UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK... - Sayfa 2 Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK...

+3
Avşar Beyi
SANCAK
arslankurtalp
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Misafir
Misafir

BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK...   BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009 - 17:35

YA BUKADAR NEYİ UZATIYORSUNUZ. BASBUGUN BİR AÇIKLAMASI VAR BİLMEM BİLİRMİSİNİZ BELKİ BİLİRSİNİZDE İŞİNİZE GELMEZ.............
BBP BİR İHANET PARTİSİDİR DİYOR. BUNU BASBUG DİYOR EGER ELESTİRİRSENİZ BASBUGUDA ELEŞTİRİRSİNİZ VE OZAMAN SİZİN ÜLKÜCÜLÜĞÜNÜZDEN SUPHE EDERİM. BASBUG HERSEYİ KESİN VE NET SÖYLEMİŞTİR Kİ GERİDE KALANLAR TARTISMA İÇİNDE OLMASIN DİYE AMA GÖRÜYORUM Kİ HALA BİRŞEYLER ANLATMAYA CALİŞİLIYOR. SON NOKTAYI BASBUG KOYDU

BBP BİR İHANET PARTİSİDİR...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK...   BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 30 Mart 2009 - 19:25

İŞTE O AÇIKLAMA ;

"Efendim!, ben de Ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,ancak Anavatanlıyım,Anavatandayım!
Efendim, ben de Ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,Doğru yolcuyum ben,Doğru yoldayım ben!
Efendim ben de ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,Büyük Birlik Partisiyim ben!
Ben de Ülkücüyüm efendim,Refah Partiliyim.
Halt etmişiniz hepiniz.
Ülkücü Milliyetçi Hareket Partisinde olur.
Milliyetçi Hareket Partisinde bulunmayan Ülkücü değildir.
Gittiği yerin damgasını yer.
Ordaki genel başkanının görüşüne göre yaşar,ordaki genel başkanının görüşüne göre hareket eder.
Onun Ülkücülüğü kalmamıştır.Bunu böyle bilmeliyiz.
Büyük Birlik Partisi bir ihanet hareketidir.
Ülkücü davayı arkadan hançerleyen bir ihanet hareketidir.
Parti büyük bir siyasi manevra,zor bir manevra yaparak ,Refah partisi ile seçim işbirliği yaparak ,
19 milletvekili getiriyor parlementoya,bunu 20 yapmaya,grup kurmaya uğraşırken,Özal'ın fitnesiyle,ordan aldıkları milyarlarla ,bizi arkadan hançerliyorlar,ayrı parti kuruyorlar.
Neymiş?
Biz Müslüman değilmişiz.Bizim müslümanlığımız para etmiyormuş.
Terbiyesizlere bak
Nankör terbiyesizler!”
(Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanı-Alparslan Türkeş)
KOZENİR
BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK... - Sayfa 2 Yoneticiun8
KOZENİR

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 506
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 19/03/66
Yaş Yaş : 58
Nerden Nerden : TÜRK İZMİR
İş-Meslek İş-Meslek : SİTE KURMAK
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/02/09

MesajKonu: Geri: BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK...   BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 31 Mart 2009 - 5:23

DEĞERLİ KARDEŞLERİM MUHSİN YAZICIOĞLU GEÇMİŞTE ÜLKÜCÜ HAREKETE HİZMET ETMİŞ BİR İNSANDIR.
15 YILDIR ÜLKÜCÜ HAREKETE HİZMET DEĞİL KÖSTEK OLMUŞTUR.
O AYRI BİR KONU ELBETTE...
O YÜZDEN RAHMETE KAVUŞMUŞ BİR İNSANIN ARDINDAN ARTIK DAHA FAZLA KONUŞULMAMASI GEREKTİĞİNE İNANIYORUZ.
ALLAH (CC) RAHMET EYLESİN.
SEVENLERİNE VBAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.
SANCAK
BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK... - Sayfa 2 Yoneticiun8
SANCAK

