hareket'e isim ve istikamet dayatmalarının boş bir çaba olduğunun onlarca örneğini de görmüşlerdir elbette.
Mevcut Genel Başkan'ımız Devlet Bahçeli'yi eleştiririz.Zaman zaman hayal kırıklıkları da yaşarız.Bazen kızdığımız da olur.Ancak onun adam gibi adam olduğunu da biliriz.Siyaseten yanlışları olsa da ahlaken bir ilke ve edep timsali olduğunu da biliriz.Boğazından haram lokma geçmediğini de,tüyü bitmemiş yetimin bir kuruşuna halel getirmediğini de biliriz ve onunla gurur duyarız.

Sözün özü;

Sayın Koray Bey...

Eğer herhangi bir nedenle Devlet Bey olmayacaksa,o olmazın yerini dolduracak kişi asla Koray Aydın olmayacaktır,olmamalıdır!

Saygılarımla...
http://www.m-akalankoyu.tr.gg
KÜRŞAT TÜRK
Gök Kurt
Gök Kurt
KÜRŞAT TÜRK

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 147
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/04/88
Yaş Yaş : 36
Nerden Nerden : TÜRKÇÜ YÜREKLERİN ATTIĞI,GÖNÜLLERİN ESRİDİĞİ ÖTÜKEN KOKULU TANRI DAĞINDA . . .
İş-Meslek İş-Meslek : TÜRKÇÜ,TURANCI
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/03/09

MesajKonu: Geri: Koray AYDIN ve MHP !...   Koray AYDIN ve MHP !... Icon_minitimePaz 7 Haz. 2009 - 17:31

ACELE ŞUDUR :
TABAN MHP İÇİN BAŞKANLIK İÇİN BAHÇELİ OLMAZ DİYOR
MİADI BİTTİ DİYOR DAHA TABANINA ULAŞAMAMIŞ BİR GENEL TEKNOKRAT BAŞKANDAN NE BEKLENİR İŞTE SEÇİMLER ORTADA YAZIK HAL TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ TÜRK IRKÇILIĞI YAPAMAYNA VE ONUN YERİNE MHP MİLLİYETÇİLİĞİ YAPANLARA....

MYK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİLDİR...
KAN KOKSUN BURAM BURAM ESİR TÜRKLÜĞÜME
PRANGA VURAN TÜRK KAFALI HOMOSAPIENLERE LANET OLSUN...
http://WWW.RUHADAM.COM
kursad_56
BalaKurt
BalaKurt
kursad_56

Erkek

MesajKonu: Geri: Koray AYDIN ve MHP !...   Koray AYDIN ve MHP !... Icon_minitimeC.tesi 4 Tem. 2009 - 8:03

Hangi Taban Bahçeli ile olmaz diyor, Ülkücü'lerde böyle bir sorun yok Kürşat Türk, Türkücüler diyebilir,
Ülkücü MHP Büyük kongresi kime görev verdiyse lider'dir. Olmaz diyenler Koray Aydın, Zeybek, Okumuş, Okuyan, Somuncu, Çoşkun, ve benzerleri Bahçeli ile olmaz diyorlar doğrudur ama maalesef bunlarla hiç olmaz. Cennet mekan Başbuğ'un evladımız dediği Zeybek, Anap'tan Kültür Bakanı olunca kutlamak için kendisine yönelen Başbuğ'a sırtını dönmüştü.
Bahçeli değil her kim olursa olsun Ülkücü Hareket bu Milletin geleceği için Birlik ve Dirlik içinde olmalıdır.
ESEN
Gök Kurt
Gök Kurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 136
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 14/12/57
Yaş Yaş : 66
Nerden Nerden : AYDIN
İş-Meslek İş-Meslek : Köşe Yazarı
İsim İsim : ESEN
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/05/09

MesajKonu: Geri: Koray AYDIN ve MHP !...   Koray AYDIN ve MHP !... Icon_minitimeC.tesi 4 Tem. 2009 - 12:58

