UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR. Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR.

+2
KOZENİR
selahattindogan
6 posters
YazarMesaj
selahattindogan
BalaKurt
BalaKurt
selahattindogan

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 20
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 02/03/64
Yaş Yaş : 60
Nerden Nerden : bozüyük
İş-Meslek İş-Meslek : emekli
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/05/09

ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR. Empty
MesajKonu: ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR.   ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR. Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009 - 16:38

ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR

Genel Başkanımız Sn.Dr.Devlet Bahçeli’yi M.Ç.P ye katıldığı günden itibaren tanırım.Kendisi ile Rahmetli Gün Sazak beyin,Sazak köyündeki anma toplantısında, eski genel merkezde,Bozüyük,Cihangazi seçimlerinde,Bozüyük’e geldiği zaman ve en son olarak da 22 temmuz seçimlerinde Bilecik milletvekili adayı olduğumda şu anki genel merkezde görüşmüştüm. Kendisine sevgi ve saygım olmasına rağmen,Bozüyük de irtibatlı olduğu kişiler benim dışımda ki kişiler olmuştur.Sn:genel Başkanımızı utandıracak,Ülkücüleri utandıracak hiçbir kötü ve yanlış işimiz olmamasına rağmen, benim dışımdaki kişileri muhatap alarak onların sözlerine değer vermiştir.Beni görmezden gelmiştir.

Seçimlerden üç gün önce Anavatan partisinden M.H.P ye geçen ve Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama sn:Recai yıldırım ve Sn. Bülent Didinmez tarafından desteklenen ,Adanalı olan bir arkadaşı birinci sıraya Bilecik milletvekili adayı olarak ,yine ne kadar doğrudur bilmiyorum sn: Osman Durmuş ve sn:Murat Şefkatlinin desteklediği, Çocukken Bozüyük’ten çıkmış,hiçbir kimsenin sevincine ve üzüntüsüne ortak olmamış plastik cerrah olan bir arkadaşı ikinci sıra milletvekili göstermişlerdi.
33 Yıldır hiç kırıklık yaşamadan bu davaya hizmet etmiş biri olarak,şahsımın neden dışlandığını anlam veremiyorum.
Sn.Koray Aydın ile o hatırlamaz ama M.Ç.P döneminde 1989 yıllarında eşim ile birlikte Ankara ya Kapalı spor salonuna geceye gelmiştim. Salona girerken polis aramasında,eşimin çantasında kadınların iş yaptığı tığ olduğunu görünce polisler almak isterken orada bekleyen sn:Koray Aydın müdahale ederek,görmüyor musun kardeşim kadınların iş yaptığı tığdır o suç aleti değil diye çıkışmıştı. Daha sonra genel merkeze geliş gidişlerde ayak üstü kısa konuşmalarım olmuştu. Onun yol arkadaşlarından sn: Nevzat Kumandaş zaman zaman Bozüyük’e geldiğini duyardım.benim haricimde herkesle konuştuğunu da biliyorum. Sn.Koray Aydın ile bir yakınlığım olmamıştır. Bozüyük'teki irtibatda olduğu kişilerden midir yoksa yüce divanlık olup kamu oyunda M.H.P yi zor duruma sokuşunda mıdır bilmem kendisine pek içim ısınmamıştır. Sn.Dr.Devlet bahçeliyi genel başkanlığı kazandıran kişi olarak M.H.P camiasında konuşulmaktadır. Düne kadar da zaten bakan olması,Sn:Dr Devlet Bahçeli tarafından iade-i itibar elde etmesini göz önünde bulundurursak Sn.Dr.Devlet Bahçeli ile yakın çalışan bir kişiydi.Düne kadar yol arkadaşıydılar.
Ben Başbuğumdan sonra hareketin içinde, en çok sn: Muharrem Şemsek beyi sever ve kendime yakın bulurum. Onun Tekerlekli sandalyesinde hiçbir çıkar beklemeden işe gider gibi Ankara'daki bürosuna gidip ona gelen Ülkücülerin işlerinde yardımcı olmasını hayranlıkla takip ederim.
Kendisi ne Mütahit ne iş adamıdır. Ülkü Ocakları Başkanlığı yapmış, M.Ç.P ve M.H.P de genel başkan yardımcılığı,genel sekreterlik yapmış,bu davda gazi olmuş örnek bir Ülkücü liderdir.Ülkücülerin ağabeyidir. 1986-87 yıllarından itibaren kendisi ile tanışırım. Evinde yaptığı toplantılara katılmış,Ankaraya her gidişimde yanına uğramışımdır. 30 ağustos 1995 yılında yaptığımız ve benim ikinci dönem ilçe başkanı olduğum kongreye katılmıştır. Kendisi ile sık sık telefon ile görüşüp hal ve hatırını sorarım.
Sn.Muharrem Şemsek ile yakın olmamdan kimler rahatsız olur bilmiyorum. Sn:Dr Devlet Bahçelinin ve yol arkadaşları bu yüzden mi benimle görüşmek istemezler,M.H.P içinde adaylıklarıma karşı çıkarak başkalarına destekler onuda bilmiyorum.
Ama ben her şeye rağmen M.H.P'nin Sn.Dr.DEVLET BAHÇELİ ile yola devam etmesi gerektiğine ,O büyüğümüz ve yanındaki büyüklerimiz beni dışlasalar da,görmezden de gelseler ben sn:Dr.Devlet Bahçeli ile tek başımıza iktidara geleceğimizi, doğru bir milli duruş sergilediğimize inanıyorum.
Ben ÜLKÜCÜYÜM. Ben bütün Ülkücülerin tek çatı altında toplanmasını savunan kişiyim. Bütün Ülkücülerin iyi insanlar olduğuna inanan kişiyim. Ben M.H.P yi ve Ülkü ocaklarını Başbuğumuzun emaneti olarak gören, bu iki çatı altında bütün ülkücülerin bir araya gelerek tek başına iktidara gelmesini arzu eden bir kişiyim.
Ülkücülerin sen ben ayırımı yapmadan,istişarelerle, kongrelerini yapması gerektiğini söyleyen bir kişiyim.
Bütün Ülkücüleri LİDER-TEŞKİLAT-DAVA çizgisinde yapıcı eleştiriler yapan,istişareye şiar edinmiş kişiler olarak görmek isteyen kişiyim.
Sn.Dr.DEVLET BAHÇELİ ile yola devam ederek yenilenmiş,GÜÇLÜ Merkez yönetim Etkin Başkanlık divanını savunan kişiyim.
Kararı verecek olan kurultay delegelerimizdir. Onlar ne karar verirse razıyım.
Kurultay sürecinde birbirimiz kırarak dönülmez noktalara gelmemeliyiz.Her Ülkücü kurultay delegesi olmasa da Ülkücü terbiye içinde fikrini söylemelidir.
Beni görmezden gelselerde,dışlasalarda,dikkate almasalar da,büyüklerim benden daha iyi düşünmüştür derim.
Her şeye rağmen.

