UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

Ankara Ülküocaklarında Bayrak Değişimi  Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ankara Ülküocaklarında Bayrak Değişimi

YazarMesaj
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1196
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 04/03/86
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : ANTALYA
İsim İsim : FATMA
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

Ankara Ülküocaklarında Bayrak Değişimi  Empty
MesajKonu: Ankara Ülküocaklarında Bayrak Değişimi    Ankara Ülküocaklarında Bayrak Değişimi  Icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010 - 11:33

Ankara Ülküocaklarında Bayrak Değişimi  Bayrakdeg4

4 yıl 7 Ay Ülkü ocakları Ankara İl başkanlığı görevini yürüten Sn.DÜNDAR GÜN görevini 3.10.2010 tarihinde Ülkü Ocakları Genel merkezi Üniversiteler masa başkanı Sn.NECMİ YILDIRIM ' a devretti.

Ülkü Ocakları başkanı Sn.HARUN ÖZTÜRK,genel merkez yönetimi,semt ve taşra ocak başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Devir teslim esnasında Kuranı Kerim Ve bayrak öpülerek devir teslim yapıldı

Görevini layıkı ile yerine getiren Sn.Dündar GÜN ve yönetim kuruluna yaptıkları hizmetlerden dolayı Allah razı olsun diyor,Yeni göreve gelen Sn.NECMİ YILDIRIM ve yönetim kuruluna şimdiden başarılar diler Allah yar ve yardımcıları olmasını dileriz.

Ankara Ülküocaklarında Bayrak Değişimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selçuk Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi, HAYIRLI OLSUN Memiş ESENER ( ALPEREN35 )
» Kars Ülkü Ocaklarında Görev Değişimi
» Bayrak
» ^BAYRAK NEDIR?^
» YÜKSELECEK BU BAYRAK