Koray Aydın parçalı hükümette İmar Bakanı değimiydi?
Bu bakan yüce divanda yarğılanmadımı?
Yüce divanda AKLANDIKDAN sonra S.Bahçeli bağrına basmadımı?
S.Aydın Genelbaşkanlığa adaylığını koymuşsa neden olmasın?
KOZENİR
Koray AYDIN ve MHP !... Yoneticiun8
KOZENİR

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 506
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 19/03/66
Yaş Yaş : 58
Nerden Nerden : TÜRK İZMİR
İş-Meslek İş-Meslek : SİTE KURMAK
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/02/09

MesajKonu: Geri: Koray AYDIN ve MHP !...   Koray AYDIN ve MHP !... Icon_minitimeC.tesi 4 Tem. 2009 - 14:18

KORAY AYDIN GEÇMİŞTE ÜLKÜCÜ HAREKETİN KURUCUSU VE BAŞBUĞU ALPARSLAN TÜRKEŞİN DAİMA YANINDA OLMUŞ DEĞERLİ BİR ÜLKÜCÜDÜR.
ADAY OLMAK DOĞAL HAKKIDIR.
OLUR VE ÜLKÜCÜ İRADE NE DERSE O OLUR.
VESSELAM.
kursad_56
BalaKurt
BalaKurt
kursad_56

Erkek

MesajKonu: Geri: Koray AYDIN ve MHP !...   Koray AYDIN ve MHP !... Icon_minitimeC.tesi 4 Tem. 2009 - 18:38

KOZENİR demiş ki:
KORAY AYDIN GEÇMİŞTE ÜLKÜCÜ HAREKETİN KURUCUSU VE BAŞBUĞU ALPARSLAN TÜRKEŞİN DAİMA YANINDA OLMUŞ DEĞERLİ BİR ÜLKÜCÜDÜR.
ADAY OLMAK DOĞAL HAKKIDIR.
OLUR VE ÜLKÜCÜ İRADE NE DERSE O OLUR.
VESSELAM.

Hocam, Koray Aydın elbette Ülkücü Camia'ya hizmette bulunmuş değerli bir şahsiyettir. Genel Başkanlığı aday olmakta doğal bir haktır. Yüce Divanda yargılanıp 11 - 0 gibi bir oy oranıyla aklanmak ise kendisine ayrı bir değer katmıştır.
Ama, 29 Mart Yerel seçimleri Arefesinde Manisa, Denizli, Kütahya gibi İllerde MHP Yönetimi hakkında hiçte etik olmayan hareketlerde bulunmuştur.
Devlet Bahçeli hakkında doğru bildiği ne varsa şu an bunları söyleyip dile getirebilir ancak bunun seçim öncesinde söylenmesi Ülkücü Harekete yakışır bir olay olmamıştır.
"Her doğru, Her yerde söylenmez" veya "Sokak'ta çocuk dövülmez" demiş Atalarımız.
Avşar Beyi
Koray AYDIN ve MHP !... Yoneticiun8
Avşar Beyi

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 244
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 29/10/23
Yaş Yaş : 100
Nerden Nerden : Kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : Eğitimci
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/09

MesajKonu: Geri: Koray AYDIN ve MHP !...   Koray AYDIN ve MHP !... Icon_minitimeC.tesi 4 Tem. 2009 - 23:09

Arkadaşlarımdan bazıları konuyu olumlu ve güzel bir şekilde, yapıcı ve bir ülkücüye yakışır şekilde gündeme getirip yorumlarken.
Milliyektçi harekete husumeti ve kini olan bazıları ise halen hokkabazlık peşinde.
80 öncesinde dava ve hareket içerisinde olanlara Başbuğumuz evladım demiştir doğrudur ancak bu hayırsız evlatların bazıları 12 eylülden sonra Başbuğuna ve davasına ihanet etmiştir.

Kürşat Türk senin Türkçülüğü yok başbuğu ağzına alman apır sapır konuşman komediden öte bir şey ifade etmiyor.