Ben ÜLKÜCÜYÜM.
Ben MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİLİYİM.

www.selahattindogan.com
KOZENİR
ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR. Yoneticiun8
KOZENİR

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 506
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 19/03/66
Yaş Yaş : 58
Nerden Nerden : TÜRK İZMİR
İş-Meslek İş-Meslek : SİTE KURMAK
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/02/09

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR.   ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR. Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009 - 19:58

Ülkücüler dün nasıl Partileri MHP'ye sahip çıktılarsa yarında sahip çıkacaklardır Allah'ın izni ve keremiyle...
Kaleminize ve yüreğinize sağlık başkanım...
TURANCI
YavruKurt
YavruKurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/01/88
Yaş Yaş : 36
Nerden Nerden : TURAN CUMHURİYETİ
İş-Meslek İş-Meslek : TÜRKÇÜ TALEBE
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/06/09

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR.   ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR. Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009 - 11:36

EVET PEK Bİ SAHİP ÇIKTILAR Very Happy
YAPMAYIN ALLAH AŞKINA TABAN BAĞIRIYO BAHÇELİ DEF OLSUN
DİYE MİLLET ONA SİNİRLE AKEPEYE OY VERİR OLDU NE SAHİPLİĞİ Very Happy
GAZİ
BalaKurt
BalaKurt
GAZİ

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 84
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 21/03/81
Yaş Yaş : 43
Nerden Nerden : KAYSERİ
İş-Meslek İş-Meslek : TÜRKÇÜ
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/05/09

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR.   ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR. Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009 - 12:51

Milliyetçi Hareket Partisinin oyları artarak devam etmektedir. Milliyetçi Hareket Partisinin durumu Türk milliyetçiliğine inanmış ve o uğurda yoluna devam edenleri ilgilendirir.

