UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

GÖZÜMÜZ AYDIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GÖZÜMÜZ AYDIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 posters
YazarMesaj
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 882
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/04/89
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : Adıyaman/Besni
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/02/09

GÖZÜMÜZ AYDIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: GÖZÜMÜZ AYDIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   GÖZÜMÜZ AYDIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. 22 Tem. 2009 - 12:06

GÖZÜMÜZ AYDIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 54v4z8oi2b

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın oğlu Bilal Erdoğan, yemin ederek askerliğini tamamladı.
Binbaşı Maruf Kışlası nda döviz bedelli askerlik görevini yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın oğlu Bilal Erdoğan, yemin ederek askerliğini tamamladı.

Burdur da kısa dönem olarak silah altına alınan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın küçük oğlu Necmettin Bilal Erdoğan bugün terhis oldu. Kışlanın çıkışında ilk önce korumaları ile selamlaşan Erdoğan daha sonra aracına binerek Burdur dan ayrıldı. Erdoğan ı 58. Piyade Eğitim Alayı nın içinde Burdur Valisi İbrahim Özçimen in uğurladığı görüldü.

Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı nda, 21 günlük askerlik hizmetine tabi tutulan 115. dönem, aralarında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın oğlu Bilal Erdoğan, TMSF Başkanı Ahmet Ertürk ün oğlu Mesut Ertürk ün de bulunduğu yaklaşık 5 bin asker bugün sabahtan itibaren terhis olmaya başladı.

Kışlanın içerisinde Burdur Valisi İbrahim Özçimen ile vedalaştıktan sonra çıkışını yapan Bilal Erdoğan, çıkışta gazetecilerin sorularını cevapladı.

Bilal Erdoğan, "Askerlik görevimizi yerine getirdik ve mutluyuz. 21 gün askerliğimiz döneminde hiçbir sıkıntı yaşanmadı. Burada askerlik yaptığımız süre içinde hiçbir ayrımcılık yapılmadı. Sizlere de bu süre içinde gösterdiğiniz nazik ilgilerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Şimdi de yolumuza çıkacağız." ifadelerini kullandı. Erdoğan daha sonra korumaları eşliğinde aracına binerek Burdur dan ayrıldı.
bozkurtsesi.com
İL_Bilge_Sultan
Onursal Üye
Onursal Üye

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 272
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 08/01/82
Yaş Yaş : 42
Nerden Nerden : Türkiye
İş-Meslek İş-Meslek : MHP

MesajKonu: Geri: GÖZÜMÜZ AYDIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   GÖZÜMÜZ AYDIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePerş. 23 Tem. 2009 - 8:55

ey paraaaaaaaaaaaaaaa
sen nelere kadirsinn
garibanın çocuğu sınırda nöbet tutarr
zenginin çocuğu 21 günde teskere alırrr
bide askerlik yaptım derrrrrrrrr
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 882
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/04/89
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : Adıyaman/Besni

MesajKonu: Geri: GÖZÜMÜZ AYDIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   GÖZÜMÜZ AYDIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeCuma 24 Tem. 2009 - 9:58

İL_Bilge_Sultan demiş ki:
ey paraaaaaaaaaaaaaaa
sen nelere kadirsinn
garibanın çocuğu sınırda nöbet tutarr
zenginin çocuğu 21 günde teskere alırrr
bide askerlik yaptım derrrrrrrrr

ellerinden geleni ardlarına koymasınlar...şehitlerin ve şehit çocukalrının,sınırda nöbet tutan askerlerin ve Türkiye milliyetçilerinin veballeri böyle insanların üzerine olsun...

GÖZÜMÜZ AYDIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Koray AYDIN ve MHP !...
» Yazıcıoğlu’ndan Aydın’a MHP’ye Operasyon
» PKK VERİLEN İLK ŞEHİDİM ( Süleyman Aydın )
» Aydın Ülkü Ocakları'ndan Basın Açıklaması
» MHP Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Sn.Aydın ÇÖKEN