MHP lideri hakkında tek laf edersen, seni sustururum.

"Efendim!, ben de Ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,ancak Anavatanlıyım,Anavatandayım!
Efendim, ben de Ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,Doğru yolcuyum ben,Doğru yoldayım ben!
Efendim ben de ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,Büyük Birlik Partisiyim ben!
Ben de Ülkücüyüm efendim,Refah Partiliyim.
Halt etmişiniz hepiniz.
Ülkücü Milliyetçi Hareket Partisinde olur.
Milliyetçi Hareket Partisinde bulunmayan Ülkücü değildir.
Gittiği yerin damgasını yer.
Ordaki genel başkanının görüşüne göre yaşar,ordaki genel başkanının görüşüne göre hareket eder.
Onun Ülkücülüğü kalmamıştır.Bunu böyle bilmeliyiz." (BAŞBUĞ TÜRKEŞ)
kursad_56
BalaKurt
BalaKurt
kursad_56

Erkek

MesajKonu: Geri: Koray AYDIN ve MHP !...   Koray AYDIN ve MHP !... Icon_minitimePaz 5 Tem. 2009 - 8:33

Avşar Beyi demiş ki:
Arkadaşlarımdan bazıları konuyu olumlu ve güzel bir şekilde, yapıcı ve bir ülkücüye yakışır şekilde gündeme getirip yorumlarken.
Milliyektçi harekete husumeti ve kini olan bazıları ise halen hokkabazlık peşinde.
80 öncesinde dava ve hareket içerisinde olanlara Başbuğumuz evladım demiştir doğrudur ancak bu hayırsız evlatların bazıları 12 eylülden sonra Başbuğuna ve davasına ihanet etmiştir.

Kürşat Türk senin Türkçülüğü yok başbuğu ağzına alman apır sapır konuşman komediden öte bir şey ifade etmiyor.

MHP lideri hakkında tek laf edersen, seni sustururum.

"Efendim!, ben de Ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,ancak Anavatanlıyım,Anavatandayım!
Efendim, ben de Ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,Doğru yolcuyum ben,Doğru yoldayım ben!
Efendim ben de ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,Büyük Birlik Partisiyim ben!
Ben de Ülkücüyüm efendim,Refah Partiliyim.
Halt etmişiniz hepiniz.
Ülkücü Milliyetçi Hareket Partisinde olur.
Milliyetçi Hareket Partisinde bulunmayan Ülkücü değildir.
Gittiği yerin damgasını yer.
Ordaki genel başkanının görüşüne göre yaşar,ordaki genel başkanının görüşüne göre hareket eder.
Onun Ülkücülüğü kalmamıştır.Bunu böyle bilmeliyiz." (BAŞBUĞ TÜRKEŞ)

Alkışlıyorum Avşar Beyi,
İnanıyorum ki şu anlarda hiç sesi soluğu çıkmayan, 1977 seçimlerinde MHP Bursa Milletvekili adayı olduğu dönemde kazandıracağız diye istikbalimizi armağan ettiğimiz, Anap'tan Kültür Bakanlığı yaptığı dönemde Emin Çölaşan'a "ÜLKÜCÜ HAREKET MİYADINI TAMAMLAMIŞTIR" sözünü sarf eden, Bakan olduktan sonra Ankara Kocatepe Cami'inde bir Cenaze töreni esnasında "Zeybek bizim evladımızdır" diyerek kendisini kutlamak için yönelen Cennet mekan Başbuğ'a sırtını dönen Namık Kemal Zeybek'te bir yerlerden bir parça koparmak için ince hesaplar peşinde koşuyordur.

Koray AYDIN ve MHP !...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MHP Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Sn.Aydın ÇÖKEN
» GÖZÜMÜZ AYDIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
» Yazıcıoğlu’ndan Aydın’a MHP’ye Operasyon
» PKK VERİLEN İLK ŞEHİDİM ( Süleyman Aydın )
» Aydın Ülkü Ocakları'ndan Basın Açıklaması