UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

'UEFA Kupasına biraz daha yaklaştık' Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'UEFA Kupasına biraz daha yaklaştık'

YazarMesaj
BOZKURT_25
Yetkili Bozkurt
Yetkili Bozkurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 583
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 06/08/88
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : BURSA
İş-Meslek İş-Meslek : OTOMOTİV
İsim İsim : BEKİR ONBAŞI
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/09

'UEFA Kupasına biraz daha yaklaştık' Empty
MesajKonu: 'UEFA Kupasına biraz daha yaklaştık'   'UEFA Kupasına biraz daha yaklaştık' Icon_minitimePtsi 4 Mayıs 2009 - 16:29

Turkcell Süper Lig'in 30'nci haftasında Antalyaspor, evinde Bursaspor'u ağırladı. Karşılaşma 3-2 Bursaspor'un üstünlüğü ile sona erdi.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, "UEFA kupası hedefine biraz daha yaklaştık." dedi.

Antalya deplasmanından 3 puan ayrılan Yeşil-Beyazlı takımın başarılı antrenörü Ertuğrul Sağlam, "İki takımında puan kaybına tahammülü olmadığı bir maç oynadık. Antalyaspor kümede kalmayı garantilemek istiyordu. Biz de Galatasaray'ın aldığı mağlubiyet sonrasında uzun yıllardır biraz kıyısından da olsa tuttuğumuz UEFA Kupası hedefine biraz daha sarılmak için karşılaşmadan 3 puan ile ayrılmak zorundaydık. Ligin boyu artık çok kısaldı. Kaybedilecek puanların telafisi yok." diye konuştu.

Aldığı galibiyet sonrası biraz daha UEFA Kupası'na katılma şansı yakalayan Sağlam, "Zor bir deplasmanı kayıpsız geçerek UEFA Kupası hedefine biraz daha yaklaşmış olduk. İnşallah bize güvenen taraftarlarımıza ve camiamıza önümüzdeki sene Avrupa kupalarında oynama mutluluğuna ve şerefini yakalayacağız. Bu çocuklar zor şartlarda bu takımı buralara getirdiler. Dört hafta kaldı. Kalan maçlarımızı sorunsuz geçeceklerine inanıyorum. Oyuncularımı tebrik ediyor, Antalyaspor'a başarılar diliyorum." şeklinde konuştu.

Evinde aldığı mağlubiyet ile tehlike potasında bulunan Antalyaspor'un Teknik Direktörü Mehmet Özdilek ise, "Antalyaspor bu ligde kalacaktır; kimsenin endişesi olmasın." dedi.

Maça 'tek düşünce galibiyet' olarak çıktıklarını hatırlatan Özdilek, "Bir galibiyet bizi çok farklı yerlere taşıyacağını biliyorduk. Maça istediğimiz gibi başlayamadık. Bireysel olarak çok fazla hata yaptık. Beraberliği de yakalayabilirdik. Hayatımda hiçbir zaman 'keşke' demedim. Biz önümüze aynı ciddiyetle aynı kararlılıkla bakacağız. Bir maç kaybettik sadece; 4 tane final maçımız var. Ben oyuncularımın bu işi başaracaklarını biliyorum ve yürekten inanıyorum. Antalyaspor bu sene bu ligde kalacaktır. Kimsenin endişesi olmasın." şekline konuştu.

'UEFA Kupasına biraz daha yaklaştık'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» **********BİR İNSANA VATANINDAN GİTMEK Mİ DAHA ZOR KALMAK MI.?*******
» Ona Bir Daha Sarılın
» MEB Bir Skandal Daha
» BİR BAYRAMA DAHA GİRDİK ŞEHİDİM!
» Kadınlar mı daha faziletli, erkekler mi?