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 921
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 23/11/85
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : Doğum:AfyonKarahisar İkamet:Antalya
İş-Meslek İş-Meslek : Muhasebeci
İsim İsim : KAMİL
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

MesajKonu: Geri: BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK...   BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 31 Mart 2009 - 8:56

TURANCI_DELİTAY demiş ki:
İŞTE O AÇIKLAMA ;

"Efendim!, ben de Ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,ancak Anavatanlıyım,Anavatandayım!
Efendim, ben de Ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,Doğru yolcuyum ben,Doğru yoldayım ben!
Efendim ben de ülkücüyüm,Ülkücülük kimsenin tekelinde değil,Büyük Birlik Partisiyim ben!
Ben de Ülkücüyüm efendim,Refah Partiliyim.
Halt etmişiniz hepiniz.
Ülkücü Milliyetçi Hareket Partisinde olur.
Milliyetçi Hareket Partisinde bulunmayan Ülkücü değildir.
Gittiği yerin damgasını yer.
Ordaki genel başkanının görüşüne göre yaşar,ordaki genel başkanının görüşüne göre hareket eder.
Onun Ülkücülüğü kalmamıştır.Bunu böyle bilmeliyiz.
Büyük Birlik Partisi bir ihanet hareketidir.
Ülkücü davayı arkadan hançerleyen bir ihanet hareketidir.
Parti büyük bir siyasi manevra,zor bir manevra yaparak ,Refah partisi ile seçim işbirliği yaparak ,
19 milletvekili getiriyor parlementoya,bunu 20 yapmaya,grup kurmaya uğraşırken,Özal'ın fitnesiyle,ordan aldıkları milyarlarla ,bizi arkadan hançerliyorlar,ayrı parti kuruyorlar.
Neymiş?
Biz Müslüman değilmişiz.Bizim müslümanlığımız para etmiyormuş.
Terbiyesizlere bak
Nankör terbiyesizler!”
(Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanı-Alparslan Türkeş)

Bugün toprağa konulmak üzere olan biri...

Bugün şehadete ermiş olan biri...

Böyle bir günde bu yazıyı tekrar gönderek neyin ispatını yapmaya çalışıyorsunuz ?

Bu nifak tohumlarını ekerek neyi göstermeye çalışıyoruz...

Bugün bari yapmayın...

Bir dua edinde Müslümanlığa ülkücülüğe olan duruşunuzu sergileyin...

Tüm Partiler cenaze törenine katılmış Lidermiz dahi şuan cenazeye katılmış

Herkes herşeyin farkında... Bu dediklerinizi bizde biliyoruz herkeste biliyor

Bu yazının böyle bir günde tekrar yazılması söylenmesi doğru değildir.
https://ulkugulu.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK...   BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 31 Mart 2009 - 11:59

Yazmaya mecbur kalmasaydım bu denli üstüme gidilmeseydi yazmazdım!Ayrıca nifak tohumları falan ektiğim de yokeken de belli sıkma canını!Ettiğim dualara gelince bilsen sen bile şaşarsın Kamil,sürekli beni yargılıyosunuz ve bi suçlama görüyorum inceden inceden niye!Tamam çok üzüldüm dualarım kalbim onunla ama gerçekleri söylemeye mecbur bırakırsanız bundan kaçınmam.Ayrıca öldü diye ömür boyu susmaya da mahkum değiliz tamam mı.Başbuğum da öldü ama onalr bizim kadar üzülmedi bile be

Ha ayrıca da müslümanlığımdna imanımdan şüphen varsa açık konuş Kamil.Beni böyle görüyosan sil gitsin
BOZKURT_25
Yetkili Bozkurt
Yetkili Bozkurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 583
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 06/08/88
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : BURSA
İş-Meslek İş-Meslek : OTOMOTİV
İsim İsim : BEKİR ONBAŞI
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/09

MesajKonu: Geri: BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK...   BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 19 Nis. 2009 - 12:09

