UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

ADALET NEREDE???? Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ADALET NEREDE????

YazarMesaj
Misafir
Misafir

ADALET NEREDE???? Empty
MesajKonu: ADALET NEREDE????   ADALET NEREDE???? Icon_minitimeSalı 5 Mayıs 2009 - 12:01

ADALET NEREDE ?....

Bizler Vatan Hainliği Yapmadik.kahrolsun Türkiye Demedik. hak Bildiğimiz Yolda Samimiyetle Mücadele Ettik. Hem Vatanimizi Hem De Bütün Dünyayi Komünizm Denilen Büyük Bir Illetten Kurtardik.karşiliğinda Ne Aldik.kan,zulüm,işkence Ve Gözyaşi..

Evet Aradan Yirmi Beş Seneye Yakin Bir Zaman Geçti.ancak Bu Ne Bitmez Tükenmez Kindir Anlamakta Zorluk çekmekteyiz.bir Devlet Kendi Insanina Bu Kadar Zalim, Acimasiz Ve Kindar Olamaz.yapilanlar Yetmedi Mi?..

Akitilan Kanlar, Yitirilen Canlar,sakat Birakilan Bedenler, Vatan Toprağina Hasret Insanlar, Istikbali Karartilan Binlerce Vatan Evladinin Maruz Kaldiği Sikintilar Hala Sizi Tatmin Etmedi Mi?

Daha Ne Bekliyorsunuz? Derhal Hiç Bir Ayrim Gözetmeden 12 Eylül Mağdurlarina Genel Bir Af Getirilmeli, Bu Devlet Kini Derhal Bitirilmelidir ...

Unutma Ülküdas

Muhsin Kehya.............. Adıyaman Kapalı Cezaevi - Adıyaman

Ahmet Şahin Özaslan....... Eskişehir Özel Tip Kapalı Cezaevi - Eskişehir

Mahir Kavalcı............. Silifke Kapalı Cezaevi - Silifke/ Mersin

Bünyamin Adanalı.......... Çanakkale Kapalı Cezaevi - Çanakkale

Ünal Osmanağaoğlu......... Balıkesir Kapalı Cezaevi - Balıkesir

Haluk Kırcı............... Kartal Kapalı Cezaevi - Kartal/ İstanbul

Selahattin Büyüköztekin... Kartal Kapalı Cezaevi - Kartal/ İstanbul

Mehmet Ali Ağca........... Kartal Kapalı Cezaevi - Kartal/ İstanbul

Niyazi Toygun............. Kırklareli Kapalı Cezaevi - Kırklareli

Mustafa Ustabaşı.......... Kırklareli Kapalı Cezaevi - Kırklareli

Recep Doğan............... Kırklareli Kapalı Cezaevi - Kırklareli

isimli Ülküdaşlarımız hala zindanlarda yatıyor ve gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yüzlerce Ülküdaşımız hala kaçak yaşıyor..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŞEHİTLE HASBİHAL

Şehidim,
Seni bugüne kadar, ziyaret edemedim., Ne olur bunu duygusuzluğuma, Vefasızlığıma yorma, İnan, faziletler yaşadıkça, Vicdanlar sağırlaşmadıkça, Uğrunda can verdiğin bu dava, Fedakarlıkta yarıştığın arkadaşların, Seni unutmayacak. Şehidim, işte bu düşüncelerle huzuruna geldim.

Ay yıldızlara bürünmüştün, seni uğurladığımız gün, Bu ayrılık, bize tarifsiz hüzün olmuştu sana düğün
Aziz hatırana yakılan ağıtlar, yazılan destanlar oldu. Ruhunla çaldığın bu kutlu mayadan, yeni bir nesil doğdu.

Senin arkanda bıraktığın kıyamet, önündeki mahşerden az korkunç değildi.
O melun günlerde, nice kan dökülüp nice canlar verildi

Derken sarı bir Eylül’de, Kapkara bulutlardan boşanan, zift yağmurlarına tutulduk.
Gökgürültüleri ve şimşeklerle yüklü bir gecede, En onmaz yerlerimizden vurulduk.

Vatan kurtaran çizmeler üstümüzden geçerken , Çığlık üstüne çığlık atıyorduk
İhtirasla içilirken kanlarımız , Bir Allah’ı, bir de seni arıyorduk.

Darağaçlarına çekildi rüyalarımız, Gözyaşlarına garkoldu hülyalarımız
Aşağılık ömrün bütün felaket ve çilelerini çektik, Öz vatanımızda çaresizlikten çırpınıp inledik.

Portakal çiçeği kokulu mehtap dolu gecelerimiz olmadı, Zemheride sulu sepken gibi geliveren bu devir ,
Derin bir iç çekişle göğsümüzde don oldu, Ve istemeseler de bir gün... sükut buldu

Şehidim,
Bir kısmımız zindanlarda ama Yakup’larımız kayboldu, Ekmek bulamayan gaziler var, aileleri hep mahvoldu. , Ben gibileri sorarsan eğer gurbet ele savrulduk vatandan uzaktayız, Hasret ve vuslat sevdaları ile kavurulmaktayız

Şehidim,
Sen o güzel başını süsleyen nurani tacınla, Firdevs’in muhteşem gecelerinde Billur kaselerle kevserler içmektesin, Ama bil ki, benim için yıldızlar kadar dayanılmaz bir çekiciliktesin...

Recep Küçükizsiz

ADALET NEREDE????
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adalet Mülkün Temeli mi ?...
» Nerede Yanlış Yapıyoruz.
» NEREDE KAÇ KİŞİ TÜRKÇE KONUŞUYOR
» İslam Toplumları Olarak Nerede Yanlış Yapıyoruz?