Sayın Turan,
Laflarına dikkat et ve saygılı ol. Türk milliyetçiliği hareketinin Bilge liderine böyle hitap edemezsin. Sizlerin MHP den başka derdi , sıkıntısı yokmu?
Senin gibilerin böyle bir sitede ne işi var anlamadım.

Milliyetçi Hareket partisi her türlü fitne fesata ve engellemelere rağmen iktidar yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hemde birilerini eze eze yoluna devam edecektir.
TURANCI
YavruKurt
YavruKurt

Erkek

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR.   ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR. Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009 - 13:02

1-adım TURAN değil TURANCI'dır
2-TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ'NİN LİDERİ DEMEK KİM LİDER YAPTI ONU
BİR TÜRKÇÜ OLARAK ONA OY FALAN VERMEDİM ZATEN BENDE...
3-BİRLİK DİYORUZ DİRLİK DİYORUZ HEHE SEÇİM YAPILMIŞ LİDER SEÇİLMİŞ TÜRK MİLLİYETÇİLİĞNE HABERİM YOK AŞK OLSUN İNSAN OLAN SÖYLER Very Happy

HA BU ARADA BENİM PROFİLİMDEKİ İŞ/MESLEK BÖLÜMÜNE Bİ BAKIVER GAZİ SOYDAŞ
GAZİ
BalaKurt
BalaKurt
GAZİ

Erkek
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 21/03/81
Yaş Yaş : 43
Nerden Nerden : KAYSERİ
İş-Meslek İş-Meslek : TÜRKÇÜ
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/05/09

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR.   ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR. Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009 - 13:15

Avşar Beyinin sizlere cevap vermediği kadar varsınız,
Paçalarınızdan kin, nefret, fitne fesat akıyor.basitlik akıyor
Dava adamlarıymış, birlik ve beraberlikmiş Very Happy Very Happy Very Happy
gülerim bu zavallılığınıza

Davasına ve hareketine ihanet eden masal kahramanları sizi...
avar54
BalaKurt
BalaKurt
avar54

Erkek
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 06/09/71
Yaş Yaş : 52
Nerden Nerden : sakarya
İş-Meslek İş-Meslek : türk-islam
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/05/09

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR.   ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR. Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009 - 13:16

SNA ANCAK GÜLÜNÜR GAZİ İSMINMI GAZI YOKSA HARBIDEN GAZIMISIN
TURANCI
YavruKurt
YavruKurt

Erkek

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR.   ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR. Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009 - 13:17

BİZLERE ARDIMIZDAN GÜLENLER
İŞTE ONLARDIR BU YOLDA DÖKÜLENLER....
TURANCI
YavruKurt
YavruKurt

Erkek

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR.   ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR. Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009 - 13:19

GAZİ UNUTMA KİNİMİZ DİNİMİZDİR....
BOĞARIZ BU KİN İLE CİHANI
Kİ BOĞDU İŞTE KARA KAĞANI
KÜRŞAD İHTİLALİ BİR DERS OLSUN,
SUSMAK İHANET BİZLERE
KAN KOKSUN ÇİNLİ KANI SİZLERE
GİRMEYİN KARANLIK DEHLİZLERE
**TÜRKÇÜ
paşatambay
Onursal Üye
Onursal Üye

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 70
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 25/10/60
Yaş Yaş : 63
Nerden Nerden : kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : reklam
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 31/05/09

MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR.   ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR. Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009 - 14:09

küfür ve hakaretin olduğu yerde düzgün bir tartışma yapılamaz...ne hikmetse bu tip tartışmaların başlayacağı sırada bir küfürbaz ortaya cıkıyor...sonuc en iyi küfür eden galip sayılıyor.....allah ras getire....

ÜLKÜCÜLER PARTİSİNE SAHİP ÇIKACAKTIR.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DiLiNe SAHiP CIK..!
» ÜLKÜCÜLER KAZANACAK!
» Ülkücüler de Ağlar
» Peygamberimizin Vasiyetine, Mirasına Sahip Çıkamadık
» 17 Uygur'a Türkiye Değil, Minicik Bir Takım Ada Ülkesi Sahip Çıktı. Ayıptır.