UlkuGulu.Hareket-Forum.Net
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Ülkü Gülü Forum Sitesine Hoşgeldiniz

Sitemize üye olarak sizlerde paylaşım yapabilir, sitemizin sosyal faaliyetlerinden haber alabilirsiniz.

Üye iseniz Lütfen Üye Adınızla giriş yapınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜGÜLÜ | UlkuGulu.com | facebook.com/UlkuGuluyuz

Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin Anasay11AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin

+3
fatoşş
ÜLKÜSERAP02
ALPASLAN TÜRKEŞ'İN ASKERİ
7 posters
YazarMesaj
BalaKurt
BalaKurt

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 63
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 10/11/92
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : memleket:KIRŞEHİR ikamet:ESKİŞEHİR
İş-Meslek İş-Meslek : öğrenci
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/05/09

Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin Empty
MesajKonu: Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin   Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin Icon_minitimeÇarş. 16 Eyl. 2009 - 9:47

Kürtçe şarkı söylediği için protokolün tepkisiyle karşılaşan Şevval Sam, protokolü terk edenlere Ülkeyi de terk edin çağrısında bulundu.

'Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Iğdır'da düzenlediği çekilişin ardından sahneye çıkan Şevval Sam, kendisini izlemeye gelen sevenlerin yoğun isteği üzerine Kürtçe şarkı söyleyince protokolün tepkisiyle karşılaşmıştı.

Şevval Sam'ın Kürtçe şarkı söylemesinden rahatsız olan Van Vali Vekili Tuğba İnan Yılmaz, Aralık Kaymakamı Hakan Hakyemez, Karakoyunlu Kaymakamı Mehmet Alper Çığ ve Iğdır Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Zengin sanatçının kendi önlerine geldiğinde protokolü terk etmişlerdi. Bu protesto karşısında şaşıran Şevval Sam zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

HALK ÖYLE İSTEDİ
Sam, "Ben zaten bu topraklarda yaşamış farklı etnik kültürlerin şarkılarını seslendiriyorum. Iğdır'daki konserde de, halktan yoğun bir Kürtçe şarkı talebi gelince, onları kırmadım ve seslendirdim. Politikacılar rahatsızlık duymuş olabilir. Fakat halk, şarkıları benimle birlikte söyledi. Daha sonra halkı birlikte dans edebilmek için sahnenin önüne davet ettim” dedi.

‘DEMEK Kİ BARIŞ İSTEMİYORLAR’
Şevval Sam, sahneden "Gidenlere güle güle" dediği yolundaki haberler için ise "Dostluk, barış ve kardeşlik adına söylenen şarkılardan rahatsız olanlar zaten "barış" istemiyor demektir. Onlar bu ülkeden de gidebilirler. Memnun oluruz! Biz bu topraklarda geçmişte olduğu gibi, gelecekte de dostça ve kardeşçe, ekmeğimizi, aşımızı paylaşarak yaşamak istiyoruz.

''''ALINTIDIR''''

http://www.buyukgazete.com/haberdetay.asp?ID=3071
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 882
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/04/89
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : Adıyaman/Besni
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/02/09

MesajKonu: Geri: Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin   Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin Icon_minitimePerş. 17 Eyl. 2009 - 13:24

hay ben böyle işin..........ya adamla meydanı öyle boş buldularki...bi sanatçı kalkıp idari amirlere dil uzatırsa hakın yaptıklarıda yadırganmaz sanırım..
fatoşş
BalaKurt
BalaKurt
fatoşş

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 58
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 09/06/92
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : ANTALYA\manavgat
İş-Meslek İş-Meslek : öğrenci
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/06/09

MesajKonu: Geri: Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin   Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009 - 2:23

ülkeyi terk etmesi gereken onlar değil dil ve ülke bölücüğü yapmaya çalısanlardır.. TEK BAYRAK TEK DİL
Avşar Beyi
Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin Yoneticiun8
Avşar Beyi

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 244
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 29/10/23
Yaş Yaş : 100
Nerden Nerden : Kayseri
İş-Meslek İş-Meslek : Eğitimci
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/02/09

MesajKonu: Geri: Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin   Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009 - 8:17

Oh ne ala ne güzel
Ülkeyide terk decekmişiz, olur efendim o kahpenin başka sıkıntısı varmıymış, o kahpenin atasının bu topraklarda kanı varmıymış varsa zaten haindir o

işte geldiğimiz ve getirildiğimiz nokta
davasına ihanet edip akp ye güven oyu verenler, açılım adı altındaki ihanete destek verenler
kardeş değil kahpedir
ÜLKÜSERAP02
Yetkili Asena
Yetkili Asena
ÜLKÜSERAP02

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 882
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/04/89
Yaş Yaş : 35
Nerden Nerden : Adıyaman/Besni
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/02/09

MesajKonu: Geri: Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin   Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009 - 12:34

suç bizim ben türküm vatan millet bütünlüğünü savurnurum demeyen herkes sınırdışı edilmeli ama bu babamız dahi olsa yapılmalı...bu şekilde olmazsa ülke parçalanacaktır hayalperest olmanın hiiç bir anlamı yoktur...tavandan tabana her kim bu görüş dışındaysa ülkeyi terk etmeli ya seve seve ya da zorla...herzaman hoşgörülü ve birilerinin gönlünü hoş tutma yoluna gidemeyiz..bir yerde duvar gibi önlerine durup herşeyin önüne geçmeliyiz...
KIZIL ELMA
Yetkili Asena
Yetkili Asena
KIZIL ELMA