ESEN
Gök Kurt
Gök Kurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 136
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 14/12/57
Yaş Yaş : 66
Nerden Nerden : AYDIN
İş-Meslek İş-Meslek : Köşe Yazarı
İsim İsim : ESEN
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/05/09

MesajKonu: Geri: BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK...   BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 4 Mayıs 2009 - 14:14

Arkadaşlar,yorumumu iyi okuyun.Kimsede üzerine alınmasın.Bu yorum hiç kimseyede cevap değildir.
Ülkücü-milliyetçi tabanın çizgisi Türk_islam değilmidir?
Ülkücü,Türk töresi,İslam ahlakıyla techiz değilmidir?
Ülkücü,Milliyetçi,hedefi Dünya Türk Birliği(Turan)ve Türk-İslam Birliği değilmidir?
Ülkücü,Milliyetçi Türk Anadolu vatanı ve T.C.'tini süper Osmanlı yapmak sevdasında değilmidir?
Ülkücü,Milliyetçiler kurşun yerken,toprağa düşerken,darağacında can verirken,Mamamklar;C-5lerde işkencelerden geçerken,ele geçmemek için dağlarda çile doldururken ve elin gavurunun içinde vatan hasretiyle kavrulurken hedefi neydi İlay-ı kelimatullah!...
O halde 80 öncesi bu hedef için nefsini satanları ben KARDEŞ gözüyle görürüm.Şimdiki siyasi partileri ister MHP,isterse BBP. olsun.
Yukardaki yazdıklarımın doğrultusunda hedefi olmayan,davasını yaşamayanlarıda sadece bu toprağın insanı görür,yaklaşımım insani açıdan olur.Güvenmem,sırtımı dönemem.
SİZ ÖLÜLERİNİZİ HAYIR İLE YAD EDİNİZ.
Hz.Muhammed(s.a.v.)
Diyen peyğamber eğer bizim peyğamber iseki,Allah'a şükür ümmetiyiz;o zaman geçmişte vede şimdi Türk-İslam davası için kim hizmet etmiş vede ahirete irtihal etmişse o kardeşlerimizi hayırla yad edelim.Kısır siyasi çekişmelerin aleti,aracı olmasınlar.yaparsak eğer,bunu birde ruzi mahşerde hesabını vermek vardır.Şahsen ben bunu göz önüne alamam.
Eleştiririm,oda kendime göre haklı gerekçelerim var ise,vede eleştirdiğim şahıslarda hayatta ise,yani bana cevap verecek durumdaysalar eleştiririm.Rahmetli Türkeş hakkında sadece iyiliğini vede rahmetini yazmak için yorumladım.Oda insandı!...Hiçmi hatalar yoktu?Elbette varidi....Ama rahmetli olmuş birinin arkasından konuşmak GIYBET'e girerki:ÖLMÜŞ KARDEŞLERİNİZİN ETİ YEMEYİN.diyen peyğamberin yüzüne nasıl bakarım diye susuyoruz.
Binaenaleyh kardeşlerim,aynı yolun yolcusu,aynı davanın bekçileri,neferleri,fakat hedefler aynı olmasına rağman kulvarları değişik olan kardeşlerim;geçmişde ve şimdiki Türk-İslam çizgisine hizmet eden herkes kardeşimizdir,lütfen ahirete irtihal edenlerin ETİNİ YEMEYELİM.Kardeşane,halisane,ağabeycesine sizlerden isteğim budur.Kalın sağlıcakla!....

BÜYÜK BİRLİK... ACIDA BİRLİK...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» ....BÜYÜK DAVALAR BÜYÜK YÜREK İSTER....
» DİLDE BİRLİK
» Bir Birlik İle Yürüyelim Bu Yollarda(!)
» Kadıköy Ülkü Ocakları'ndan Birlik ve Beraberlik Yemeği
» Niğde Ülkü Ocaklarından üniversiteli gençlere birlik beraberlik yemeği