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1196
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 04/03/86
Yaş Yaş : 38
Nerden Nerden : ANTALYA
İsim İsim : FATMA
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/09

MesajKonu: Geri: Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin   Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin Icon_minitimeSalı 22 Eyl. 2009 - 21:38

bu kadın kim yaa çıkartmışlar konuşuyorlar bir numaralı kominist koministten de ne beklenir hiç şaşırmadım zaten...deniz gezmişe özel şarkı yazan buu

magazinlerde bununla anılan bu,onu halk kahramanı diye gösteren bu

sen kimsin ki senin sözünle terk edecezzz

TEK DİL TEK DEVLET TEK DİN TEK BAYRAKK

işinize gelirsee,yok istemezseniz defolup gideceksinizzzz

gitmezsenizde merak etmeyin bunlar yazılıyor bir köşeye

zamanı geldiğinde tek tek hesap soracağız

o zaman görüşürüzzzzzzzz....
Alperen0325
BalaKurt
BalaKurt
Alperen0325

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 43
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 03/10/81
Yaş Yaş : 42
Nerden Nerden : TÜRKİYE
İş-Meslek İş-Meslek : PC/
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/10/09

MesajKonu: Geri: Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin   Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin Icon_minitimePtsi 2 Kas. 2009 - 11:42

eeeeeeeee sözüm meclisten dışarı bizim milletimiz gercek sanatcıları dinlemezler gider ibo ahmet kaya ferhat tunc mahsun mahmut tuncer sabat akkiraz gibi ve buna benzer bölücü köpekleri dinlerler bu millet adam eder böyle böylede kafa tutarlar işte para var ve arkalarındaki siyasi güc dinleme bak böyle boş boş konusurmu onca türk sanatcı var birini dinlemez bu millet nerde ne ücü beli olmayan kıcı kırık sanatcı bozmalarını dinler kimsede suc yok zamanında dinlemeyecektik bu tür sanatcı bozmalarını
http://ulkucu-millitan.forumh.net/
TÜRKAN
Sesli Sohbet Yöneticisi
Sesli Sohbet Yöneticisi
TÜRKAN

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 18
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 15/10/79
Yaş Yaş : 44
Nerden Nerden : istanbul
İş-Meslek İş-Meslek : öğretmen
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/11/09

MesajKonu: Geri: Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin   Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin Icon_minitimePtsi 2 Kas. 2009 - 13:37

MERHABALAR,
"SANATÇI"kavramı nedır? Sanatçı deyınce ne anlarız ben bır türlü bunu çözmüş değilim.Şu ana kadar "AÇILIM"olmadı da "tayyiban"ın açılımı mı bu mılletı bölcek çok merak edıyorum..Ne oldugu bellı olmayan şu zaman kadar bu vatanın ekmegını yıyenler sözde"barış"tan bahsedıyor..Bıraz ağır gelsınler..Kurtuluş savaşı yıllarında aydın gecınen aydınlar "ıngılız ve amerıka "manda ve hımayesını ıstemedı mı?Sonuç ne oldu Türk milleti bu savaşı alnın akıyla verdı..Bu sözde sanatçılarımızın(!) acaba o küçücük beyınlerı bılmıyor mu ki Dünyada en fazla hüküm süren DEVLETİ ALI OSMANIN 72 mılletten oluşugunu ve o mılletlerın huzu ve guven ortamında yaşadıgını..Doprusu "halk istemiş de öyle soylemışmış"laf safsatasıyla goz boyuyor..Tabıkı bu konuyu derınden düşünmek gerek bu "SÖZDE BARIŞCILAR" VAR YA SANKI ORTADA SAVAŞ VAR YAHU ALLAH ALLAH OLMAYAN BIR SEYIDE BOYLE ORATAYA YAYIYORLAR YA..HERKES HADDINI BILECEK BU CUMHURBAŞKANI DA OLSA TAYYIBAN DA OLSA..

ASLINDA BUNA BENZER BIR OLAY DAHA VARDI.OKULLARIN ACILIŞ ZAMANI MILLI EGITIM BAKANIMIZ KENDISINI SAYGIYLA SELAMLIYORUM(!) TUTMUŞ ILK DERS: AYRIMCILIK diyor ya.Dedim bu mıllı egıtım bakanı mı yoksa mıllı olan kavramı erıten bakan mı???Kardeşim desene ılk ders: TEK BAYRAK TEK MILLET TEK DİL..Kafayı sıyırdım bu nasıl zıhnıyet bu nasıl bakış açısı..

HABERLERI OLA AYRANIMIZ KABARDI!!!!

Kürtçeye tahammül etmeyenler, ülkeyi de terk etsin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÜLKEYİ ÜLKÜCÜLER YÖNETMELİDİR.
» 100 dev eser Kürtçeye çevriliyor
» Namaz insanı terk eder..
» SEDEF ÇİÇEĞİ (Allahım herkese böyle sevgi nasip etsin...)
» Ahmet Reis'in en mutlu günü :) (Cenabı ALLAH mutluluklarını daim etsin)